Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Jenyk »

mattonecz píše: pon 02 kvě 16:32 jo asi jo. v týdnu se u babičky stavim a ještě chci zkusit jestli by jim aspoň nemohla zavolat sama, že to chce koupit zpět pro svý vnuky, když to teda nepotřebujou. pokud mi nedá telefon tak si asi domluvim prohlídku přes realitku. aspoň je pošlu do prdele osobně. nic jinýho z toho asi nezískám.
Chceš kvůli prachům rozesrat rodinné vztahy? 6 let ti to nevadilo. Buď méně na prachy, budeš v životě spokojenější.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

neumíš číst, ale někteří tady maj potřebu se do mě srát i když napíšu, že je hezky :D naser si. jinak sem to stejně přestal řešit druhý den
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

Arkis píše: čtv 12 kvě 04:39 Já s sebou bral www.proklepneme.cz. Sice jsem je musel platit 2x, protože na prvním toho našli spoustu, ale nelituji. Prohlídku dělají podrobnou, takže si rozhodně najdi několik hodin času.
to je ono, dik
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 388
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Jaggie »

konecne se cesta mimoje i do Ceska vyrysovala (v cervenci par dni), chtel bych se zeptat, zda pri ceste ze Salzburgu do C Krumlova je vhodne zvolit (A1, A8, 137, 134, 38, 163, 162, 160), nejaka priroda je videt pri prujezdu atp? Google jeste nabidl kratsi cestu pres E55.
Jizni Cechy vubec neznam, tak budu rad za doporuceni. Na km mi moc nezalezi, spise kochacka cestou. Pripadne nejaky dobry obed po ceste?
Obrázek
A6 C7 3.0tfsi 310hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Nevím, jestli mě neklame paměť, ale v rámci úspor prošlo, že se už nemusí do PHM dávat biosložka, ne? Jak to tedy nyní je? Používá ji ještě někdo?
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Ano, protože by neplnili CO2.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Jo aha, takže to udělali tak, že se nemusí přidávat, ale vlastně musí. Nice. :)) To už mi připadá stejné, jako ta šikana automobilek ohledně emisí aut (musí prodávat elektro nebo malé motory).
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od retron »

Jaggie píše: čtv 19 kvě 00:24 konecne se cesta mimoje i do Ceska vyrysovala (v cervenci par dni), chtel bych se zeptat, zda pri ceste ze Salzburgu do C Krumlova je vhodne zvolit (A1, A8, 137, 134, 38, 163, 162, 160), nejaka priroda je videt pri prujezdu atp? Google jeste nabidl kratsi cestu pres E55.
Jizni Cechy vubec neznam, tak budu rad za doporuceni. Na km mi moc nezalezi, spise kochacka cestou. Pripadne nejaky dobry obed po ceste?
Obrázek
bud tou šedou, anebo echt kochačka Pasov, Strážný, Volary, Černá v Pošumaví, Lipno, Vyšší Brod, Větřní, Krumlov
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 388
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Jaggie »

no, druhy den v Evrope(Viden) a pujcene auto z Europecar jiz ma nejakou smouhu na spoluzdcovych dverich, nekdo se cinil na parkovisti.
Vypada, ze tvar je nepozkozeny, ale 50cm x 10cm smouha plus sem tam skrabanec.
1) Je zapotrebi volat mistni policii pro vystaveni nejakeho papir pro pojistovnu?
2) Oznamili byste udalost pujcovne ihned?
3) Popripade nechat na to juknou prvne nejakou firmou v Cesku, co se zabyva rozlestenim, apod?
(Dovedli byste doporucit, nekoho v okoli Brna nebo v Moravskoslezkem kraji?)

na fotce nize jsou bile stopy od nejakeho prachu(lze setrit vlhky ubrouskem), ale pod prachem je videt oter.
Obrázek
A6 C7 3.0tfsi 310hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od ctrl_j »

Cizi lak pujde dolu acetonem. Poradne navlhcit hadr a jemne postupne stirat.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět