Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše:
Stepan píše:Na výměnu oleje se musí bezpodmínečně přijet před 30 000km, už i 500km nad se řeší.
Termín jsem dostal dneska na 14.5.. Zbývá mi 600km, jsem nevěřil, že je tohle takovej problém.

To si semnou jenom vytírají prdel, protože nejsem váženej zákazník, nebo je to norma? :-\
Norma to není. Ale znáš to - známosti jsou známosti ;-) Nikdy jsem to nezažil, vždy se nějak domluvíme.
Ale termíny fakt takové jsou a to z důvodu, že nejsou mechanici.
Tak jsem se vybrečel na leasingovce, prej překročení cca 1 000 km by neměl být problém. Tak jsem pánovi odepsal, že pokud on říká neměl by být, tak to beru jakože nebude a prosím o potvrzení.
Už jsem v tom corporate speaku učím chodit :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Snowman000 »

Mal bych jeden mozno trochu divny rychlodotaz...

Otec ide na tyzden do US a ja budem mat narozky. Je nieco co by sa zmestilo do kufra a stalo za to (bolo to ekonomicky vyhodne, pripadne zohnatelne len v US) si to odtial nechat doniest? :D
Moze to byt automotive aj nemusi...

Diky za napady...mne proste teraz jak na potvoru nic nenapada... :-??
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od vonkreuz »

Z outdooroveho oboru nejaky ultralehky stan.
Kdybys byl vice do historicko vojenstva, tak nejakou militarii.
Z jidla napr. hromadu suseneho masa :)
Z automotive netusim.
Z literatury nejake komiksy.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Junior, dyž byl v júes of ej, tak si tam ocuto dovezl hafo oblečení, elektroniky, drona a jiné (tam i pro našince levné) pičičandy. Žeby ten dron?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Snowman000 »

Dakujem za prvu varku tipov :)
Nieco outdoorove by nemuselo byt uplne odveci...nechavam si v zalohe.
Military fanda nie som.
Susene maso mozem, ale neviem ci mi otec kupi 5kg suseneho masa na narozky ;))
Komiksy som ako dieta celkom hltal, ale od kedy je prcek vonku tak som rad ked stiham prebehnut AF a twitter...
Elektronika by bola fajn, ta ma napadla hned, len neviem co bych tak vyuzil...dron je sice fajn zabavka, ale zase sa budem opakovat, s kinderkom toho casu moc na lietanie nebude :P To si kupim raz pre neho ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od retron »

byl jsem tam nedávno půl roku, zpětně hadry (konkrétně košile, (polo)trika, spodní prádlo, značkový hadry který tady stojí majlant, nikoliv džíny a boty)
sluneční brýle, samsonite kufry a vůbec zavazadla
všechny věci na golf a pravděpodobně i jiné zde méně frekventované sporty
cokoliv od appla (krom Honkongu to levněji jinde neseženeš)
elektronika, hlavně menší věci jako různé kabílky, redukce, paměťové karty, SSD disky, přenosný repráky, soundbary, sluchátka, nositelná elektronika jako ruzny fitbity atd, foto a videotechnika, apple tv, chromecast, high end audio receivery, telky ale ty ti do kufru asi nevměstná :D, jiných zástrček a napětí se neboj, vše je dnes 110-240 50/60 Hz, dost často s vyměnitelnou zástrčkou
no a pak věci, který tady neseženeš vůbec anebo totálně přepálené přes tři překupníky, ať už jde o jídlo nebo nějaké specifické věci (já si tam třeba nakoupil i pár keramických vodiček na detailing)
challenger demon a premium benzín 93 oct :D
Naposledy upravil(a) retron dne sob 04 kvě 13:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Hodinky? Diky absenci dph a cla /pokud pojedou na ruce/ jdou ušetřit desetitisíce. (V EUR spíše tisíce)
2.9T RWD
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od retron »

jo já věděl, ze jsem na něco zapomněl, značkové hodinky, tam je cenový rozdíl asi nejmarkatnější, klidně 50-60% oproti Koscomu, ale vézt to sem radši na ruce a kabelky pro holky
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Snowman000 »

Diky diky...no vyzera ze to bude musiet byt nejaka elektronika. Oblecenie sa blbo kupuje ked to vyskusat nemozem a otcov vkus na oblecenie je niekedy trosku diskutabilny :D

Hodinky su zaujimava varianta, iked tie moc nenosim, to je mozno tym ze mam len elegantne tissoty...pisem si na zoznam :)

Rozmyslal som ci neexistuje v US nejaky powerbox na tu moju A4 ze bych ju zbavil EU vaty :)

Jo a uplne najradsej bych si odtial dotiahol Chevrolet SS :x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od retron »

tak se podívej na goapr.com ale na tu atmosféru si myslím, že to bude spíš placebo max rychlejší reakce na plyn, ale pouze pokud nemáš individuál nastavení, 2.0 TSI a 3.2 FSI jsou tam běžně
Odpovědět