VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

V poho - nic neporušil, tak je vlastně všecko sluníčkově zalitý. Fascinuje mne ten přístup policie...
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/dop ... .seznam.cz
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Pravdu máš :) Každopádně co si budem, když má někdo zájem poctivě podnikat, platit dodavatele, zaměstnance i daně (...) tak většinou podobný kulišárny nemusí organizovat. Nějakou levou bychom tam určitě našli :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

ono nebylo potřeba nic vymýšlet - stačilo nařídit odstranit překážku silničního provozu v místě, kde i bez ní řidiči čekají desítky minut v koloně... Stačilo to hodit pár desítek metrů dál, kde by si to nasmlouvaná odtahovka převzala.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: VZKAZY

Příspěvek od Arkis »

Hlavně co to muselo být za mozkového atleta, že nevyužil odtahu zdarma alespoň na bezpečné místo, kde nebude zavazet? On tam radši bude hodinu dřepět, blokovat dopravu a čekat, než si ho nějaký kamioňák nevšimne a smete ho?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Tam se kamion moc neměl jak dostat, bo on stál v pruhu z Barr mostu, kam kamčáci nesmí (až na výjimky)...
Ale když byl takový hrdina a odmítl odtah, tak bych ho zkasíroval za neoznačení překážky a neužití reflexní vesty...dementa.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Protoze se beztak bal, ze v tom bude nejaka leva... kdyz sem mel tu totalku, fizlove mi taky honem honem chteli volat nejakej odtah a kdyz za 15 minut prijela ta moje, byly dost zklamany...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

15 minut in the middle of nothing je něco jiného, jako hodina v zúžení na Barranďáku ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

z pohledu člověka, jehož prioritou v danou chvíli je hlavně nevyfasovat fakturu na X tisíc za něco, co si neobjednal a objektivně nepotřebuje, to je úplně to samý ;) ty prachy, o kterých se v článcích níže mluví, budou pro pilota sharanu s rakví násobky měsíčního příjmu... Že se mu nechce riskovat účast v nějaký podobný estrádě, je snad pochopitelný. Stát důvěru občanců promrdal už dávno, vysvětlovat mi policajt, že je pro mě něco "nejlepší", nebo "že by potřeboval abych" by na mětaky nemělo ten žádoucí efekt.
Jako stát v tý koloně, tak si taky myslím něco o čurácích, ale proč to udělal tak, jak to udělal, víceméně chápu.

https://www.kverulant.org/cases/dalnicn ... ehod-2021/
https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/ ... prava_svob
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Tak pokud máš vydaný OP, tak si přečteš, co šmudlovi z odtahovky podepisuješ, ne? Takže asi tak...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Mezitím však, cca ve 23.00 hod. přijeli policisté, kteří mi vzali papíry, auto označili světelnou šipkou a zavolali, navzdory mé informaci o očekávané odtahové službě od mojí pojišťovny, svou odtahovou službu JEREX. Odtahové auto přijelo velmi rychle, za asistence policistů mě naložili, přičemž policisté dali řidiči pokyn, aby mě odtáhl z dálnice k hotelu Annahof, a odešli. Nastoupil jsem do kabiny řidiče. V jeho kabině byla i jedna žena. Když jsme sjeli z dálnice a blížili jsme se k hotelu, řidič nechtěl zastavit, chtěl mě odtáhnout do servisu v Ostrovačicích, se kterým má můj kolega špatnou zkušenost, protože mu tam vykradli věci. S tím jsem nesouhlasil, byl jsem nucen vyskočit z vozidla a postavit se před auto. Mezitím už přijelo odtahové auto VEMAX od mojí pojišťovny. Řidič ‚státního‘ JEREXu mě nechtěl složit, pokud mu nezaplatím za ani ne 400 metrů 20 000 korun. Pak snížil částku na 10 000. S tím jsem samozřejmě nesouhlasil. Přijeli i policisté, ale ti se vyjádřili, že se jich to netýká, byl jsem už pryč z dálnice. Řidič JEREXu si přivolal telefonem partu čtyř mužů a jedné ženy. Tato skupinka se chovala skutečně agresivně. Požadovali peníze a nechtěli mě složit. Nejjemnější slova byla ‚máš prachy, hajzle?!‘. Naštěstí řidič ‚mojí‘ odtahovky zůstal se mnou, jinak by mě určitě fyzicky napadli. Po 2hodinovém handrkování mě nakonec za částku 5000 korun složili a odtahovka mojí pojišťovny mě připojila a odtáhla do servisu Kardany ve Velké Bíteši. Dodnes mi stoupne adrenalin, když si vzpomenu na tuto příhodu. Myslím, že je to typický příklad dálniční mafie.“
Očividně to občas není o tom, co kdo podepisuje. A ne každej dělá "s papírama" každej den, aby v tom uměl chodit, potažmo věděl, že když s tím někdo zkusí (úmyslně) vyjebat, tak má ekonomickou a právní sílu na to, to přeprat...

A jsem si téměř jistej, že proběhla konverzace "jasně šéfe, posíláme, za 20 je tam" a to že týpek přijede za hodinu nikdo původně nenahlásil ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět