Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od vonkreuz »

Dokud jsem parkoval u tchýně, tak jsem stával na jemnějším stěrku (dost blízký hrubému písku) a hever v cajku. Nebo na ploše ze zámkové dlažby, kde v mezerách rostal tráva a hever také v pohodě.
Takže bych volil zámkovou dlačbu nebo klidně i ten beton. Když budeš dost kreativni, tak si mužeš vybetonovat sníženou stŕedovou díru pod celým autem, aby se ti např. lépe vypouštěl olej.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16375
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Poradí někdo?

Sem postavil fabriku, záměrně jen pro "čistou" stavbu strojů s tím, že sme si nechali pronájem "špinavých" prostor (svařovna, brusírna) na úplně jiném místě.... no a z těch prostor sem fčíl neočekávaně dostal 3-měsíční výpověď.... takže fčíl lítám jak mucha v lanterně a.... jako DOČASNÉ (než si postavíme svoje vlastní "špinavé") východisko vidím nechat si postavit stan/halu ...Prostě něco takového:
Obrázek

Oslovil sem Svitap ze Svitav a ti nějak vůbec nereagujou... nevíte o někom solidním, kdo to dělá? ("package" = výroba, dodávka vč. instalace, montáže a ukotvení proti větru) kdo by byl schopen to postavit "rychle" (řádově týdny od fčíl?), cca 5*10 až 6*12m? Štěrkovou plochu, na které by to stálo, máme.

Jo, a prý takováhle stavba je BEZ stavebního povolení....
A z účetního hlediska - jako dočasná stavba by to mohlo jít celé do nákladů hned, ne?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

Mne vzdy fascinuje, kdyz clovek chce nekomu vnutit penize, a to docela dost, a oni te ignorujou. Viz Porsche Prosek, kde sem se jim dovolaval pul dne, ze bych mel zajem o auto. Az me znechutili.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

No jo...tak nikdo při smyslech nemůže dobrovolně volat do Porsche (ať již Smíchov nebo nahoru) :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

co ja viem, s Porshe v ceskych budejoviciach som nemal najmensi problem, a to vacsina komunikacie prebiehala cez telefon
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Pavproch: to dělá myslím více firem, kdysi jsem se na to díval, občas bývá i na Bazoši nějaká hala na prodej. Z podobných důvodů, jsem před 5 lety ukončil nájem, aby mě něco podobného nepotkalo, 3 měsíce je hovno výpovědní doba, to je na mašli a kor na zimu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

řidičBOB píše:No jo...tak nikdo při smyslech nemůže dobrovolně volat do Porsche (ať již Smíchov nebo nahoru) :D
meli pekny skladovky :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5457
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

A já jenom doplním, že kdyby pp potřeboval něco posvařovat nebo vybrousit, jsme mu plně k dispozici :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1350
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Známý si nechal dělat přístřešek pro koně od https://www.hobbytec.cz/. Byl s nima spokojený, resp. na nic si nestěžoval. Za měsíc to stálo na klíč.
Co jsem se teď díval, tak tam mají i montované haly a vše kolem toho, tak třeba se ti něco zalíbí.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Vrooom »

Hm ti testeri v UK se maji.
https://www.topgear.com/sites/default/f ... k=iG5vfgxi
Jen tak for fun, ktery by jste brali? :x

Obrázek

Ja bych se asi rozhodoval mezi Fordem GT (vypada neuveritelne a je spravne spartansky), Mercedesem GTR (to bude krasne tailhappy, pritom je pry hodne presny) a Porsakem GT3 (ten bude taky ostry jako ziletka).
Odpovědět