Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Ve městě na placeném parkovacím místě zaplatím 1 hodinu. Jednání se neplánovaně protáhlo nebo jsem musel ještě na toaletu, samozřejmě také neplánovaně. Vrátím se k auto až za 1,5 hodiny a mám tam botičku. Někde jsem četl, že existuje judikát, že musím dlužnou dobu doplatit, ale nemohu dostat pokutu. Máte někdo bližší informace? Díky za názory.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jayd
Autoškolák
Příspěvky: 37
Registrován: pon 06 čer 12:16

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jayd »

No taky jsem to slyšel...ale tady bych řekl, že píší opak :-??

http://sbirka.nssoud.cz/cz/spravni-tres ... p1033.html
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Díky za informaci, i když nepříznivou. Ne že by jsem byl přímo postižený, ale byl jsem účastníkem debaty o tomto problému. A pořád mám někde v podvědomí ten judikát o možnosti doplatit překročenou dobu. Ale asi mé podvědomí nepracuje dobře, ten rozsudek, co odkazuješ je jasný.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od ctrl_j »

Jen bych si dovolil doplnit, ze NSS se timto pripadem (3As46/2006–27) nezabyval a odmitl jej kvuli pozdnimu podani. Skoda, mohlo to dopadnout treba jinak.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od GeneHawkins »

jerry píše:Ve městě na placeném parkovacím místě zaplatím 1 hodinu. Jednání se neplánovaně protáhlo nebo jsem musel ještě na toaletu, samozřejmě také neplánovaně. Vrátím se k auto až za 1,5 hodiny a mám tam botičku. Někde jsem četl, že existuje judikát, že musím dlužnou dobu doplatit, ale nemohu dostat pokutu. Máte někdo bližší informace? Díky za názory.
No a jak to dopadlo? Platils? Já myslel, že botičky už zašly na úbytě...
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Jak píšu výše, jednalo se jen o debatu na základě botičky pro známého, který nestihl zaplacenou dobu kvůli zdržení při jednání na úřadě. A botičky v Plzni fungují o sto šest.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

zabavny je ze kdyz preplatis tak je vse v poho ale jakmile nezaplatis dost tak jses minusovej ;)
Citroen C4 GP
TomZ
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pát 16 pro 11:13

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od TomZ »

Treba v Praze, nebo i v Liberci jsem se s tim setkal, je mozne parkovani platit a tedy i prodluzovat vzdalene pres mobil http://www.mpla.io/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od GeneHawkins »

jerry píše:Jak píšu výše, jednalo se jen o debatu na základě botičky pro známého, který nestihl zaplacenou dobu kvůli zdržení při jednání na úřadě. A botičky v Plzni fungují o sto šest.
A k čemu jim ty botičky jsou? To někdo platí?
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Ano, platí všichni, hotově oproti sundání. A jak to mají jinak udělat? Já ji nikdy ještě neměl na autě, tak si rád nechám poradit pro strýčka Příhodu.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět