VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

mě to právě překvapilo... Dyť jsou to tak 2 kliky osoby oprávněné v PC :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: VZKAZY

Příspěvek od mattonecz »

to je tak když je zaměstnanci u prdele jestli to prodá. být tam někdo výš postavenej tak předpokládám jinou snahu
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

21. 6. 2022
Navigace vás upozorní na překročení rychlosti a nově přidáváme i místa, kde se měří. Samozřejmě ale budeme raději, když budete jezdit slušně i tam, kde radary nejsou.
Hláška, kterou sem fčíl zahlíd na mapy.cz.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: úte 14 čer 10:39 Tohle mi připomělo... pod Hňupiskem se asi před měsícem objevila odstavená CRV, před nedávnem z ní zmizely značky a vzduch z kol - sem zvjedaff kdy nastane podobný "rozklad" jak u té 3er.....
Průběžné zpravodajství: CRV tam (místo u silnice III.tř, kde je na ni vidět ze všech stran) furt ešče stojí, i po těch ca 2 měsících furt ve stejném stavu (prázdná kola, jinak bez zjevných známek nájezdů sběračů kovů a autodílů). A píšu to sem proto, že .... jak chodím polemlesemloukou4 do prce, taxe tam v jednom místě (daleko od civilizace) těsně před mou dovolenou (konec června) objevila (v křoví, není na ni není moc vidět) odstavená Oftáka bez RZ - a neska jaxem šel po 14 dnech do prce, tak tam ešče furt stojí, ale... už napůl rozebraná.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: VZKAZY

Příspěvek od Brus »

normálně by mě to moc nezaujalo, ale protože to tady pravidelně čtu, tak si té CRV taky všímám vždycky když jedu kolem :-D
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Osobně vůbec nechápu, proč je v 21. století pokuta za zapomenuté doklady, když toto lze dohledat během pár minut z databáze. :-??
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vy ... .seznam.cz
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: VZKAZY

Příspěvek od Předseda »

Také tomu nerozumím. Shodou okolností jsem včera zahledl ve zprávách, jak nějaká chytrá paní z pojišťovny říkala, že pokud si člověk nechává malý techničák v autě, tak že pak pojišťovna může krátit plnění. Přičemž to přirovnala k tomu, jako by si řidič nechal klíčky v autě. Že pak policie nechá takové auto při kontrole klidně odjet. A pokud odjede do zahraničí, tak takové auto bez problému prodá a už ho nikdy nikdo nenajde...

Tak jako já nevím zda jsem dement, ale při převodu auta je snad všude potřeba velký techničák, ne?
Další: hlídka se naštěstí neřídí tím kdo je majitel auta vs. kdo ho řídí, ale podle toho zda je nahlášené jako kradené. I kdyby zloděj techničák nepředložil, tak zaplatí pokutu a jede dál. Tak jako tak - vždy bude v evidenci záznam, koho podrobili silniční kontrole.
A jako poslední point: nechat malý techničák v autě není to stejné jako tam nechat klíčky v zapalování. Zloděj musí překonat překážku. Hotovo.

Chtít krátit plnění skrz malý TP v autě, mi příjde jako tonoucí se stébla chytá.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

To jsem taky zachytil, tuhle myslitelku... Tak hlavně, že byla reportáž, že ano!? x_x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: VZKAZY

Příspěvek od Jaggie »

to snad neni ani normalni, skoro u kazde vyrobni spolecnosti v CR jsou na googlu hodnoceni jen od kamcaku ohledne skladky zbozi
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: pon 18 črc 11:39
pavproch píše: úte 14 čer 10:39 Tohle mi připomělo... pod Hňupiskem se asi před měsícem objevila odstavená CRV, před nedávnem z ní zmizely značky a vzduch z kol - sem zvjedaff kdy nastane podobný "rozklad" jak u té 3er.....
Průběžné zpravodajství: CRV tam (místo u silnice III.tř, kde je na ni vidět ze všech stran) furt ešče stojí, i po těch ca 2 měsících furt ve stejném stavu (prázdná kola, jinak bez zjevných známek nájezdů sběračů kovů a autodílů). A píšu to sem proto, že .... jak chodím polemlesemloukou4 do prce, taxe tam v jednom místě (daleko od civilizace) těsně před mou dovolenou (konec června) objevila (v křoví, není na ni není moc vidět) odstavená Oftáka bez RZ - a neska jaxem šel po 14 dnech do prce, tak tam ešče furt stojí, ale... už napůl rozebraná.... :D
Průběžné zpravodajství2: CRV furt stojí, celá.... naopak na té Oftáce proces rozborky úspěšně pokračoval, dokonce změnila o 100m místo a ... fčera tam ešče ten vrak byl, neska už není - zmizel.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět