VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Připojuji se s přáním klidných Vánoc!
Doufal jsem, že dnes konečně uvidím zlatý prase...a ono tohle :D
Přílohy
EDAC700E-DF30-4137-AB8F-144852A30144.jpeg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: VZKAZY

Příspěvek od driver »

.
Přílohy
7a9a6ce8f6_102238525_o2.gif
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Chlapče, tys měl dneska takové štěstí na té D1, že ta kolona se už nezastavila, protože bych tě holejma rukama dobil, jako prašivýho psa!
Přílohy
188DF71E-B06B-4ACC-ACBA-2FFE3FCC3F6C.jpeg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

Provedl nějakou čuňačinku? :-B
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Jeli jsme (já neřídil) ve vláčku v levém pruhu (souběžná jízda v obou pruzích). Vláček dlouhý, co oko dohlédlo. Najednou se odněkud prokličkoval černý Golf (řídil tak 20ti letý floutek), dojel na naší úroveň v pravém, dal blinkr a začal se na nás tlačit. Kolega za volantem si byl vědom, že jeho 2,5t Multivan nemůže rozhodit a tak na něj sral. Najednou Golf šlápnul na brzdu, vytlačil auto za námi, zařadil se a pustil dálkové, což si moc nepomohl, protože sezení i zrcátka v MV jsou dost vysoko :-) Po chvilce ho to přešlo, začal zase vymýšlet, vytlačil někoho v pravém a konečně se dostal před nás, kde pustil zadní mlhovku. Tak mu tam kolega nasmažil LED dálky :))
Rychlost cca 40-50kmh, sněžení a -3. Kolona několik kilometrů, než se rozjela na 80-90. Před námi pak jel v tom vláčku asi 20 km.
Prostě kokot k pohledání.
2019-01-10 20.59.18.jpg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: VZKAZY

Příspěvek od Pavelpu27 »

Pokud jste jeli vlevo ve vláčku tak, že vpravo bylo dost místa any se k vám a následně před vás dostalo zprava auto, pak byste zasloužili přes držku vy a ne ten z golfu.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Chlapče, dej se do klidu a pozorně si přečti, co jsem psal ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: VZKAZY

Příspěvek od Pavelpu27 »

řidičBOB píše:Chlapče, dej se do klidu a pozorně si přečti, co jsem psal ;-)
Synku, já umím číst asi o dost líp, než ty umíš řídit. Pokud bylo vpravo místo, neměli jste vlevo co dělat.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: VZKAZY

Příspěvek od abgx1 »

povodne som ta chcel rovno oznacit za obet nespravodliveho rozdelovania inteligencie, ale tak skusim inak

"Je-li na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích v jednom směru jízdy taková hustota provozu, že se vytvoří souvislé proudy vozidel, v nichž řidič motorového vozidla může jet jen takovou rychlostí, která závisí na rychlosti vozidel jedoucích před ním, mohou jet motorová vozidla souběžně (dále jen "souběžná jízda")"

co z toho bob porusil? ked sa mi na Xty pokus podari z praveho pruhu niekoho vytlacit, neznamena to ze tam bolo miesto
Naposledy upravil(a) abgx1 dne sob 12 led 22:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Pavelpu27 píše:Synku, já umím číst asi o dost líp, než ty umíš řídit. Pokud bylo vpravo místo, neměli jste vlevo co dělat.
Nevypadá to tak ale:
řidičBOB píše:Jeli jsme (já neřídil) ve vláčku v levém pruhu (souběžná jízda v obou pruzích).
§12 odst.(3) Je-li na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích v jednom směru jízdy taková hustota provozu, že se vytvoří souvislé proudy vozidel, v nichž řidič motorového vozidla může jet jen takovou rychlostí, která závisí na rychlosti vozidel jedoucích před ním, mohou jet motorová vozidla souběžně (dále jen "souběžná jízda"); přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu.
Nemám pocit, že se známe, takže netuším, odkud tak dobře víš, jak já řídím. Ale pokud ty řídíš tak, jak umíš číst nebo jak ovládáš Zákon o provozu na pozemních komunikacích, tak to potěš koště. Při souběžné jízdě se totiž vcelku běžně stává, že občas jede rychleji levý pruh a občas pravý, takže vcelku bez problémů může dojít k tomu, to jsem popisoval ve svém původním postu. Najdou se ale i idioti, co v několikakilometrové koloně v obou pruzích kličkují podle toho, který pruh se jeví, že jede rychleji; ve skutečnosti ale celou kolonu pouze zpomalují.
Naštěstí vím, že trpíš stejným komplexem na mou maličkost, jako janjan, takže si na mou adresu neodpustíš žádný komentář, i když se sebepitomější. Tak jenom vesele pokračuj :-bd

abgx1: navíc já vůbec nic - za volantem jsem neseděl, jak jsem psal již v prvním postu. :ymcowboy:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět