VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Všem těm Einsteinům v kabinách: jestliže sněží a v kopci stojí kamiony za sebou, tak myslet si, že já jsem ten king a objedu je, je demence nejvyššího zrna. Takové kretény mlátit tyčí po hlavě.
Jo, a když se šprajcnou dva vedle sebe, tak se najde třetí, kterej tam přece projede…
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

:D když to nezkusí, nic se nedozví
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: VZKAZY

Příspěvek od jerry »

Deset cenťáků sněhu a kalamita jako prase, vždyť my se porazíme sami. V osmdesátkách jsem měl pár let 120, na předku OR6, na zadek jsem dal na zimu protektory OR32, jezdil jsem na hory každý víkend, řetězy jsem nikdy neměl a pohoda. A takových byla většina. Ale holt lidi uměli líp jezdit a kdo neuměl, zůstal doma. Už jen z logiky dnešního počtu aut na silnicích musí být každému jasné, že polovina lidí nemá za volantem co pohledávat.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

Jojo, moje první zima s rodičovskou Š120 a první výlet na lyže v kalamitě, dojeli jsme v pořádku, ale ustřelovalo to teda fest. Zimní gumy, o tom se ani nemluvilo, o něčem podobném jsem neměl ani tušení :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: VZKAZY

Příspěvek od abgx1 »

A mozno to bolo aj tym ze si na hory jazdil kazdy vikend. Predalen ma potom clovek kusok ine skusenosti ako ked vidi sneh na ceste raz za 3roky.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

…a to tehdá nenapadlo 10 cm, ale 100 cm.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: VZKAZY

Příspěvek od Předseda »

pavproch píše: stř 05 říj 12:20 za měsíc v souhrnné době trvání přes 1200minut. Uffff, zaplaťpanbu za ten tarif.
to je prd, kolega ve firmě za minulý měsíc 49h... ;)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

Nejlepší byl můj mistr v Technických Službách na Slezské Ostravě, borec před důchodem a jezdil na pincku v totální kalamitě. Posadil fichtla do vyjeté koleje od trolejbusu a mazal, závoru na vrátnici zásadně podjížděl v plné rychlosti, jen si lehnul na nádrž.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: VZKAZY

Příspěvek od Brus »

podobně jako můj děda.. jezdil v zimě v létě na fichtlu havířov - karviná
Pravda vyděsí
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: VZKAZY

Příspěvek od PepaSFI »

jojo, otec taky jezdil do sousední vesnice do práce na pinckovi ještě s pár chlapama. Mělo to revmaplechy což byla dvojí výhoda. Jednak tolik nefouká na nohy a taky při pádu je menší riziko že se noha dostane pod stroj. Jezdili ve vaťákách, vatovaných kalhotech a svářečských zástěrách. Pincek je skůtrovitá konstrukce, před sedlem je prostor, takže zástěra krásně obalila nohy a kryla celé tělo zepředu.

Jinak k tomu zimnímu jezdění ve starých křápech, jo šlo to líp z několika důvodů. Na dnešní poměry to byly lehký vozítka s malou servačností. Motory měly směšný výkon a ještě směšnější kroutící moment. Nemělo to žádné pomocníčky, obvykle ani posilovač brzd, veškeré pocity byly velice intenzivní. Takže to nehrabalo při každým pošimrání plynu, natož aby se vzpouzel protiprokluz. Když člověk něco zvoral, obvykle ho to vytrestalo hned, ještě v malé rychlosti, tak se to vytlačilo ze sněhu a jelo se hezky opatrně. Řidič se pořád učil, s každým kilometrem, s každou minutou, musel, jinak to nešlo. Dnes není poznat jestli to jede 50 nebo 100, jestli je sníh nebo led, stabilizace a všecky ty pišišvory umožní jet mnohem rychleji a bezpečněji... a najednou jé, já jsem v lese, ohnutej kolem stromu, jak je to možný když mám všecko ouplně dokonalý?
Ovšem taky se jezdilo jinak. Když jsme jeli navštívit příbuzné přes půl republiky, byla to událost jak cesta kolem světa. Dnes najezdím 150 km v neděli odpoledne jen tak jakoby nic a leckdo jezdí mnohem víc denně. Kdyby měl denně strávit pár hodin ve škodě 105, tak asi po třech dnec h uteče do Tararingapatamu. Ale ovšem to neznamená že by se s tím pohodlným a bezpečným moderním autem nedalo jet rozumně a s citem. Všecko je to v hlavě.
Odpovědět