VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: VZKAZY

Příspěvek od Jenyk »

Jedna věc je potřebnost a cena těch věcí, druhá a IMHO podstatnější je čas, o který jsi se v náhlém hnutí mysli připravil. Do podobné situace se asi občas dostává každý z nás a v tu chvíli racionálně zvážit možnosti a rozhodnout se není úplně triviální.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Tvá péče o můj čas je až dojemná. Leč zbytečná. O nic jsem se nepřipravil. Byl jsem stejně s malým ve městě.
Opakuji, že oni se připravili o byznys. Věci si znovu neobjednám. Koupím si jiné, když půjdu třeba někam nakupovat. No stress.
…ale dobrý pokus.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

Kuju za (pro mě nezvyklou) slušnost.
Sem ftym hicu šel pěši z prce, během cesty dom (prašná cesta) ke mně zezadu přijelo auto (džíp čerokí), zpomalilo, okýnko dolů a řidič semi omluvil, že semu práší za kočárem.
Hezky!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: VZKAZY

Příspěvek od retron »

jo tyhlety výmluvy "na systém" miluju a že jich najednou je
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1696
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: VZKAZY

Příspěvek od petr_riha »

řidičBOB píše: sob 25 čer 17:19 Nemusím. Já to až tak moc nepotřebuji.
Btw: ty si asi na sebe vydělat nemusíš, když máš tento způsob myšlení. Zejména v době, kdy lidé zbytné zboží odstříhnou jako první.
Mám tedy jiný prozákaznický přístup. Ale uznávám, nejsem žádný MBA manažer ;D
Nejsem MBA a vydělávam nejen na sebe, ale i na své zaměstnance. Nerozlišují mezi zbytnym a nezbytným, ale když už něco objednam a vynaložim čas pro to jet, tak to asi chci a tech par kliku bych pro to udělal. Svého času si vážím, proto bych neodjel s prázdnou. Ale jak říkám, každého boj, můžeš mít jiný názor a neberu ti ho.

Pokud to nepotrebuju, proč bych to obejdnaval? I tam je ztraceny čas, úplně zbytečně. A věř, ze na druhé straně o tech 10k (obratu) nikdo nezchudl :-)
VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 240k, 2019
Audi A6 Avant 2.0 TDi, 190k, 2016
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Jak se říká - mít 10 a nemít 10, je rozdíl 20 ;-) Objednával jsem to proto, že se mi to líbilo…ne, že bych to nutně potřeboval.
Čas trávím i tím, že jsem tady na AF. A zatím žiju :D
Btw: já s prázdnou odejít nechtěl, ale oni trvali na tom, že to zboží, které tam mají, mi nemohou prodat. No tak ne, no.
U mne ve firmě by takové jednání neprošlo. Cením si i 10k zákazníka. Nechat ho odejít s prázdnou a možná i ke konkurenci, je nepřijatelná strategie.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1696
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: VZKAZY

Příspěvek od petr_riha »

Tak záleží, v jakém oboru podnikáš, jak těžké/lehké je utratit je u konkurence, a tak. Mají to nastaavené tak, jak mají, že ty to máš jinak, je věc druhá. Pokud to 90% přeobjedná, nebo naopak vyzvedne v termínu, jsou v pohodě, .

Já bych ty procesy v ecommerci měl nastavené třeba taky trochu jinak, a byť si cením i zákzaníků, kteří by u nás rádi utratili 10k, neumíme jim nic v téhle ceně nabídnout a posíláme je právě ke "konkurenci" :-)
VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 240k, 2019
Audi A6 Avant 2.0 TDi, 190k, 2016
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Když jim nemám co nabídnout, tak mě to nemrzí, protože prostě jsem jinde - cenově, kvalitou, atd. Takže to vlastně není můj potencionální zákazník.
Ale, že by se to v té prodejně hemžilo lidmi…nájem za ty prostory si asi umím představit.
Prostě by to chtělo asi trochu víc. Mě vlastně jenom zaujalo to, že ve 21.století mají zboží (to moje objednané) na prodejně, v systému je stornované a oni pošlou zákazníka pryč s prázdnou.
Ale uznávám, že jsem asi divný :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: VZKAZY

Příspěvek od jerry »

Bobe, já tě plně chápu. Udělal bych to stejně. Protože dát vydělat moje peníze někomu, kdo mi naštval, považuji za nepřijatelné. Uznávám, že se občas objeví situace, kdy člověk musí srazit paty, protože jinou možnost nemá a potřebuje to. Ale to není případ věcí zbytných, zvláště pokud se dají koupit jinde. A ano, čas jsou peníze, ale zase holt peníze nejsou všechno :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1696
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: VZKAZY

Příspěvek od petr_riha »

V e-commerci jsem toho viděl hodně (jako zákazník i jako člověk, který do toho oboru vidí z druhé strany) a tohle je prozákaznicky špatně, ale nepřekvapuje mě to.
VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 240k, 2019
Audi A6 Avant 2.0 TDi, 190k, 2016
Odpovědět