VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: VZKAZY

Příspěvek od mmira »

presne, prednasky byly vzdy volne, ale cvika se musela delat, u nas v pripade neucasti i nahrazovat
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: VZKAZY

Příspěvek od oxik »

Na některý cvika máme i 100% docházku, dost na hlavu, když za tebou pak sedí lidi s angínou nebo lecčím horším.. navíc u nás zavedli kontrolní testy na cvičeních, protože se lidi učili jen na zkoušku, takže nepřijít byť na jedno cviko = nemáš nárok na zápočet, běžná praxe
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

U nás bylo vždycky buď 70% povinně nebo 10 bodů za aktivitu. To první řešili jenom jazykari, protože když nejvyšší úroveň jazyka je C1, tak jim na to půlka jebe, protože to dávno umí. Těch 10 bodů byl Fair deal-> aktivně pracuješ, nemusíš pak mít tolik na zkoušce.

Nicméně ty body za aktivitu nejsou nárokový a udělují se pouze na základě úvahy cviciho. Takže je to legitimní postup, jak někoho nepustit dál, bez možnosti prezkumu.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2424
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: VZKAZY

Příspěvek od Brus »

aha takže povinná není jen účast, ale přímo i nějaká aktivita, kterou někdo dle vlastního uvážení hodnotí?

tak to pak je slušná kokotina
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

No, tak to bylo vzdycky. Treba v minulem semestru bylo moznost ziskat 10 bodu za aktivitu v jednom predmetu. Puvodni cvicici, doktorant a muj kolega z firmy, s nimi setril jak kdyby nebyly zadarmo. Za vypocteny priklad u tabule (20-30 minut v ramci cviceni) daval 1. Pak odjel na sluzebku, vzala to po nem jina doktorantka. "Takze, napiste mi prezencku, kdo prisel, ma 2 body". Cely predmet byl 10 bodu aktivita, 40 bodu test na konci semestru, 50 bodu zkouska. Takze ja mel z aktivity presne 2 body (jsem zrovna prisel :D ) a stejne bez problemu prosel.

Ted zavedli toto na vsechny oborove povinne predmety. A na jedne fakulte se uz dela prezencka na prednaskach oborove povinnych predmetu, 70% minumum, kdo nema, dovidopo. Lide odsud furt mluvi o protipravnosti povinnych prednasek. Vic o tom nevim, jsem zvedavej, jestli se toho nekdo chytne.

V prvaku me nepustili ke zkousce, jsem nejak zapomnel chodit na prubezne testy, takze jsem mel 23/40 (tusim) a v sylabu psano, ze kdo ma pod 25, k zaverence zkousce za 60 nejde. Na projiti je potreba 60 bodu, takze jsem mel porad slusnou sanci. I o tom jsem si myslel svoje.

Ale nektere predmety maji to, ze koho 2x "vyhodi" uz v prubehu semestru, muze na 3. pokus rovnou na zkousku. No to je fakt vyhra =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: VZKAZY

Příspěvek od vonkreuz »

Dneska v noci se mi zdálo o PP :D Řídil minulou generaci Miciny L200 a já se vezl na korbě. Jezdili jsme v nějaké právě se rušící osadě (spíše bývalé oficírské baráky ve VP), kterou bourali kvuli stavbě čehosi pro stát duležitého. Potom v nějakém JZD mezi budovami i skrz kravín. Pak po louce mezi krávami a nakonec nás naháněl mladý býček. =))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Ty hnusnej buzerante v růžovým polo triku i se svojí peroxidovou manželkou v bílý Fkový X5, pražská značka, dneska kolem 17:30 u Divišova-> By mě zajímalo, jakej bys byl hrdina, kdybych ti neuhnul až do odstavnýho a tys mě z tý dálnice fakt vytlačil. Já mladý student v lidovém voze, ty zámožný podnikatel v BMW. Kdybych to přežil, záviděl bys i Trpišovskýmu. ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5482
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

Jak ty to děláš, že furt zažíváš nějaká dramata?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Kdy už ten píčus Dolínek potáhne někam do prdele???
https://echo24.cz/a/SEUsw/kamiony-nebud ... zni-spojce
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Zrovna nedávno jsme se s kolegou v práci bavili, že už by bylo potřeba pořádně nasrat davy. Tupej volič totiž absolutně nechápe souvislosti. Nevidí, že místo kamionem to pojede xy dodávkama, dodavatel to přefakturuje na výrobce a ten na zákazníka v takovým stylu, že to ani Vošický nezachrání. Zakázaný auta v centru? No a co. Eko fašouni na auta stejně nemají a řemeslník to k nich doveze třeba na tom růžovým homokole.

Chtělo by to zakázat plošně vjezd naft do Prahy. Aby se nasrali už vopravdu všichni, i ten poslední strejna z Písnice, kterej dojíždí do centra ve svojí jedničkový ovci. Čím hůř, tím líp.

Mimochodem, ohledně kamionů by nejvíc pomohlo, kdyby si někdo konečně vytáhl mozek z prdele a zavedl obrácený mýto. Tzn. na dálnici nic a obchvatech nic, mimo dálnice nějakou sazbu. Papírování už by s tím moc nebylo a konečně by kamiony táhly kam patří, na dálnice, místo toho, aby to objížděly po okreskách :-bd
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět