VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: VZKAZY

Příspěvek od Pavelpu27 »

Eda píše:To jen hrajes nebo ses fakt takova jitrnica?
Takže podle tebe, když jede před tebou auto v levým, tak je to dostatečnej důvod v něm zůstat taky, i když je pravej volnej? Ty budeš taky dárek.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: VZKAZY

Příspěvek od abgx1 »

stale ma zaujima ako si vycital ze pravy bol volny
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

...když někdo není schopen pochopit souběžnou jízdu, je pak každá diskuze zbytečná.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

Doporučím ignoraci.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: VZKAZY

Příspěvek od Bond007 »

ja pana pavla trosku chapu, ja sem ten co se vzdycky kolonou prokousava dopredu :D sere me se tahnout se stadem :)

btw ten adaptivni tempomat u audi vazne vypnout nejde, v BMW uplne v pohode. Tohle uplne nesnasim, ten system je uplne k nicemu a nedivim se, ze v nemecku vsichni porad zavazi v levym a drzi si odstup jako by nemelo auto brzdy... presna ukazka toho kdyz technika omezuje, namisto aby pomahala
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

V případě zpomalení kvůli zúžení nebo z jiného důvodu je zbytečné přejíždět z pruhu do pruhu v domnění, že tím něco řidič získá. Každý pruh ucpané silnice má nějaký rytmus a když jeden stojí a druhý pomalu popojíždí, neznamená to, že se za chvíli situace neobrátí. Časově tak nic nezískáte, maximálně tak dvě nebo tři místa v koloně aut.
Zdroj: https://www.lidovky.cz/byznys/auto/anat ... n-auto_OGO
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: VZKAZY

Příspěvek od Bond007 »

řidičBOB píše:
V případě zpomalení kvůli zúžení nebo z jiného důvodu je zbytečné přejíždět z pruhu do pruhu v domnění, že tím něco řidič získá. Každý pruh ucpané silnice má nějaký rytmus a když jeden stojí a druhý pomalu popojíždí, neznamená to, že se za chvíli situace neobrátí. Časově tak nic nezískáte, maximálně tak dvě nebo tři místa v koloně aut.
Zdroj: https://www.lidovky.cz/byznys/auto/anat ... n-auto_OGO
záleží vždycky na situaci, ale ve velké části případů se setkávám s tím, že v levým jede souvislá kolona těch co se navzájem předjíždí, a v pravým jedou kamiony s rozestupem 100-500m a já :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od Snowman000 »

Vcerajsok nahovno, nevyspaty, rano nahovno...az kym ti to na ceste nenapravi cesky Nissan GT-R, ktoremu to islo celkom slusne ;;) ...diky :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od HondaMan »

Mě takhle v neděli večer "nakoplo" 4-door AMG GT. Kousek od Vysokého Mýta jsem jel daleko za povoleným limitem, v zrcátku rychle se přibližující LEDky, tak jsem najel více ke straně a tak za 2 - 3 vteřiny kolem mě "projel". Tak tak jsem poznal co to bylo za auto.

Jako přišlo mi to přes čáru, můj odhad byl kolem 240, ale tak nějak mě to potěšilo, že první letošní předjetí bylo ve velkém stylu :-D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od Snowman000 »

My sme mali take male porovnavanie pindikov na semaforoch (skola ani prechody neboli v dohlade) a M135i sa teda drzala statocne hlavne v pruznosti (z miesta mi proste hned ustrelil o 2 dlzky)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět