VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: VZKAZY

Příspěvekod abgx1 » stř 16 kvě 17:17

kvalitne platene VPN v zahranici + https://emkei.cz/ a je to... cez telefon to velmi neoblbnes, internet tomu dava uplne ine moznosti
abgx1
Pan Řidič

Příspěvekod Stepan » pon 21 kvě 16:42

Si tak v rychlosti proklikávám tipcars, jestli se nedá koupit nějaká sranda bez střechy na léto a jak jsem vybíral tip karoserie, vylítlo na mě tohle :D
Přílohy
Screen Shot 2018-05-21 at 17.40.05.png
Screen Shot 2018-05-21 at 17.40.05.png (11.18 KiB) Zobrazeno 1291 krát
1.3MPi --> 2.0CRDi --> 1.4 16V --> 2.0TDi -->R6T? :ymdevil:
Stepan
Letec

Příspěvekod Brus » pon 21 kvě 19:28

Nová doba
Pravda vyděsí
Brus
Letec

Příspěvekod Stepan » úte 22 kvě 16:48

Stepan píše:Tak jsem otevřel skripta předmětu "Veřejné finance"
To je normální propaganda EU. Samá pozitiva a sociální jistoty. A samozřejmě je to, podle úvodní stránky, z fondů EU i placeno.
WTF? :-\

Tak jsem z toho složil zkoušku. 60% bodového hodnocení bylo za otázku "O čem jsi psal seminární práci a jak tě její napsání osobnostně posunulo". Zbylých 40% byly 4 otevřené otázky, očekávaný rozsah odpovědi odstavec, využití vlastních materiálů a Googlu povoleno =)) Celkově zkouška tvořila 70% známky.
Od tohodle semestru je to pro naší fakultu povinnej předmět :))

Já se snad vyseru na magisterský a dodělám si místo toho profesního bakaláře na strojárně. Tohle je naprd :(
Stepan
Letec

Příspěvekod řidičBOB » úte 22 kvě 16:59

A pak to v tom státě nemá vypadat tak, jak to vypadá :-(
Winners never quit and quitters never win.
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod Stepan » úte 22 kvě 17:04

Největší gold byl proslov dozoru:

Nám přišlo z Bruselu, abychom vymysleli nějaký program, abychom šetřili papírem. Takže ten test budete psát do google dotazníků a pak mi to pošlete a já si to přečtu. Děláme to letos poprvý a já si uplně nejsem jistej, jestli to bude fungovat. Takže jsem si ty testy pro všechny pro jistotu i vytisk :))
Stepan
Letec

Příspěvekod honziss » úte 22 kvě 18:44

Presne proto dam pri naboru dalsiho zamestnance prednost SS technickeho zamereni nez nejakemu produktu VS.
2x hybrid, 542k celkem
honziss
Letec

Příspěvekod honziss » stř 30 kvě 09:22

Vsem majitelum Skovych spz a dalsich, kteri kazde rano migruji pres Prahu 6 smer centrum - nechovejte se jak kreteni prosim!
2x hybrid, 542k celkem
honziss
Letec

Příspěvekod Stepan » stř 30 kvě 09:37

honziss píše:Presne proto dam pri naboru dalsiho zamestnance prednost SS technickeho zamereni nez nejakemu produktu VS.

Jsem se informoval, že než Bc. na ČVUT FS, bude prý lepší strojařská průmka. Prej znalosti do praxe, pokud člověk nechce vyloženě rýsovat (ne jak Kalinak, normálně) velmi podobné. Říkal mi to absolvent strojařské průmky a Ing. z FS ČVUT v jedné osobě. Názory? :-\

*zcela otevřeně. Nechci dělat opravdovou strojařinu ve smyslu CADu atd. Spíš získat nějakej overall přehled, abych v kombinaci s praxí a selským rozumem mohl dělat obchoďáka v daném oboru... Ctím zásadu ředitele mého gymnázia, který říkal Abys tomu mohl šéfovat, musíš alespoň minimálně tušit, o čem to je
Stepan
Letec

Příspěvekod HondaMan » stř 30 kvě 10:34

A nebylo by jednodušší se nechat někde na rok zaměstnat? Jednoduchá juniorská pozice ve firmě s potenciálem... Na OZ a celkově na obchod titul nepotřebuješ. Jít ve 20+ po vš na střední mi přijde trochu mimo...
Ošlajfkovaný píííčus ve fleetovým autě s pražskou značkou, kerý straaaaašně spěchá zachraňovat svět pavprochovi navzdory! :-D
HondaMan
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Ring volný