Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Snowman000 »

Vypadnu Modra Reef najnovsie a uz spominana Zlata Sand. O volantoch zatial nepadla ziadna zmienka nikde.

Uprimne bych radsej bral staru verziu z dovodu prichodu WLTP2, ta proste prospesna nebude urcite, ked uz teraz je to s tym naladenim plynu a prevodovky dost ospale.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Chlopi, v pátek (ie uprostředka volných dní) odpoledne/podvečer pojedu do FR na lyže (od nás do Plzně, kde spíme). Co myslíte jet po D1 ref zúžený/omezený sjezd na 10-tém km směr Pražský okruh nebo rači v Humpolci doleva a směr Tábor, Rožmitál, Plzeň?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

Stepan píše:Na výměnu oleje se musí bezpodmínečně přijet před 30 000km, už i 500km nad se řeší.
Termín jsem dostal dneska na 14.5.. Zbývá mi 600km, jsem nevěřil, že je tohle takovej problém.

To si semnou jenom vytírají prdel, protože nejsem váženej zákazník, nebo je to norma? :-\
Ty máš první auto?
Autorizáků je v CZ mraky, můžeš jet i do neautorizovaného, co splňuje "standartní úroveň kvality" akorát si to nechej řádně prokazatelně zadokumentovat a kromě toho nemusíš servisovat jen v CZ ale kdekoliv kde se pohybuješ.
To se týká standartní záruky.
Když máš dokoupenou, nadstandartní nebo pronájem, tak se to řídí ale sjednanými pravidly, to víš.
Je zřejmé, že na jaře začíná motoristická sezóna, a rozumné je vše plánovat před jarem nebo po.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Chlopi, v pátek (ie uprostředka volných dní) odpoledne/podvečer pojedu do FR na lyže (od nás do Plzně, kde spíme). Co myslíte jet po D1 ref zúžený/omezený sjezd na 10-tém km směr Pražský okruh nebo rači v Humpolci doleva a směr Tábor, Rožmitál, Plzeň?
Tenhle cas a smer bych jel po D1. Patek odpo timhle smerem byva klid i kdyz neni svatek.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Snowman000 píše:Vypadnu Modra Reef najnovsie a uz spominana Zlata Sand. O volantoch zatial nepadla ziadna zmienka nikde.

Uprimne bych radsej bral staru verziu z dovodu prichodu WLTP2, ta proste prospesna nebude urcite, ked uz teraz je to s tym naladenim plynu a prevodovky dost ospale.
Mas nejakou osobni zkusenost jak je na tom s reakcema na plyn V6 TSI proti V6 TDI?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

@honziss red D1: Kuju, tež si myslím / doufám.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

driver: první operak, v rámci rodiny první auto koupené mimo menšího/známého dealera, případně mimo většího kontraktu, ono když koupíš pár kamionů, tak ti osobak přihodí za dobře, dyť to znáš. ;;)
A ono s tím operakem je to právě dle smlouvy trošku jinaci. S tím výběrem servisu, respektive tím, kdo v kterým servisu platí fakturu. Škoda, příště budu chytřejší.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

Hele ještě je taktika to tam nechat stát. Řeknou Ti termín za dlouho, ale blokuje jim to tam plac a budou se snažit to urychlit hned, jak bude prostor.
Objednat na později je sice fajn že to máš furt k dispozici, ale když nesmíš přetáhnout interval, tak stejně tímto jezdit nebudeš.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan píše:Na výměnu oleje se musí bezpodmínečně přijet před 30 000km, už i 500km nad se řeší.
Termín jsem dostal dneska na 14.5.. Zbývá mi 600km, jsem nevěřil, že je tohle takovej problém.

To si semnou jenom vytírají prdel, protože nejsem váženej zákazník, nebo je to norma? :-\
Norma to není. Ale znáš to - známosti jsou známosti ;-) Nikdy jsem to nezažil, vždy se nějak domluvíme.
Ale termíny fakt takové jsou a to z důvodu, že nejsou mechanici.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

Taky tím stylem odměňování nikdy nebudou.
Neváží si jednoduše kvalitní pracovní síly.
Potom tam mají lemply a jezdíme na servis ven
Venku už běžně dělají v servisech přistěhovalci-neumí ani pořádně řeč a servisují auta za mega...
Aspoň víme, kam směřuje ten náš kapitalizmus.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět