Cyklisté na ulicích

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 456
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od PepaSFI »

na jakou vzdálenost ten radar funguje? Aby to nebylo jak parkovací couvátko na 3 metry, to už je k ničemu. A zas když to bude na větší dálku tak to bude chytat všecko možný okolo. Mimochodem, to zrcátko na helmu mají na tom samým eshopu.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1766
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od petr_riha »

Kolem 140m se píše na tom honzissově odkazu pro ten konkrétní produkt. To by použitelné být mohlo, pokud to odstíní ruchy kolem.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5480
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od Stepan »

HondaMan píše: pon 29 srp 11:38 Cyklisté by měli mít sjednáno pojištění odpovědnosti (i mimo pozemní/zpevněné komunikace) a projít alespoň základním kurzem bezpečné jízdy.
Jako velký Urzův stoupenec bych zavedl nějaký POP. Pojištění Odpovědnosti Pitomce. Absolutně povinný, na rodný číslo. Pro cyklouny i občany pohybující se po vlastní ose. Nepojištěnýma bych plnil montovny.

Nechce nájemník opustit byt? Ať si to s ním řeší pojištovna, já chci svoje peníze.
Svalil se ti cyklista pod kola a dostal facku nárazníkem? Já chci svůj nárazník, zbytek je problém pojišťovny. Nevidim důvod platit to ze svý havarijky.

Zjistil jsem totiž, že mě kontakty s nesolventní a nekompetentní lůzou začínají strašně unavovat 8-x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3473
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklisté na ulicích

Příspěvek od honziss »

PepaSFI píše: pon 29 srp 14:15 na jakou vzdálenost ten radar funguje? Aby to nebylo jak parkovací couvátko na 3 metry, to už je k ničemu. A zas když to bude na větší dálku tak to bude chytat všecko možný okolo. Mimochodem, to zrcátko na helmu mají na tom samým eshopu.
Nevim presne, ale tipuju tak 3-5x driv nez mas sanci ho slyset. Navic to rozlisuje rychlost priblizeni barvou led na pocitaci (ja mam wahoo). Displej zobrazuje silnici za tebou a umi detekovat az 10 blizicich se objektu (vidis prouzek silnice a na nem se priblizujici auticka).

Kdyz jede vic cyklistu ve skupine, tak se se garmin blikacky navzajem poznaji (atn+), nereaguji na sebe, ale jen na prijizdejici auta.

Funguje to vazne dobre, na jedno nabiti garmina (rezim blikani) i wahoo (vetsinou bez gps) udelam cca 400-500 km, takze nabijim cca kazdou patou jizdu.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět