Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od spooon »

no podle originálnch hodnot to ještě jde, ale jak všude remcali, když sem přišel s hodnotama na papírku. Nakonec sem našel, kde to udělaj dle přání. Ale je to u Liberce
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od _sulcik_ »

Nevím co jim je kurva do toho. To miluju tyhle borce. S hodnotama jaký chceš tě pošlou někam, a umí udělat max sbíhavost na předku a když bůh dá tak odklony....
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Tak v Lowmannovi mi technik pri predani nejdriv tvrdil, ze geo je v poradku. Kdyz jsem rozporoval vsechny odklony v cervenym, puvodni i konecny, tak rikal ze u tohodle auta se odklony nenastavuji. Tak ze pry dojde pro mechanika co to delal... x_x klasickej ceskej autoservisovej bullshit...

Dneska mi ale pomohl prodejce z CB co mi auto prodaval - nejdriv zjistil ze ani jejich geo, ktera je tyden po updatu data na supru nema. Pak ale vyskrabnul asi 20 strankovej ceskej servisni navod jak geo na supre udelat, vcetne absolutne vsech cisel, hodnotama a pozici zatizeni, kde jak zkontrolovat sv vysku pred merenim, atd...

Je to sice mladej kluk, ale auta ma evidentne rad, snazi se a neni mu to jedno - dikybohu za tyhle lidi vzacne se vyskytujici :-bd

Takze az budete nekdo chtit Toyotu - bezte si ji koupit do budejovic, k panu Zakovi ^:)^

sorry za reklamu..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

Obrázek

nejaky tip co je to za auto? vychadza mi to na mercedes/bmw ale netusim aky model
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od ctrl_j »

To jsou budiky Bentley. Takze nejspis Continental gt
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

dakujem :)
x-f
Autoškolák
Příspěvky: 66
Registrován: stř 22 bře 10:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od x-f »

Ahoj.

Dotaz. Jak koncipovat smlouvu na prodej vozu, aby to byl ekvivalent "jak stojí a leží"? Četl jsem, že na to je judikát, že toto u prodeje auta nelze.
Lze to obejít nějakou větou, jako že je to na náhradní díly, nebo tak něco?

Budeme se zbavovat auta z roku 2004. Technicky je celkem v pořádku. Nevím o ničem co by tam bylo třeba hned řešit. Za posledních pár let se tam řešila semtam nějaká úplná drobnost a jinak jen olej a filtry. Má to teď čerstvě STK. Ale už to rezne, je tam dost kosmetiky, takže reálně myslím, že budeme rádi, když to někdo koupí za 10-15 tisíc. Někomu to na ty dva roky ještě hezky poslouží, ale příjde mě naprosto zvrhlý nemít možnost prodat to po vzájemné dohodě bez jakékoliv odpovědnosti za budoucí stav. To už je menší starost nechat to sešrotovat.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

AAAčka to dělají přes soubor náhradních dílů, ne?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

jj ja takhle pred rokem a neco kupoval auto z bazaru. Muzu kouknout jak to bylo. Ale v zasade tam bylo napsano ze je vse na vymenu :-)
Citroen C4 GP
x-f
Autoškolák
Příspěvky: 66
Registrován: stř 22 bře 10:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od x-f »

Jo taky jsem takovou smlouvu viděl. Text na dvě stránky co všechno může být opotřebené a co všechno doporučují vyměnit, repasovat atd.
Prakticky rozepsané celé auto díl po dílu.
Tomu bych se rád vyhnul.
Odpovědět