VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

+1
To není jen u tebe. Když jsme jezdili s našima do Jugošky, tak ségra spala v sedanu na zadních sedačkách napříč a já na dvou plážových lehátkách, narvaných na podlahu za každou přední sedačku pod ní. Ve Francii kolikrát z lyží na nafukovací matraci v ložným prostoru dodávky. A jsme oba naživu :ymparty:
Dneska má každej druhej rodič pocit, že děcko potřebuje přilbu na i na chůzi po chodníku.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od honziss »

Ja ted byl v miste kde se deti mladsi nez 3 roky vozej posazeny na nadrzi motorky a ty starsi, ale max 3ks, kdekoliv vzadu :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Na tyhle dvoukolový masakry je nejlepší Holandsko. Děcko posazený na řidítkách směrem dopředu, hodit držku, tak si ho rovnou i přejedš, ale nikdo se nevzrušuje :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
northwind
Pan Řidič
Příspěvky: 225
Registrován: pon 09 bře 20:31

Re: VZKAZY

Příspěvek od northwind »

tak to Holandsko je celý takový volnější, neviděl jsem tam teď když jsem tam byl, že by někdo vozil na kole přilbu včetně malých dětí, v noci tam svítil tak každej 3., skůtry na cyklostezkách, nějaký ukázání směru kam bude cyklista odbočovat na to není čas :D ale líbilo se mi tam, žádný mrtvoly na ulicích jsem neviděl ani neslyšel sanitku za celý týden, že by houkala.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: VZKAZY

Příspěvek od abgx1 »

ako zatial najhodnotnejsi zazitok hodnotim 14-15lyziarov s vybavou v T4 :D

vsetky sedacky okrem vodicovej vymontovat, po krajoch dat sanky/lavicky a do stredu nahadzat lyze/palice
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: VZKAZY

Příspěvek od abgx1 »

jerry píše:No on v těch hádkách na úrovni puberty nebyl sám ;)
taktiez som si miestami hovoril ze inteligentnejsi jak ti co mu odpovedali
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: VZKAZY

Příspěvek od mmira »

honziss píše:Ja ted byl v miste kde se deti mladsi nez 3 roky vozej posazeny na nadrzi motorky a ty starsi, ale max 3ks, kdekoliv vzadu :D
Takhle vozím mládež v létě na skutru do školky. Jeden přede mnou, druhý za mnou a jak se jim to líbí.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: VZKAZY

Příspěvek od rhinos »

no jo pravda moc se to hroti. Treba na ctyrkolce. Na co helma. No jo obcas se to prevrati a kdyz dotycny zarve tak holt prirozeny vyber ja to rikam furt ;) Ono mozna kdyz to pak bude v rodine tak to budes vnimat jinak...

Ale zrovna dnes zajimava nehoda...

https://www.krimi-plzen.cz/a/vazna-neho ... zranenych/
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: VZKAZY

Příspěvek od mmira »

paradoxem je, ze kdyz jsem si udelal prvi ridicak, musel clovek mit na fichtlu jen bryle. jezdila nas cela smecka, neublizil si nikdo. a to jsme za sebou meli roky jezdeni po polich a lesich v okoli.

prilby apod jsou uzitecne, soucasne si ale myslim, ze je to jako se vsim, co nejak zvysuje pocit bezpeci. clovek slevi na opatrnosti. sam ji vozim, kluci ji maji i na tom skutru, na ctyrkolku bych je nepustil. presto je dale budu vozit.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: VZKAZY

Příspěvek od KDB »

....jak pravil dávný kolega cyklista: Jako debil jezdím od chvíle, co nosím helmu...
MG - radost až na kost.
Odpovědět