Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Petr: Taky si o tom můžu myslet cokoliv, ale takhle to podle mě nefunguje... Spolužák ze SŠ fakturuje řádově stovky EUR / MD a krade losy v trafice, páč mu to přijde vtipný. Babiš miliardáš se dostane do průseru kvůli upoceným 50mio. Fotr s nájezdem řádově 5000km ročně si koupil úplně nový, naftový, auto, protože jezdit na benzín je moc drahý.

Dokážu si představit jak nějakej sexuální kink, tak i prostou aroganci ve smyslu "jak by jen sakra mohla nechtít...". Samozřejmě, je to ujetý. Ale lidi obecně ujetý jsou :D

Edit: Add zveřejnění jména -> Já jsem pro. Lidi by měli být odpovědní za svoje činy. Ta holka o něm (médiím) něco vykládala, jemu to velmi výrazně ovlinilo profesní život, tak ať se pod to taky podepíše. Ona to taky neřešila v tichosti, čistě přes PČR 8-x
Edit2: Jo a ještě bizarní je, že ta holka dělá v Mafře =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

petr_riha píše: stř 15 úno 12:44 Mladý, "úspěšný", ve svém věku relativně bohatý, na něj musely stát mladý holky frontu a imho neměl potřebu nikoho k ničemu nutit.
a ještě černoch, tomu se nedá konkurovat :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1731
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od petr_riha »

Stepan: to, ze se něco ferimu neprokázalo neznamená, ze to neudělal. Pak zveřejnění jména te holky je opravdu zveřejnění jména oběti.

Pokud si to vymyslela, šlo by to přes soud a ten to posvětil, bude její jméno veřejné. Takhle to proste vidím. Druhá věc je ta, ze pokud si holka vymysli znásilnění, u nás ji prakticky nic nehrozí. I to je spatne.

A to, ze bohati kradou, atd. s tím souhlas. Jen si myslím, ze to nemusí byt jen černobíle (v tomto případě tedy spíše černé).
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Mám pocit, ze neprokázání znamená právně, ze to neudělal. Jinak jestli to oběť inkognito vytrubuje do médií, pak celkem chápu, ze její jméno zveřejnil (navíc až v době, kdy to bylo odložené). Jeho taky nikdo nešetřil a propírali jej všude, v případě této “oběti” v podstatě “neoprávněně”.

Něco jiného by bylo, kdyby běželo prověřování / vyšetřování, které je neveřejné, nikde to netroubila do novin a on to pak zveřejnil, to bych asi chápal rozčarování nad zveřejněním.
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26976
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

petr: jistě, že to znamená právě to. A naopak, pokud bys tvrdil, že to udělal i po té, co soud rozhodne jinak, byl bys sám právně postižitelný.
Rozumím tomu tak, že obviněný může být vláčen médii, mohou na něj na ulici plivat a snad si i hodit kamenem, ale nedejbože zveřejnit něco o osobě údajné poškozené!
Tady už snad všichni zmagořili...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3317
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Souhlas. Potom ale musíš měřit stejným metrem i Babišovi. Také byl obviněn a neodsouzen, ale média ho vláčela stejně. Podotýkám, že mi není sympatický ani Babiš ani Feri. Ale mi vadí, jak moc tvarují veřejný názor novináři.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1731
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od petr_riha »

řidičBOB píše: čtv 16 úno 08:50 petr: jistě, že to znamená právě to. A naopak, pokud bys tvrdil, že to udělal i po té, co soud rozhodne jinak, byl bys sám právně postižitelný.
Rozlišuji rozsudek a realitu. Neprokázano = neudělal to (právně), nicméně mohl (v reálu). Myslet si muzu co chci, ale to zveřejnění jména se mi proste nelíbí. Protože reálně to fakt muže byt oběť (a ví to jen on sám, jak to bylo).

Na druhou stranu me sere to, ze můžeš prakticky beztrestně někoho obvinit ze znásilnění a když se neprokáže, má chlap zkurveny život, ale holka je v pohodě a jede se dal. Tady by se mělo něco změnit legislativně.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Ale ono to legislativne osetreny je. Jenom vzhledem k (ne)funkcnosti systemu se na to pak “poskozeny” radsi vysere. Neni vule tp dotahnout.
Analogicky treba i mensi korporatni konkurzy, typicky ve stavebnictvi. Nastroje jsou, jen je casto neekonomicky je vyuzivat a veritele to vzdaji.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26976
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Uvidíme, jak dopadne paní Vlasta, kterou tahali 9 let po soudech...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Vlasta ma prachy, ta to nepusti…
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět