Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

to by ma zaujimalo, naco ti je na meranie voltov poriadny multimeter... :D

kup hocjaky aky sa ti paci... aj 5-6€ multimetre maju presnost merania okolo 1%, co je na meranie baterie viac nez dostatocne...
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

Mám ten základní malej od EMOSu EM320A a na moje použití bohatě stačí
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

T6tka teraz bola na servisnej, no a jaksi nedokazali dat dohromady klopkajuci stierac... vraj sa uz viac nastavit neda, a nevedia co s tym... zevraj to skusia otestovat na svojich autach, a "ozvu sa" :D


kam sme to uz dospeli, ked autorizak nevie opravit stierace
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Zajda »

Já mám nabíječku CTEK, která mi ukazuje 3 pásma napětí - zelené, žluté a červené, a jsem spokojený :-)
《》
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Mám taky CTEK. A kromě toho krásný historický multimetr (umí měřit proud i napětí, ručičkově, zkušební elektrody se do nej napichují banánkem) po tatovi, odhadem sedumdesátá minulého století... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

All: Chci změřit nejen napětí, ale i proud pod zatížením a při vypnutém autě. Ale i na to by měl stačit obyčejný multimetr, co?

pavproch: Táta má ten samý co píšeš, ale z 50.let. Nádherný kousek ;)

driver: Taky mi minulý rok nechtěli v Rakousku opravit defekt po šroubu v běhounu. Že prý vysokorychlostní guma, už objednali novou za pálku. Ale bylo to na vesnici, promluvila s nimi hotelierová, kterou znám 25 let a udělal to bez papíru za 20 EUR na ruku. Demontáž, gumový hříbek, montáž, vyvážení a umytí. Za to by to nebylo ani v CZ, byl to zimák, dodnes slouží v pohodě :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Japa
Autoškolák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 13 kvě 18:09
Bydliště: Karviná

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Japa »

Tak na měření proudu je přece jen lepší nějaký "klešťák", odpadá rozpojování obvodu a je možno s ním měřit i startovací proud, ale pozor, ty levnější neumí měřit stejnosměrný proud. Třeba tenhle https://www.epristroje.cz/klestove_ampe ... +Voltcraft
Případně přímo zátěžový tester, tím však proud v obvodu měřit nejde. https://www.eva.cz/zbozi/79291/tester-a ... &utm_term=
Panda
BRZ
Allspace
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

tip na nejake lacne ubytko v prahe? kludne nejaka ubytovna (vylet pre asi 15ludi)


v PHE som bol 2x za zivot, z toho raz som iba prestupoval na stanici :D cize uvitam vsetky tipy
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

To vyzera dobre, a dokonca zadarmo

Dik za tip
Odpovědět