VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

Zřejmě na základě tohoto článku tady to fčera bylo v hlavních zprávách na čété1. :ymapplause:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: VZKAZY

Příspěvek od Zajda »

Může mi pojišťovna viníka (ČPP) nutit nějaké své smluvní servisy?
Při nahlášení pojistné události jsem to odmítl, stejně jako nabídku opravy rozpočtem, s tím že dám svého veterána Honda prostě do nejbližšího autorizáku (Ivos Fryšták).
Paní na lince prohlásila že by mohla vyvstat pochybnost nad účelností opravy, to už jsem začal být trochu vytočený.
Rozhodnutí ÚS mi přijde jasné:
https://www.usoud.cz/fileadmin/user_upl ... _13_an.pdf
《》
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

nemůže...ale u ČPP se nedivím. Co jsem s nimi kdy likvidoval (vždy pojišťovna viníka), tak byl průser - každou korunu rozporují. Paní příště řekni, že vyvstat mohou a tvůj právní zástupce se již na jejich argumenty velmi těší.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

@řB Hlavně mě u Karla nepráskněte na vaší příští tajné schůzce. :-$ ;)
0,5% pivo a tzv. nealko pivo jedno jest, pokud se nemýlím, úplně bez alkoholu pivo nikdo vyrobit neumí. Takže jde o další lež alkoholové lobby a startovací drogu pro tvrdší matroš. Jeden den si dáte půlprocenťáka a druhý čtyřprocenťáka. :x
A už se vezete šikmou plochou přímo do pekla pro špinavé alkoholové fetky. :-h
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Mýlíš se. A to i v mnoha dáších věcech.
Btw: minule jsi prskal, že jsem mistr vkládání do úst věcí, které jsi nikdy neřekl... Mohu se tedy zeptat, kdy jsem řekl, že se s MUDr. Nešporem potkávám tajně nebo na tajných schůzkách??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše:Mýlíš se. A to i v mnoha dáších věcech.
Btw: minule jsi prskal, že jsem mistr vkládání do úst věcí, které jsi nikdy neřekl... Mohu se tedy zeptat, kdy jsem řekl, že se s MUDr. Nešporem potkávám tajně nebo na tajných schůzkách??
Rád se, pane vysokoškolsky vzdělaný chemiku, nechám od vás poučit, jak kvašením nevzniká alkohol - pokud si tedy pod názvem pivo představujeme fermentovaný nápoj z obilného sladu s přídavkem chmele - a v jakých mnoha dalších věcech se ještě mýlím.

ad pan Karel Nešpor - Jen jsem si dělal prdel, asi podobně jako vy dva na vašich privátních výletech k Berounce. :p
Vycházel jsem z vašich předchozích tvrzení, ze kterých vyplývaly vaše důvěrné znalosti jeho zdravotního stavu a převažujících sexuálních preferencí. :-*

Edit. Tak prý třeba u Heinekenu připravují "pivo" zcela bez přítomnosti alkoholu za pomoci reverzní osmózy. Nakolik lze podobnou sloučeninu ještě nazývat pivem, nechám na chuťových pohárcích každého soudruha.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Tak koukám, že nakonec stačil pan Google, aby rozšířil tvé obzory ;-)
Abych měl patřičné info o osobě MUDr. Nešpora, k tomu nepotřebuji tebou zmiňované schůzky :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

Pokud někdo nazývá sloučeninu po reverzní osmóze pivem, je to jeho volba. Podle mě to má k původnímu nápoji a jeho chuti hodně daleko, ale papír snese všechno a vkus a facky jsou různé.
Mé další údajné omyly už neuvedete, pane neomylný? Vás mít za šéfa bude jistě parádička. :p
Ať už jsou vaše informace o KN pravdivé či nikoliv, nic moc pozitivního to o vás nevypovídá, že se hrabete v tak čistě soukromých záležitostech jako je zdravotní stav či určité sexuální preference, a pak se tím snažíte diskreditovat význam něčí práce či správnost názorů. Ovšem tyto tendence jsou u vás jako u ex-polízeita postiženého profesionální deformací pochopitelné. :ymhug:
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: VZKAZY

Příspěvek od Zajda »

Heineken (a tedy např. Starobrno) opravdu není nic pro labužníky, stejně jako jeho konkurenti. Představ si situaci kdy na stáčírně KEGů občas nějaký sud nenaplní linka korektně do plna. Takový produkt se samozřejmě nevyhodí, obsluha sud odloží bokem a jednou za směnu prostě narazí pípu a přečerpá to do sběrného tanku někde ve sklepě. Nezáleží co zrovna jelo za pivo, tmavé, světlé, silné, slabé, ovocné. Všechno skončí v jedné kádi pro další zpracování.

Člověka i přejde chuť si koupit nějakého toho lahváčka europiva za 10 Kč když vidí co se skrývá za těmi originálními recepturami a chmelovými produkty. Ještě že jsou minipivovary dnes na každém rohu.
《》
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Já tedy místo nealko cokoliv raději vodu...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět