VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: VZKAZY

Příspěvek od Předseda »

a všemohoucí Rýdl, skrytý šéf ŘSD, už pičuje že řidiči jsou dementi a nic nedostanou. Ono je totiž normální předpokládat, že když po dalnici ujedu 250km tak 260tej bude rozmrdanej tak, že se z něj stane skokanský můstek v Harachově.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

No toho když vidím, tak bych ho vzal lopatou!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

Frustrovanému profesionálnímu olizovači prasečích výkalů, který jako zákeřný zbabělec cítí potřebu útočit chemickými sračkami z ostřikovačů na cyklistu, který jede pár cm od trávy na kraji silnice, aby si přemnožené nedělní roje autofeťáků mohly užít svých projížděk bez zdržení - jestli se ti, pičusku, něco na mé jízdě, kole nebo třeba vzhledu nelíbí, klidně zastav a sděl mi to jako dospělý člověk do očí. Budu vděčný za jakoukoliv konstruktivní kritiku.
Pokud jsi svým stříkáním naopak dával najevo, že tě stašně sexuálně přitahuju, pak bohužel pro tebe budeš muset objekty k ukojení svých homoušských vášní hledat někde jinde, teplomete. =((
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: VZKAZY

Příspěvek od Arkis »

Moc děkuji nejmenované hlídce PČR, která mi dělala testy DrugWipe, které vyšly falešně pozitivní na metamfetamin. Vím, že se mohu odvolat na krevní testy, ale do prošetření bych byl na několik týdnů bez papírů. Naštěstí to měli v hlavě v pořádku nebo jsem asi nevypadal jak feťák. Nešli slepě papírově za výsledkem, ale dali mi druhý test, který již vyšel negativní. :ymhug:

Předpokládal bych, že ale takové věci mají zaevidované - jako že ráno vyjeli s 10 testy a evidují u koho je použili. Přeci se ten test nemůže jen tak ztratit?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Nemůže. Ale o jejich kvalitě jsou všichni obeznámeni. Neboj ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: VZKAZY

Příspěvek od Arkis »

Právě, že to je věčný boj už několik let (možná brzy i dekádu) a pár let zpět jsem o tom i četl spoustu článků na internetu a končilo to tak, že opravdu dostanou ten řidičák až po několikatýdenní tahanici. Myslel jsem si tedy, že na jednoho řidiče mohou použít jen jeden test.
Každopádně jsem rád, že jsem narazil na rozumnou hlídku a nemusím to absolvovat.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

A co? Najmu si řidiče a pak to budu po státu, resp. po konkrétní hlídce, požadovat. Easy.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: VZKAZY

Příspěvek od Arkis »

Na to bych neměl koule. :))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

Já už asi do téhle doby opravdu nepatřím - fčíl sem zhlídnul reklamu na ProCeed před hlavníma zprávama na čt1 - celá reklama je o propojení, ani slovo o motorech/výkonech/spotřebě. Chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět