Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

ty demente musíš pořád vypisovat takovýhle sračky všude? mně vždy stačí prvních 5 slov a zavírám to. totál bezcenný jako ty sám. a jako bonus doporučíš nějakou knajpu někde uplně v prdeli
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Jaggie »

Lachende Bestien píše: pát 23 zář 03:06 P.S. Jinak jestli chceš zkoušet ze mně i sebe dělat debily, lze důvodně předpokládat, že výsledek asi nebude odpovídat tvým představám.
Za jine mluvit nebudu, jiste si udelali obrazek jiz prede mnou.
Ano, debila ze sebe delas extremniho. I kdyz sve texty zaobalujes do nejakeho pseudo-intelektu, vzdy je to uplne mimo.
Bud ti teda chybi nejake leky, anebo naopak neceho prebyva?
Nevim, kolik clenu tady zbyde, kteri te jeste blokleho nebudou mit.

Hezky den, ty korporatniku jeden.
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Lachende Bestien »

mattonecz píše: pát 23 zář 08:44 ty demente musíš pořád vypisovat takovýhle sračky všude? mně vždy stačí prvních 5 slov a zavírám to. totál bezcenný jako ty sám. a jako bonus doporučíš nějakou knajpu někde uplně v prdeli
ty aynstajne musym yen zemryd. zavyďym ťy zkromnoct, 5 zlov my neztatší. za komend my ňygdo neblaťyl, prodeyni neysem, cenu fagd nemam. prdel mas v trenkah jako malus zesraních. buch ztebou niga a postrafuj chlopi fknaipě
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne pát 23 zář 21:49, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Lachende Bestien »

@džegíí
Děkuji za projímavý komentář a zájem o mou osobu. Jak se vydařil biz lanč, našels vhodnou lokalitu sám?
Jaggie píše: pát 23 zář 10:27 Bud ti teda chybi nejake leky, anebo naopak neceho prebyva?
Máš skoro pravdu, něčeho mi přebývá A ZÁROVEŇ mi něco chybí. Takže ne "buď, anebo", ale za tak drobnou nepřesnost se netřeba stydět.
Jaggie píše: pát 23 zář 10:27 Za jine mluvit nebudu, jiste si udelali obrazek jiz prede mnou.
.....kolik clenu tady zbyde, kteri te jeste blokleho nebudou mit.
Začneš-li mluvit za jiné slovy "za jine mluvit nebudu", kdo jsi?

Debil?
Jaggie píše: pát 23 zář 10:27
Lachende Bestien píše: pát 23 zář 03:06 P.S. Jinak jestli chceš zkoušet ze mně i sebe dělat debily, lze důvodně předpokládat, že výsledek asi nebude odpovídat tvým představám.
Ano, debila ze sebe delas extremniho. I kdyz sve texty zaobalujes do nejakeho pseudo-intelektu, vzdy je to uplne mimo.
Je-li tato premisa správná, už se situace vyjasňuje - pro debila každý debil, pro extrémního extrémní.

Ale nevěš hlavu, že máš tak závažné obtíže s chápáním psaného textu ve složených souvětích. To se časem poddá. Nebo taky ne.

Tak dobrou moč a bdělé sny, soudruhu v kokotporátu.

Hadžime koničiwa aroganto gozajmas shitkatzen.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Nemáte někdo vyzkoušený tento rázový utahovák z Lidlu? Použití 2x do roka na uvolňování různých zatuhlých šroubů kolem auta, takže značkovější bych si nezdůvodnil.
https://www.lidl.cz/p/parkside-performa ... p100339728
Hodně se mi líbí, že je zkrácený, takže by se vlezl například zezadu za kolo, do motorového prostoru a podobně.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Podle mě je v pohodě, Parkside používáme na dílně, i když vyšší řady, ale na doma to musí stačit.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Tu vyšší řadu (tuším to byl tento nebo nějaký starší podobný model https://www.lidl.cz/p/parkside-performa ... p100339792), jsem měl možnost vyzkoušet při přezouvání kol u kámoše a to už jde opravdu jako po másle. Jenže je už bohužel dost veliký na nějakou drobnou práci na podvozku. I proto jsem se na to díval, co mají a všiml si té zmenšené verze, ale ta je 6x slabší. Nedokážu si tedy moc představit, co to zvládne.
V létě jsem například dělal kompletní brzdy a půl hodiny jsem strávil třískáním kladivem do klíče, abych povolil šrouby na držáku třmene. Bývalá majitelka si to nechala dělat v servise a kromě toho, že tam byly Starliny, to bylo vše dotažené na krev - asi si někdo hrál s rázovým utahovákem bez citu. Tak by mě zajímalo, jestli si s podobnými špeky poradí i ta malá verze.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

Tak 400nm bol len tak tak na kolesa osobneho auta. 226nm asi nebude ziadna slava.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Zrovna dneska jsem to převzal a tak s tím zkoušel. Kola normálně dávám na 112 Nm a s tím si to poradilo v pohodě. Zkoušel jsem to utáhnout na 200 Nm a taky si to poradilo, ale už to nějakou dobu drnčelo než pustil.
Udělal jsem ale chybu. Koupil jsem si samotný utahovák, protože nabíječku a baterii mám z klasické vrtačky. Neuvědomil jsem si ale, že ta baterie je jen 2 Ah a tak se hooooodně rychle vybila. Navíc se slábnoucí baterií je hodně znát pokles výkonu. Řekl bych, že na pořádně zatuhlé šrouby to bude chtít vždy mít 50% a více. Zkusím ještě najít, jakou to má křivku.
Určitě mě tedy čeká ještě koupě samotné baterie.

Jinak o ty kola mě ani tak moc nejde. Ty bych klidně přinejhorším povolil ručně a rázovkou jen rychleji odšrouboval. Šlo mi hlavně o různé zatuhlé spoje, ke kterým není přístup na páku - například na ty šrouby držáku třmene. Pořádnou páku tam nedám, protože to mám na normálním heveru (nemůžu dát páku zespodu auta) a z vrchu to limitují podběhy a s 26cm ráčnou to byl boj povolit.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

https://mapy.cz/zakladni?planovani-tras ... 72220&z=10

kterou variantu byste jeli? auto nemá AR, sám se kloním k té prostřední cestě přes DE a pak PL. V DE bych rozhodně využil neomezenou dálnici. Start kolem poledne.
Pravda vyděsí
Odpovědět