VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Stepan píše:Tak jsem otevřel skripta předmětu "Veřejné finance"
To je normální propaganda EU. Samá pozitiva a sociální jistoty. A samozřejmě je to, podle úvodní stránky, z fondů EU i placeno.
WTF? :-\
Tak jsem z toho složil zkoušku. 60% bodového hodnocení bylo za otázku "O čem jsi psal seminární práci a jak tě její napsání osobnostně posunulo". Zbylých 40% byly 4 otevřené otázky, očekávaný rozsah odpovědi odstavec, využití vlastních materiálů a Googlu povoleno =)) Celkově zkouška tvořila 70% známky.
Od tohodle semestru je to pro naší fakultu povinnej předmět :))


Já se snad vyseru na magisterský a dodělám si místo toho profesního bakaláře na strojárně. Tohle je naprd :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

A pak to v tom státě nemá vypadat tak, jak to vypadá :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Největší gold byl proslov dozoru:

Nám přišlo z Bruselu, abychom vymysleli nějaký program, abychom šetřili papírem. Takže ten test budete psát do google dotazníků a pak mi to pošlete a já si to přečtu. Děláme to letos poprvý a já si uplně nejsem jistej, jestli to bude fungovat. Takže jsem si ty testy pro všechny pro jistotu i vytisk :))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od honziss »

Presne proto dam pri naboru dalsiho zamestnance prednost SS technickeho zamereni nez nejakemu produktu VS.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od honziss »

Vsem majitelum Skovych spz a dalsich, kteri kazde rano migruji pres Prahu 6 smer centrum - nechovejte se jak kreteni prosim!
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

honziss píše:Presne proto dam pri naboru dalsiho zamestnance prednost SS technickeho zamereni nez nejakemu produktu VS.

Jsem se informoval, že než Bc. na ČVUT FS, bude prý lepší strojařská průmka. Prej znalosti do praxe, pokud člověk nechce vyloženě rýsovat (ne jak Kalinak, normálně) velmi podobné. Říkal mi to absolvent strojařské průmky a Ing. z FS ČVUT v jedné osobě. Názory? :-\

*zcela otevřeně. Nechci dělat opravdovou strojařinu ve smyslu CADu atd. Spíš získat nějakej overall přehled, abych v kombinaci s praxí a selským rozumem mohl dělat obchoďáka v daném oboru... Ctím zásadu ředitele mého gymnázia, který říkal Abys tomu mohl šéfovat, musíš alespoň minimálně tušit, o čem to je
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od HondaMan »

A nebylo by jednodušší se nechat někde na rok zaměstnat? Jednoduchá juniorská pozice ve firmě s potenciálem... Na OZ a celkově na obchod titul nepotřebuješ. Jít ve 20+ po vš na střední mi přijde trochu mimo...
2.9T RWD
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:
honziss píše:Presne proto dam pri naboru dalsiho zamestnance prednost SS technickeho zamereni nez nejakemu produktu VS.

Jsem se informoval, že než Bc. na ČVUT FS, bude prý lepší strojařská průmka. Prej znalosti do praxe, pokud člověk nechce vyloženě rýsovat (ne jak Kalinak, normálně) velmi podobné. Říkal mi to absolvent strojařské průmky a Ing. z FS ČVUT v jedné osobě. Názory? :-\

*zcela otevřeně. Nechci dělat opravdovou strojařinu ve smyslu CADu atd. Spíš získat nějakej overall přehled, abych v kombinaci s praxí a selským rozumem mohl dělat obchoďáka v daném oboru... Ctím zásadu ředitele mého gymnázia, který říkal Abys tomu mohl šéfovat, musíš alespoň minimálně tušit, o čem to je
Ja chodil kdysi na prumyslovku a nas obor se jmenoval "obchodni management ve strojirestvi" Jmeno debilni, ale naucilo me to, od kovani (jako fakt vyhen, kovadlina, buchar, kaleni) pres fyziku a chemii, 2 jazyky az k zakladum ucetnictvi, marketing, atd..

Samozrejme skola cloveka nepripravi na vsechno a dokonale, ale kdyz jsem pak sel jako prvni seriozni job delat obchodaka do firmy co prodavala zkusebni pristroje, tak jsem omzite ocenil ze si umym spocitat provize, teplotni kapacity ruznejch materialu, udelat zakladni nakres v cadu, ze chapu co jak a proc rezne a kdy budem moc zakaznikovi poslat fakturu. No kdyz jsem neco nevedel, tak jsem si to vykomunikoval lamanou aj s vyrobcem.

A presne takovej clovek by se mi dneska hodil, jeste idealne kdyby to byla holka - takze totalni utopie vzhledem k dnesnim produktum vzdelavani.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: VZKAZY

Příspěvek od ctrl_j »

honziss píše:Ja chodil kdysi na prumyslovku a nas obor se jmenoval "obchodni management ve strojirestvi" Jmeno debilni, ale naucilo me to, od kovani (jako fakt vyhen, kovadlina, buchar, kaleni) pres fyziku a chemii, 2 jazyky az k zakladum ucetnictvi, marketing, atd..

Samozrejme skola cloveka nepripravi na vsechno a dokonale, ale kdyz jsem pak sel jako prvni seriozni job delat obchodaka do firmy co prodavala zkusebni pristroje, tak jsem omzite ocenil ze si umym spocitat provize, teplotni kapacity ruznejch materialu, udelat zakladni nakres v cadu, ze chapu co jak a proc rezne a kdy budem moc zakaznikovi poslat fakturu. No kdyz jsem neco nevedel, tak jsem si to vykomunikoval lamanou aj s vyrobcem.

A presne takovej clovek by se mi dneska hodil, jeste idealne kdyby to byla holka - takze totalni utopie vzhledem k dnesnim produktum vzdelavani.
No ma to zas jine nedostatky :)
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od HondaMan »

honziss píše:jeste idealne kdyby to byla holka - takze totalni utopie vzhledem k dnesnim produktum vzdelavani.
Prostředí s většinovým podílem chlapů? :-D
Zažil jsem v obchodě s elektrem. I holka šeredná, že by sis o ni kolo neopřel, fungovala lépe než kluk...
2.9T RWD
Odpovědět