Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Tak on by na rovné silnici měl být rovně. Jinak je někde chyba.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od 970ka »

Udělat jen sbíhavost,také jsem takovej pacient,musím mít volant rovně.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

Autonavigace s vice prujezdnimi body a treba vytvoreni itinerare v pc? Pouzivam waze ale ten umi jen jeden bod a navic mi posledni dobou fakt sere :-)
Mapy od seznamu?
Nebo neco jineho?
Citroen C4 GP
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

tak si odpovim sam :D
Zkusil jsem naplanovat mensi trip mimo klasicke hlavni silnice pri ceste z Plzne do Kadane. A rekl bych ze za me je to ted jasny. Mapy od Seznamu jsou na tohle super. Navic mi ten Waze stale vypina tu hudbu pres BT. Mapy tohle nedelaji.

A ta trasa je dobra i na toceni volantem ;)
https://mapy.cz/s/hubadadafe
Citroen C4 GP
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Výborná trasa, znám moc dobře ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Předseda »

Přibržduje mi levý zadní brzdič.. Asi to bude pojebaná ruční brzda a lanovody.. Lanovody vyměnit ale lepší koupit opravnou sadu na třmen za asi 350 nebo rovnou nový třmen za 2ku nebo kolik to tak stojí? Má ten nový brzdič přidanou hodnotu, když v té opravné sadě jsou vlastně všechna střeva nová? Pístek, gufera atd..
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Lanovody mohou být ok, pouze přirezlý váleček. Já totéž budu řešit na levém předním kole. Budu dávat hned nové kotouče a desky a ten váleček nechám na servisu. Buď ho rozchodí nebo opraví. Třmen bych nerad měnil celý, protože mám třmeny červené a musel bych řešit i nátěr.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Hjústn, gat a prablem.

Není tu nějaký in(g)štalatér z Tuchlovic? Potřeboval bych poradit. :ymhug:

Když sem stavěl chalupu (rok 2000), použil sem (do zdi) vestavné splachovače pro závěsné hajzle tehdy běžné značky Viega. 10 let s nima byla max. spokojenost (a vlastně do dneška je, akurváth....), pak začaly oba hajzle po spláchnutí propouštět (= furt týct voda z nádržky do hajzlu). Takže cca 2010 sem sehnal opraváře, který opravil, ale zároveň mi ale sdělil neradostnou novinu, že Viega už tehdy (2010) vestavné splachovače nedělá, takže mi to opravil ze zásoby ND, co tehdy měl. Dnes (2020) už zase oba hajzle začínají propouštět.

Na toho opraváře už po těch 10-ti letech nemám kontakt, ale pochybuju že by stejně ještě nějaké ND na už nejméně 10 let nevyráběné hajzle měl.

Napadá někoho jak a čím to opravit aniž bych musel celou tu nádrž vysekat ze zdi a místo ní tam zazdít nějakou dnes prodávanou značku ???
(= samozřejmě stavební práce = mj. i nový obklad v obou místnostech, tomu bych se chtěl za každou cenu vyhnout.)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Na bytě jsem vyměnil jenom to kulaté těsnění dole. Nemusíš se omezovat na nabídku "hajzl shopu", ale prostě to někde sehnat. Mateza Brno? Až bude národu nejhůř, půjde to i vyrobit z vhodného materiálu.

Je to fuserina, ne že ne. Ale mělo by to fungovat.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

KUju, problém je, že co si pamatuju z opravy v 2010, tak bylo třeba vyměnit toho víc, nejenom těsnění (plovák, přepad, vahadlo atd). Ale než bourat zeď, sem odhodlán zkusit napřed ledacos, takže určitě i vyměnit nějaké to těsnění.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět