VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od HondaMan »

Radek_5 píše:A "hovadskost" se posuzuje podle toho, jestli někoho ohrozím, nebo jestli se něco stane? To asi ne.
Citlivky, mezi které se řadím i já, by mohly doplnit i omezení. Rychlost, školka, matky s dětmi nebo babičky o holi mě nechávají chladným.
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: VZKAZY

Příspěvek od jerry »

Situaci jsem neviděl, tak těžko soudit. Jen v obecné rovině mohu napsat, že znám osobně řidiče, kterému tam v obci nečekaně vběhlo dítě a zabil ho. Byl to autobusák profík, dával pozor, jel předpisově a stejně to neuhlídal. Byl osvobozen, ale srovnal se s tím až za hodně dlouho. Proto v obci rychle nejezdím, protože bohužel čert nikdy nespí. Ale jak říkám, konkrétní situaci posoudit nemohu.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: VZKAZY

Příspěvek od Spectral »

Radek_5 píše:Hmm, tak měl tam tak odhadem 80 … A "hovadskost" se posuzuje podle toho, jestli někoho ohrozím, nebo jestli se něco stane? To asi ne. Doufám, že se dotyčný zamyslí a nebude si z cesty domů dělat závodní dráhu. A pokud ano, ať jezdí jinudy …
Ano, z mého pohledu je to dost podstatné. Předjížděl tvým odhadem osmdesátkou v obci. To je jako všechno? O tomhle mluvíme? Jak s tím souvisí mateřská školka, když tam žádné děti nebyly? Co to je za demagogický výkřik? Čím vám lidem vymývají mozky, že se z jakéhokoliv vybočení z vašich představ o světě emočně sesypáváte jako hysterky? Jen za mojí dnešní cestu napříč republikou mě kriticky ohrozili 4 řidiči zcela zásadním porušením předpisů, ale nebyli to žádní "piráti", kteří by to dělali úmyslně, byli to prostě jen neschopní debilové nebo ignoranti. 4x jsem mohl být rozsekaný, kdybych za ně neřešil krizovku, kterou vytvořili. Nějaké předjíždění v obci lehce nadlimitní rychlostí, které ohrozí tak akorát hormonální hladinu jednoho citlivky, mě proti tomu nechává naprosto chladným.
Mám rád jedno lidové pořekadlo: Kdyby se každý staral sám o sebe, bylo by o všechny postaráno. Takže můj vzkaz pro tebe je, aby ses víc staral sám o sebe a zda ty někde neohrožuješ ostatní, místo abys mentoroval nad jinými.
:ar!
Radek_5
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 30 lis 21:11

Re: VZKAZY

Příspěvek od Radek_5 »

Aha, takže se omlouvám za to, že jsem vyjádřil svůj názor. Vlastně jsem já ten debil, že? No nic, nepotřebuji, aby se mnou tady fórum souhlasilo ... Jak jsem psal, doufám, že se chytne dotyčný za nos a bude jezdit jako člověk dřív, než se něco stane jemu nebo někomu jinému.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: VZKAZY

Příspěvek od Spectral »

Věřím, že dotyčný si to pohlídá. Taky věřím, že i přes ostřejší formu (analogickou formě tvých příspěvků) se pro změnu ty zamyslíš nad tím, co jsem psal já. Nehledejme primárně chyby u ostatních a zameťme si před vlastním prahem. Díky.
:ar!
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

a btw ano. Hovadskost je posuzuje dle omezení/ohrožení dalších účastníků provozu. Se ZPPK to nemá absolutně žádnou souvislost. :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: VZKAZY

Příspěvek od francis »

Kde mame toho dacana? Tesim se na reakci :D
Mirek
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1508
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: VZKAZY

Příspěvek od abgx1 »

Obrázek

kto by to tak mohol byt
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

thank you, cpt. :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

:))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět