VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Vždy mne fascinuje, jak si v D umí tu dopravu (asi historické zkušenosti) zorganizovat během pár minut... To naše ŘSD by si na to muselo vypracovat 5 analýz a za x let by to pak šlo ;-)
Přílohy
62CAD91F-4E6D-4B5B-95C7-CF14B9B1CDCE.jpeg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: VZKAZY

Příspěvek od driver »

Evidentně tam je tlak na fungující infrastrukturu a né na čerpání dotací.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: VZKAZY

Příspěvek od retron »

ty demente s bílým golfem, na probržďování štěchovičáku dolů sedmdesátkou sis nemusel kupovat GTIčko!
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Myslím si, že za letošní první evakuaci VŠE kvůli bombě (ne, ta v uterý nebyla kvůli bombě, nějakej tard omylem pustil požární alarm nebo tak něco) může pražská kavárna a kalousek. Ve stejný čas kdy začala evakuace se totiž v parku před školou konala další zbytečná demonstrace proti Babišovi. Takže jich na tý demošce najednou bylo jakoby víc =))

Jo a zkouškový začalo v pondělí. Minulej semestr jsme měli těch evakuací asi 6, tak uvidíme co teď
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 223
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: VZKAZY

Příspěvek od rutak11 »

Mne se to dneska naštěstí nedotklo, naposled jsem tam byl včera, teď už jen zkoušky..
Nicméně se mi dost líbil tento mail z VŠE.
60570613_253968165447161_3318502083207888896_n.jpg
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: VZKAZY

Příspěvek od bojler »

To je jak od Bartoně.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

rutak: Vtipnej byl ten uplakánek loni, co se vyjadřoval pro nějakej web, že je zkoušející vytáhl někam do kavárny, tam byl hluk a proto tu zkoušku nedal.
Loni touhle dobou bych se v Riegráčích pro samý kozy všude taky nemohl úplně soustředit :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

To je bomba ;) , že se mládežníci v Prase začali věnovat konečně i něčemu užitečnému, jako je např. pastevectví koz. Jen bacha na špatně naladěné rohaté kozly (i když to bývají spíše voli; sami si říkají "voli-či"). Těch je všude habaděj. A většinou nosí člověčí masku. :p
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od honziss »

Panovi v bilem vw transporter co mi celou blanku visel na kufru a blikal dalkovejma: co te sere vic? Zes nemohl jet o 2km rychlejc nebo ze jsem te totalne ignoroval a neudelal vubec nic? :)) a co krevni tlak? Dobry? =))
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: VZKAZY

Příspěvek od abgx1 »

Daj si facku
Odpovědět