Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Má někdo doporučení na solidní účetní firmu, příp. samotného účetního ičaře, ideálně v okolí OV, FM, NJ? Jedná se o účtování s.r.o.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Kavis »

Muzu se zeptat stryce, jestli jeste vubec prijima nove klienty. Ale kancl ma v Komarove u Opavy v tom arealu, kde kdysi byval Fiat, jestli to tady trochu znas. Nevim, jestli to pro Tebe neni daleko. A taky by mohla byt prekazka, ze jezdi s ID.4 :D
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Spectral »

M.Z. píše: úte 19 pro 19:54 Má někdo doporučení na solidní účetní firmu, příp. samotného účetního ičaře, ideálně v okolí OV, FM, NJ? Jedná se o účtování s.r.o.
Účetní kancelář Ing. Gleichové, Ostrava-Svinov (kousíček od sjezdu z dálnice): https://www.ekatalog.cz/firma/672411-gl ... riela-ing/
:ar!
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Děkuju za tipy, ale asi oslovím Ing. Gleichovou. Už jsem se s ní kdysi dávno (2007) setkal, když měli ještě společně firmu s mou nynější účetní, která mě docela nemile překvapila.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Kavis »

V pohode. Zeptal ses, ja jen navrhnul. Jak jsem psal, ani nevim, jestli vubec jeste prijima. ;) Chapu, ze ten elektromobil je no-go :D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Jedu osobákem, dojíždím sanitku. V bojových barvách opravdových sanitek, ne ty soukromníci převážející důchodce.
Nebliká, nehouká, jede tak 110, na to nemám čas, šup před něj.
V tu chvíli ten šmoula pustil majáky, houkačku a začal na mě troubit jak kokot.
No tak sem mu ujel...
To co bylo za nácvik? Chápu, že mezi mimo obec a za slabýho provozu tam nehouká. Proč by to dělal. Ale pokud veze pacoše a má pocit, že bych mu překážel, tak aspoň ty majáky snad puštěný mám, ne?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

No s těma sanitkama taky nejezdí zrovna ajnštajni a mistři volantu. Švára u rychlé chvíli jezdil a měl jsem z první ruky, co všechno se tam mohlo dostat za volant...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Píí
Pan Řidič
Příspěvky: 289
Registrován: sob 21 čer 09:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Píí »

Často někteří saniťáci vypínají majáky i houkačky při převozu stabilizovaného, aby neobtěžovali okolí nebo aby to nevadilo jim. Já vypínám jen houkačky. Majáky nechávám vždy. Jestli někoho vezl, tak je to jeho chyba, že neblikal.
Jestli nevezl a bylo to mimo dálnici, tak pravděpodobně pokus o vychovávání... Já na to kašlu, ale kolegy, co to dělají, asi i chápu. On si každý říká, že těch 120 na pěkné okresce je v pohodě, ale v naší praxi vidíš tolik rozsekaných aut, že víš, že stačí sebemenší chyba, i když třeba ne tvá a v pohodě to není.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Fčera bylo na cestách silně neuklizeno (10cm bílého, rozježděného), fšichni vč. mě 40-50 víc ne, potkal sem sanitu na majácích která v tom marastu frčela snad kilo. Kloubouk dolů.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Jop, včera to byl dobrej masakr. Kromě těch těžkých kup sněhu do kterých stále vytrvale lilo ještě ve vyjetých kolejích zůstávaly kousky ledu, takže to mlátilo jak na kočičích hlavách. Supiš :ymparty:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět