Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od ctrl_j »

Po dalsich doplnujicich informacich (zejmena ta uplynuta lhuta) + pravdepodobnou nespolupraci samotne formalne zalujici strany jsou vyhlidky na uspech dost mizive. To by musela ta smlouva byt znacne specificka a zakladat napr. duvod pro odstoupeni od ni.
Ale pro klid duse necht si to nejaky pravnik idealne se specializaci na majetkova prava precte.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

Jak jsem psal, stve me to celou dobu. Prodavat bych to nechtel. A za 6let to asi neudelalo 30x
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

davnejsie sa tu odporucala nejaka sluzba kde pan prisiel a skontroloval auto pri nakupe z bazaru... nepamatate co to bolo zac?
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

Matěj Horňák nebo David Kubrt?
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Já s sebou bral www.proklepneme.cz. Sice jsem je musel platit 2x, protože na prvním toho našli spoustu, ale nelituji. Prohlídku dělají podrobnou, takže si rozhodně najdi několik hodin času.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

rhinos píše: stř 11 kvě 21:12 Matěj Horňák nebo David Kubrt?
Hale k tomu Kubrtovi. Na ty videa občas po večerech koukám, je to celkem sranda.
Ale ten týpek mě trošku děsí. Že jde k autu a řeší, jestli to má bejt nafta nebo benzín, jakej v tom má bejt vlastně motor, kolik má mít válců, pak kolem toho lozí a prokládá to hláškama typu "sou tam poloosy, nejsou tam poloosy, má to bejt čtyřkolka?"
Jako doufám, že platí info, že ta samotná prohlídka má několik hodin, natáčej jenom jak kolem toho dělaj šašky a pak se tím reálně nějak zabejvaj.

https://www.youtube.com/watch?v=s7g7j1Lgemw

Třeba tady. Jakože hledat bouračku podle toho, jestli nejsou měněný ramena, to je super. Na druhý straně hlášky jako "to není na vzduchu, týýýýýjo". To bys snad měl vědět, když na to auto jedeš, ne? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

je to spis pro pobaveni no, jediny co dela je ze zmeri lak a posviti si baterkou na motor. a ty jeho kolegove, to uz je uplny bizar
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

V tom souhlasím, mně to už přijde jako fraška. Zpočátku jsem ho sledoval, ale už na ty jeho stále stejné kydy, jsem celkem alergický.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

oni měli jedno video spolu. A bylo to tam řečeno. Kubrt těch aut dělá mraky tak to podle toho možná i vypadá. Horňák spíše sólo akce.
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od ctrl_j »

Jooo, to je ten Kubrt co se ve skutecnosti Kubrt nejmenuje :)
Nu proklikal jsem se par videi a tak nejak doufam, ze ta jejich skutecna prace nastava po vypnuti nahravani. I kdyz moc presvedcen o tom nejsem.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět