Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od ctrl_j »

ctrl_j píše:
[url=https://forum.autoforum.cz/viewtopic.php?p=191428#p191428]Stepan[/url] k BMW G20 píše: … Jenom to teda nemá v základu parkovací senzory, co jsem tak pochopil. To je celkem vtip :D
Uprimne jsem rad, ze takove chujoviny nejsou v zakladu a lze je nemit. Za prvy to mrvi design auta a za druhe k cemu neco co clovek nepouziva.
:D
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Ale tak aspoň ty zadní by to chtělo :D
Ikdyž, co tak poslední dobou pilotuju buď STI nebo Jumpera (=tzn dozadu vidím vždycky absolutní hovno) uměl bych žít i bez nich :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od 406 Coupe »

Ve služebním Superbu to nešlo vypnout vůbec, takže jsem si nemoh ani schrupnout, když jsem čekal na papaláše a někdo přešel okolo. Asi se to zapínalo automaticky "prdelí", jako signalizace pásů. Úžasný.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3227
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

jojo kdyz nekde stojim a chodi okolo lidi tak to furt rve, ale ja to mohu vypnout cudlikem. zapne se to samo az kdyz zaradim zpatecku
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 395
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Jaggie »

na parkovistich treba v nakupnich centrech to vidim jako plus, pac se tam vzdycky potulujou mali tucnaci, takze kamera a senzory ok

na druhou stranu, kdyz po par tydnech prijizdime v noci na chatu, tak je trava vzdycky takovych 40-50 cm vysoka a pri couvani
je v aute hodne muziky stylu: piii paaa piiii paaa piii paaa... pac to bere zadni i predni senzory (maji jiny ton, takze to je fakt na zblbnuti) :((
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od 406 Coupe »

Ve svým to nemám, ale šéfovým Mičubiši, který to má se mi už podařilo nacouvat do značky, kterou to nevidělo. Nárazník to vydržel a značku asi za půl roku TSK narovnali, takže bez ztráty květinky :D .
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Technický rychlodotaz k ledoborcům - ví někdo?

Tahle potfora prý má dokázat plout skrz led skoro 3metry tlustý.... ale na obrázku není vidět žádná "ochrana" šroubů před poškozením rozbitýma ledovýma krama, jaxi bude razit cestu skrz led...

Jak to mají ledoborce řešené, že jim kry nezničí lopatky (bývají z mosazi) šroubů?

Obrázek
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1529
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

nie zeby som sa do toho rozumel, ale nie su tie lopatky vcelku hlboko pod vodnou hladinou, na mieste kde sa lad nedostane?
Naposledy upravil(a) abgx1 dne pát 11 zář 13:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Já tomu prd rozumím taky, ale žiju v přesvědčení, že ledoborec razí cestu ledem tak, že přední částí trupu vyjede na led a pak ho vlastní vahou prolomí/rozlomí = až k vrtulím se musí spousta ledu dostat.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od ctrl_j »

Ten led se ale nepotopi, ta trajektorie by mela byt takovato
Přílohy
led.jpg
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět