Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mmira »

co ztrata hodnoty?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

A hmotnost bez pár kilo 1,5 tuny? U auta se sportovní visáží bych čekal znatelně méně.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

mmira píše:co ztrata hodnoty?
To je pravda, u tohodle typu auta je ztrata hodnoty peklo, ale mensi peklo u 2l nez u 3l. 2l pujde sehnat pod 1m bez DPH.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

jerry píše:A hmotnost bez pár kilo 1,5 tuny? U auta se sportovní visáží bych čekal znatelně méně.
Ano, treba boxter T je jeste o 100kg lehci, ale ani tak si nemyslim ze 1,5t bylo spatny cislo na cestovni auto.

Jinak znatelne mene ma pak BRZ nebo MX-5, ale ty zas nemaj NM, nehlede na to, ze dalnice v nich bude daleko vetsi utrpeni.

Pak je tu jeste Nissan 370Z, ten je levnejsi, s atmo V6, ale technikou i vzhledem uz je trochu pozadu :-?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Vrooom »

Mne to prijde jako hodne penez za malo vykonu :-), to pojede jak moje vykopavka ...
Neda se za ty prachy koupit M240i?

edit. Skoda, ze to je vsehrab ...
https://www.cartecgroup.com/bmw-m240i-x ... /p-390886/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Vrooom píše:Mne to prijde jako hodne penez za malo vykonu :-), to pojede jak moje vykopavka ...
Neda se za ty prachy koupit M240i?

edit. Skoda, ze to je vsehrab ...
https://www.cartecgroup.com/bmw-m240i-x ... /p-390886/
1. Nechci 2x stejny auto, mel jsem 1er f20 a to je dost podobny
2. BMW obecne moc nemusim, ale prevleceny v toyote ho asi snesu
3. O vykon zas az tak uplne nejde, ted mam 345k, predtim 150, 280, 116, 205, 140, 90. Ty auta me bavily vsechny do jednoho, nejvetsi zabava to byla ve 150k giulii. Mam takovej pocit, ze na ty vetsi vykony uz proste nemam jako ridic nebo mi proste strach nedovoli si to uzit.

Co si myslite o BRZ? Trochu me tam odpuzuje interier, ale jinak se mi taky libi..

Moje naroky jsou velmi prosty: auto se musi dobre ridit, musi se mi libit a nesmi me nicim extra stvat.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

BRZ bych oproti Supře volil jednoznačně. Za mě samé výhody - nižší hmotnost, atmosféra, MT, hezčí design, lepší cena a jako bonus malá ztráta hodnoty :ymapplause: A nakonec ho mají i pro tebe s AT ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Vrooom »

Mne se BRZ libi, interier mi prisel v poho. Co si vzpominam, tak se mi nelibil zvuk motoru. Ale jinak fajn auto. BTW na Alpine by jsi neprisetril? Mohla by si slusne drzet cenu, viz alfa 4C.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mmira »

BRZ je fajn, jen si v tom nedovedu představit jezdit pravidelně. Na pohodový pohyb v provozu to nemá výkon, je v tom i docela hlučno.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Vrooom píše:Mne se BRZ libi, interier mi prisel v poho. Co si vzpominam, tak se mi nelibil zvuk motoru. Ale jinak fajn auto. BTW na Alpine by jsi neprisetril? Mohla by si slusne drzet cenu, viz alfa 4C.
Nasetreno mam, ale prijde mi, byt se mi libi, uz je asi moc motokara, malo cestak.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět