Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Jaggie »

@Ondras,
diky, akorat vypada, ze maji pouze octu v liftbacku, takze nic jineho nez Karoq se velikostne asi nehodi...skoda ceny maji dost prijatelne...
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Tu

By mě zajímalo jak se lidem kteří zrovna čerpali do auta v tom oblaku toho bílého sajrajtu dýchalo - je to vůbec dýchatelné?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Stejně jako v respirátoru :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

jak je to s tím prominutím daně za energie listopad,prosinec? má smysl jim zaplatit zálohy najednou až do konce účtovacího období? tzn když mám třeba květen vyúčtování, tak bych jim ted zaplatil zálohy i za prvních 5 měsíců 2022, jak to s tím dph bude?
Pravda vyděsí
kuck
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 04 pro 19:16

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od kuck »

Zdravím vespolek,
mám k prodeji Superb IIi lift 1.4 110kw, r.v. 11/2016 s necelými 90tis. najeto. Má o to zájem známý, ale nedokážu se rozhodnout, za kolik mu to nechat. Říkal jsem si, že bych mu to dal za "kamarádskou" cenu, kterou bych třeba dostal ve výkupu někde v bazaru. Mozkovým myšlením jsem došel někde k částce 450k. Jsem mimo?

Jinak je to výbava style s paketem plus, takže el. sedadla alcantara, el. kufr, canton atd. Je k tomu i 2. sada kol na origo liťácích.

Díky za názory!
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Tchýni se na VW Polo 6N2 rozbil zámek u řidiče. Už delší dobu jí to blbne, ale teď už se to asi úplně vy... Na internetu jsem našel demontovanou sadu zámků, klik a spínačky za dobrou cenu. Nejsem si ale jistý, jestli je toto auto ještě "hloupé", že to prostě jen prohodím, dostane nové klíče a může jezdit, nebo už je to jako u modernějších aut, že je imobilizér spárovaný s nějakou řídící jednotkou a tak jej nemůžu jen tak vyměnit.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od petr_riha »

Nezdá se mi, že by tahle generace (to je druhá půlka devadesátek, ne?) měla být nějak extrémně chytrá. Zkusil bych a uviděl.

Má to vůbec imobilizér? :-D
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

To byly ročníky tuším 99-01, což už je bohužel zrovna takové to období, kdy se to začalo zavádět. Na druhou stranu Polo bylo celkem nízkonákladové vozítko, takže tam se to snad zavádělo o něco později. Když to nezjistím, tak to holt risknu a uvidím. Přinejhorším použiji jen zámky dveří a bude mít dva klíče. Imobilizér má určitě.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

Kde máte pojištěno a kde teď vyjde nejlepší úvěr na auto?
Já mám tedy schváleno u ČSOB za 4,49 a pojistku taky od nich, ale divil sem se, že je to podnikatelská pojištovna. Čekal bych, že mi dají ČSOB :)
Každopádně pojištnění lepší než na epoj či rixo, to sou fakt zoufalci. i přímo na generali to vyšlo lépe a ČSOB dorovnala.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Zajda »

4,49 bude v dnešní době asi zlaté.
Pojištění řeším na doporučení už roky s jednou brněnsko zlínskou makléřskou kanceláří.
Vznesu po mailu nebo telefonu rámcový požadavek, dostanu dokument s multikalkulací od různých pojištoven za ceny rovné minimu ze srovnávačů a kalkulaček.
Hlavně s ničím neotravují nad rámec věcí co s nima člověk chce řešit.
《》
Odpovědět