Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od ctrl_j »

honziss píše:
Stepan píše:Někdo uživatelské porovnání iphonu 6, 6S a 7?

Šestka pomalu dosluhuje, za Xko nebo 8 se nejsem ochotnej vyndat z peněz. Šestka byla ok, kromě lepší baterky mi tam nic nechybělo. Přináší 6S nebo 7 něco důležitýho, proč bych to chtěl mít? Hodnotu z časového hlediska neřeším, telefon má pro mě životnost cca jeden furt, měním až ve stavu opravdové nouze. Což právě teď nastalo, praskl displej na místě, kde je na klávesnici "a", takže se nedá pořádně psát.
Od 7micky vis uz neni mechanickej home button, coz je vyhoda jestli dojizdis telefon do smrti.
A 7 je uz vodeodolna a ma dramaticky lepsi fotak.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

ukecali jste mě :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27033
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

7 je i od 6S velký odskok - procesor, foťák a celkově svižnost systému.
Škoda, že jsi neřekl dřív - teď jsem jeden (po manželce) rok starý v TOP stavu prodával.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

Určitě do 7, za tu cenu není co řešit..mám ji od října 2017, využivam ji hodně, teď po doladění FW už mi ani nemizi hodiny :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27033
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

tak pro Xko to ještě zřejmě neodladili :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

BOB: A když jsem řešil auto, utekla mi tvoje ex CC3.6.Se nějak míjíme. Dej vědět, až budeš sellit to zelený Rko :D.

Dřív to nešlo, držel jak židovská víra. Bral jsem ho hend jak I6 vyšel. Spadl mi do hajzlu, několikrát na dlažbu, 2x do vany (vždycky chcípl, ale rejže ho oživila jednou a napodruhý kuskus, protože zrovna den předtím utopil telefon i spolubydlející a rejže nějak došla :D ), uklouzl jsem po něm na plovoučce, na maturiťáku ho třísknul z metru o zeď, když jsem si nandaval kabát a telefon mi vylítl z boční kapsy, jednou ho nechal na střeše auta že nemám telefon jsem zjistil až při brždění na křižovatce, když jsem ho najednou měl u stěračů... Všechno bez obalu, jenom s ochraným sklem, poslední půlrok bez skla. Slušnej nezmar, něco jako Felicie :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Ale kdybys chtel investovat tak Xko taky funguje dobre a kupodivu odolnost taky neni zla. Uz ho nosim asi mesic bez pouzdra/skla a kupodivu vypada porad stejne. Tmavy hlinikovy modely byly vzdycky doskrabany az beda.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Telefon je pro mě spotřebák a Xko je na můj rozpočet, ještě když si vezmu požadovanou paměť, vopravdu overkill, musel bych se někde uskromnit a za to mi to nestojí. Navíc by mě asi štvalo to sklo přetažený přes kraj. Na starým telefonu mám právě ty delší strany úplně vykousaný, takže bych to pravděpodobně brzo napraskl a rozjelo by se to po celý displeji.

Musel bych se zeptat doma. Všechno jde líp, když Firma zahlt :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

ja prechazel z 6+ na 7+ red loni v září. Baterka už byla lehce KO ale jinak OK.
No a asi to trochu lip foti a je to trochu rychlejší ale že by to bylo brutálně poznat to bych teda netvrdil.
Fotim docela dost ať už mobilem nebo zrcadlem a neřekl bych že bych si zasadniho rozdilu nevsiml...
celkem fajn je ten portrait mod akorat musi byt dost svetla.
No a s prechodem na X to mam stejne jako ty...
Nejak si to nedokazu zduvodnit
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

Rozumí tady někdo TV?
Chci koupit tuhle, nevím zda umí tuner funkce, které potřebuji v CZ pro současné DVB-T2 a nadcházející normu vysílání?
Nechybí tam podpora tuneru DVB-T2/C/S2, jenž disponuje navíc i kodekem HEVC (H.265) důležitým pro budoucí vysílání?
Poradí někdo?
Volal jsem na Samsung a prodejci a jednoznačné odpovědi se mi nedostalo... :D
Konkrétně jsem objednal tohle a nevím zda to nezrušit:
Specifikace modelu zde
Kdyby někdo věděl, budu rád za osvětu, díky
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět