VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

GR se nezdá. Je lehký, s dobře poskádanou převodovkou. A pokud to měl ještě poladěné, tak tam hodně aut s vyšším výkonem než má sám, moc šancí nemá.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

Stepan píše:V návaznosti na minulý příspěvek-dneska jsem na Pražském okruhu potkal GolfR poFL. No tak s ním jsem si moc nezazávodil. Měl jsem z toho takovej statickej dojem, až jsem se na sjezdu málem přizabil, protože jsem měl pocit, že jedu 50, ale na budíkách víc než dvojnásobek x_x
A já si vždycky říkám, co ty lidi motivuje to furt zkoušet :D Taky se mi kolikrát zavěsí na prdel pirát s nějakou naftou, SUV apod.
Nebo další a to jsou vysloveně čuráci, začnou přidávat při předjíždění.
Naposledy upravil(a) M.Z. dne pát 19 led 19:21, celkem upraveno 1 x.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

MZ: On imo o našem závodění nevěděl, dojel mě, tak jsem uhnul a najednou byl pryč :D
BOB: Já fííím, je krásnej. Ale sněhulák říkal, že v létě končí manuál. Ale třeba do konce operáku trošku zfotrovanim a nebude mi to vadit ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

MZ: no, né vždy to dopadne, jak by člověk předpokládal. Jedu dneska ráno do práce po D5 a v levém vláček asi 10ti aut. Já ho dojel a za minutu/dvě přiletělo staré TTčko (na každé straně lauf). Byl mi tak 5 cm na prdeli. Tak jsem mu uhnul a dal mu ochutnat jeho medicíny. Moc příjemné mu to 2,2t těžké SUV na jeho prdeli nebylo. Když jsme najeli na D0, tak to podkvaltoval a chtěl mi ujet. Tak jsem dal S, podvozek do sportu a kickdown. Chlapec koukal dosti překvapeně :D Čekal, že mi ujede. Neujel. Pak to vzdal a zařadil se vpravo.
A ještě větší prdel je v Rku, kde si mnoho lidí myslí, že to je nějaké do-do. Úplně TOP je pak frustrace řidičů, když zjistí, že je v tom pozávodila žena (manželka) \m/
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Když jsme u toho závodění. Chvíli před GolfemR jsem měl ještě jednu humornou příhodu. Valím si tak po D8 170 tempomat a najednou předemnou šulin ve staré Q7 předjíždí jak s hnojem. Tempomat brzdí na cca 140. Kamiony končí, v pravém mezera, ale na podjetí to úplně nebylo (nejsou koně :( ). Tak mu blikám a on přidává. Tempomat taky přidává. Na tachu 170 a Q7 stále ujíždí. Nechávám to bejt a tak za 30 vteřin už ho dojiždim a vidim, jak to honí přes oba pruhy, jak ten frantík s Allroadem v jiným vláknu. :D Jsem si přibrzdil aby mě náhodou netrefil, on to srovnal do pravého tak na 100km/h. Tempomat se mi opět zapíná, předjíždím ho a letmý pohled do kabiny ukazuje, že si dával hodně záležet, aby se na mě ani nepodíval :D

*+se mi pak v úsekovce na 80 pomstila za dřívější předjetí nějaká emancipovaná blondýna s Bčkem na značce, kdy mě brala tak kilodvacet. To byl zase den :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Z deníku závodníka v naftovým Golfu:

Dneska na D1 jsem se snad 20 kiláků přetahoval s nějakým Slovákem v A4 Avant 2.0TDI. 200+ měl Golfík lehce navrh, ale zase v zatáčkách pán dotahoval (mám tak špatný zimáky, že ani BLI nepomůže musím holt brzdit.) U Pelhřimova nás dojel pán v S6 a zase jsem byl, ale tentokrát alespoň ne sám, za statistu :ymblushing:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

A kdy budeš mít nějaký závodní zážitek i z okresky? Na dálnici se to snad ani za závodění nedá počítat.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: VZKAZY

Příspěvek od abgx1 »

nema niekto z vas doma svet motorov cislo 4/18?

zaujimaju ma stranky 38,39,40,41 o audi 100/A6 C4... tu na SVK som to nikde nenasiel, a ani stiahnut sa to neda...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

https://www.jobs.cz/rpd/1257826278/?rps=233

By mě nenapadlo, že se pozice "kožený bundy" veřejně inzeruje. Asi fakt nejsou lidi =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: VZKAZY

Příspěvek od oxik »

Co u nás nebudeš dělat?
- Pít rozpustnou kávu z plastového kelímku
Hm, moje nejoblíbenější "kafe" :D Tak to nic
Odpovědět