Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

s korporatama jsem nemel drive nic spolecneho, ale tento rok jsem mel nejake hovory s lidma od qualcommu a teda to jsem nechapal, hodiny tlachani o nicem.. kdyby sli rovnou k tematu, tak vyreseno za 10min.

no a pak jsem narazil na neco jeste horsiho, nastesti se me to vicemene netykalo, tak uz se neucastnuju a uziva si je kolega
Pravda vyděsí
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od petr_riha »

Brus píše: pát 02 zář 10:27 no a pak jsem narazil na neco jeste horsiho
...? :-)
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Jaggie »

Letime s vedoucim pristi tyden do Praglu na vyzvedy do nasi dcerine spolecnosti.

Znate nejakou dobrou biz friendly restauraci za ucelem obedu v oblasti Pha 14 nebo 9?
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Lachende Bestien »

V Prááááááglu člověk objeví haldy všelijakých kuriozit, takže najít bizár frendly restaračku by měl být no problem.
ŘB, mattonecz, Stepan nebo i jiní by možná mohli poradit.

Jinak co se týče z pohledu efektivity zbytečně dlouhého žvanění hlavně u jakože vlastně fakticky vopravdických pražáááákůůů, teoreticky by to snad korporátníkům nemělo vadit, jde-li nejspíš oficiálně o opravdu, ale opravdu esenciální pracovní brííífinkovej míííítink, takže náklady se promítnou do ceny produktů a služeb a tak jako tak je platí klient, ne?
Čili proč si fklídku nepokecat, když to mám placeno stejně jako smysluplnou pracovní aktivitu? ;)
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

Wtf zase
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Jaggie »

Lachende Bestien píše: čtv 22 zář 04:38 V Prááááááglu člověk objeví haldy všelijakých kuriozit, takže najít bizár frendly restaračku by měl být no problem.
ŘB, mattonecz, Stepan nebo i jiní by možná mohli poradit.

Jinak co se týče z pohledu efektivity zbytečně dlouhého žvanění hlavně u jakože vlastně fakticky vopravdických pražáááákůůů, teoreticky by to snad korporátníkům nemělo vadit, jde-li nejspíš oficiálně o opravdu, ale opravdu esenciální pracovní brííífinkovej míííítink, takže náklady se promítnou do ceny produktů a služeb a tak jako tak je platí klient, ne?
Čili proč si fklídku nepokecat, když to mám placeno stejně jako smysluplnou pracovní aktivitu? ;)
Tak nevim, jak na tvuj post vubec reagovat. Rekl bych, ze wtf od mattoneho to snad vystihuje dobre.

Kdyz muzou poradit jini ohledne restaurace, tak proc vubec odpovidas?

Co se tyce zvaneni, i ikdyz za to je clovek placeny, tak je rozdil jestli to prinasi nejakou hodnotu, anobo jen ubira z casoveho fondu bez vysledku. To snad dokazes pochopit, ne? Prazak nejsem, takze jakakoli narazka na Phu je pro me mimo.
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

O kolik lidí se jedná? Pokud to nebude 10+, tak se zkus podívat na "Restaurace u Pecků". Bylo nás tam 8 na řešení fúze (spíš oslavu fúze). Když jsme řekli, že se jedná o firemní, tak nám nabídli sklepní stoly, kam zákazníci chodí, jen když je narváno. Přes týden odpoledne tam byl relativně klid. Všichni si chválili jídlo i pivo.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od petr_riha »

Jaggie píše: čtv 22 zář 01:45
Znate nejakou dobrou biz friendly restauraci za ucelem obedu v oblasti Pha 14 nebo 9?
Kdybyste chtěli něco fakt dobrého, ale blíže centru, poradím. Tenhle okraj restauračně moc neznám.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Jaggie »

petr_riha píše: čtv 22 zář 09:58
Jaggie píše: čtv 22 zář 01:45
Znate nejakou dobrou biz friendly restauraci za ucelem obedu v oblasti Pha 14 nebo 9?
Kdybyste chtěli něco fakt dobrého, ale blíže centru, poradím. Tenhle okraj restauračně moc neznám.
mohl bys prosim navrhnout i restauraci v jine oblasti?
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Lachende Bestien »

To v korporátech fasujete s každým novým hardvérem a/nebo autem čím dál delší pravítka, která následně nosíte vložená řitním otvorem rovnoběžně s páteří jako poznávací znamení?

A pak při těch strašně důležitých debatách pilujete hlavně schopnost projevovat se verbálně co nejnafoukaněji a absolvujete kurzy pro odnaučení se humoru? ;)

Když můžou poradit jiní ohledně restaurace, proč vůbec odpovídám?

Třeba proto, abys je mohl v případě nutkavé potřeby proaktivně kontaktovat sám např. přes SZ na fóru, když je mi známo, že dlouhodobě pracují/studují/bydlí v Praze a okolí, a protože sám jsem v posledních letech v Práááglu strávil tak max pár hodin nebo jednou přespal, takže nemám zrovna aktuální přehled na rozdíl od výše zmíněných?

Nebo jsi snad příliš zahlcen jejich odpověďmi a vaříš mozek nad tím, kterou lokalitu z toho obrovského kvanta vybrat?

A ani vážený pan majitel všech důležitých informací Říha neporadil?

No hlavně, žes poplácal mattoncza po prdeli za to, jak obohacující komentář zase vyprodukoval.

A sám jsi čekal na přesné specifikace typu "biz frendly" jakou odpověď?

Ale abys neřekl, tak můžeš zkusit třeba tento podnik - absolvoval jsem tam před cca 10 lety soukromý oběd a nebyl důvod ke stížnostem. Solidní kuchyně, příjemná obsluha a klidná a atraktivní lokalita, kde si člověk ani neuvědomuje přítomnost rušného velkoměsta. Jako to tam vypadá dnes, netuším. Z P9/14 co by molotovem dohodil.

Disclaimer - majitele/provozovatele ani nikoho jiného osobně neznám a nikdy jsem neznal a nejsem tam ani nijak jinak zainteresován.
A jestli jim tam nakonec se svou biz partou uděláte biznis, nic z toho nebudu mít, takže můžeš být úplně v klidu.

P.S. Jinak jestli chceš zkoušet ze mně i sebe dělat debily, lze důvodně předpokládat, že výsledek asi nebude odpovídat tvým představám.

Edit. Odkaz na restauraci pro nezájem smazán, navíc není důvod ke grátis propagaci na AF.
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne pát 23 zář 21:47, celkem upraveno 4 x.
Odpovědět