VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

petr_riha píše: pát 05 led 12:40 Jediný rozumný důvod? Kdybys přejel na těch 10m ježka?

A ještě by mě zajímala jedna věc, už nad ní přemýšlím docela dlouho. Proč máš potřebu sem neustále psát o každém prdu - nechceš nás informovat o své dnešní stolici? Nechtěl by sis na to založit deníček? Nebo musí celé forum vědět, že řešíš neustále dokola nějaké iracionální číčoviny? A ještě psané hotentotštinou, kterou jsme se bavili na prvním stupni ZŠ? Vážně tohle má dospělý rozumný člověk zapotřebí?
zbytečně to hrotíš, dost lidí se tady zní i osobně a tak celkem všichni víme, o co jde a jak to kdo asi myslí. Nemusíš všechno pitvat a všemu rozumět.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

Chlopi, dík za podporu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: VZKAZY

Příspěvek od abgx1 »

Tak, PP ma proste styl s ktorymi nepohne nic a jeho prihody a riesenia citam rad.

Urcite je to lepsie akoby vacsina jeho prispevkov pozostavala z ofenzívneho mudrovania a chytania za slovicka.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

No rýha, to se zas jednou projevili jako solidní kus povýšeného genitála.
Raděj by měli jít dohlídnout, jestli jim haranti nestartujou auto v garáži. ;)
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: VZKAZY

Příspěvek od jerry »

PP na nikoho neútočí a že napíše občas kravinu? To asi každý. Kdo ne, ať hodí kamenem.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 455
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: VZKAZY

Příspěvek od PepaSFI »

vraťme se k tématu, může taková sekačka na silnici? Obávám se že ne. Dost pochybuju že to má homologaci pro silniční provoz, techničák to nemá, některé sice mají osvětlení ale jestli to něco splňuje asi těžko. Takže mám ten pocit že pojišťovna si ráda nechá zaplatit a až sousedovi drcnete do auta, nastane totéž co když drcnete autem bez techničáku, tedy problém a trůbl. Navíc jak jsem se dočetl, týká se to vozidlel s rychlostí vyšší než 25kmh nebo 14kmh když jsou těžší než 25kg. A tyhle sekací traktůrky mají obvykle maximálku kolem 8kmh. Takže to vypadá jako hezká kampaň na vyvolání vyplašenosti a předposranosti a nahnání platičů do kasiček pojišťoven. Takže když už teda, tak bych se spíš sháněl po nějaké té takzvané pojistce na blbost co by pokryla třeba i škodu vzniklou nejen jízdou ale i prací takového stroje, například odlítnutým kamenem.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

Těch klasických zahradních traktůrků se to určitě netýká, ale já si na údržbu pozemku pořídil ojetou komunální sekačku a ta má veškerou silniční výbavu (světla, klakson, maják, blinkry) váží mrcha 800kg. Kousek s ní občas po místní cestě pro 1 auto jedu, ale rozhodně nebudu řešit nějaké POV.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od Snowman000 »

Pozdravujem srnku, ktora sa pred pol hodkou vdaka mne druhykrat narodila. 8-x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: VZKAZY

Příspěvek od Předseda »

Vzdy mě zajímalo, co vede lidi, aby zaparkovali na místech pro invalidy nebo pro kočárky. Dnes jsem měl možnost se jednoho takového zepat, proč parkuje na invalidech.

Lokace: podzemní garáže Kauflandu
Situace: kluk dává nákup do e91 se zlatými koly. Jde vrátit vozík a protože jsem parkoval asi tak 5 metru od něj, tak se ptám:
Já: nevadí vám, že parkujete na invalidech?
On: místo pro kočárky bylo plný, mám v autě dítě, takže to můžu dát tam.
já: takhle to ale nechodí, na těch invalidech nemůžete parkovat.
On: Byste tomu měli rozumět, když máte dítě.
Já: rozumím, takže jste sobecký.

Tywe tak co k tomu říct? Garáže prázdný a on to jebne na kryply. A ještě se tváří, že je chudák :D
Před asi měsícem jsem se ptal pána, proč když nemá kočárek, tak parkuje na místě pro kočárky. A pán s lítostí řekl, že si nevšiml, že se omlouvá. Takže to není tak těžký, nebýt dement.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

zápasím s tím pokaždé na Zličíně.
Vypozoroval jsem - buď nadlidi, co mají MB, BMW nebo Audi, lopaty s dodávkou nebo obézní, co se pravděpodobně bojí, že o 2 kroky víc, by je stálo mnoho energie.
Někdy jsem i dosti zlý a zaparkuji jim před čumák a jdu s dětmi na pár hodin do herny. Naposled tam pán seděl v Audi asi 2h. Byl ještě přidrzlý, tak jsem mu doporučil, ať zůstane v autě, protože by mohl ještě navrch dostat do držky.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět