AAA

Volné diskuse na libovolná témata...
royaltyline.cz
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20 zář 22:31

Re: AAA

Příspěvek od royaltyline.cz »

Do Áček jsem dával několik aut, žádný tam nikdy nekoupil a nekoupím. Před asi 5 lety Vito 109 CDI Kawa, holobyt, jen měl klimu, ale zase jezdilo jen dálky a nebylo přetěžovaný, prostě pěknej kousek. Mělo najeto asi 80k za 2 roky, chtěl jsem za něj tuším 260 a ty jsem dostal, mělo připlacenou záruku atd., jen zkusili dvouhmotu, na což jsem jim odvětil, ať si to vyřeší v záruce. Druhej den bylo pryč, asi ho koupila nějaká větev, navýšili cenu asi jen o desítku hotově, při koupi na úvěr byla asi - 40k od výkupu, takže je jasný, z čeho rejžujou. Druhá zkušenost asi o rok později, kdy jsem pouštěl X5 3.0SD s komfort sedačkama, el. kufrem atd., chtěl jsem za ní nějakejch 700, nakonec šla tuším 620, ale potřeboval jsem peníze rychle, sice jsem tam byl asi 4x, než jsme se dohodli, už mě srali, ale dalo se to, peníze druhej den nebo kdy na účtu. Těch lidí, co tam přijdou s nějakou paštikou, za kterou chtějí třeba 30k a nakonec dostanou 10 a ještě je oholí na "admin. poplatku" mi bylo líto, ale jejich problém. Jednomu frajerovi jsem rovnou řekl, ať smlouvá a taky že jo, čímž jsem se dostal do velký nevole, ale představa, že někdo bude lidi zastavovat ještě před areálem a dávat jim instrukce a za pár tisíc jim vyjedná lepší cenu, což se povede prakticky vždycky, mohl by to bejt hezkej business, kdyby někdo chtěl poradit :) Další auta už prodávám přes svýho dvorního prodejce, kde něco nechám třeba protiúčtem, naposledy to bylo asi dvouletý Viano 3.0 CDI, který mělo natočeno asi 70 a sice šlo dost pod cenou, protože byly potřeba před Vánocema kačky na zboží, ale taky do tejdne pryč, sice provize asi 40ník, ale zase jsem vzal protiúčtem Dodge SRT atd., teď fungujeme tak, že ani neplatím akontačku, jen si jí rozložíme do dvou tří splátek a manže jsem tak mohl teď koupit zánovní trojku s 25k na tacho, protože se bude hodit XDrive a starší (jen asi o rok) dostala kolegyně, úvěr schválenej do pár hodin, už si ty auta ani nemusím prohlížet, protože vím, že budou TOP, třeba s tou poslední trojkou pán rok nejezdil, protože si zlomil krček, takže za 659k je vyvoněnej mazel s plnou zárukou do 2019 nebo 100k km za půlku ceny novýho atd. atd.
Uživatelský avatar
lupo222
Řidič začátečník
Příspěvky: 189
Registrován: úte 06 kvě 08:58

Re: AAA

Příspěvek od lupo222 »

Cca před týdnem: Já dával do Áček passata b6, málo jetý a jako nový. Koukal sem na net za kolik se tak prodává, takže sem měl určitý odhad. V ESA mě nabídly 200tis., tak sem jel pryč, ani se nesnažily dat víc. V AAA mě nabídly dokonce jen 180. Po hodině a půl mě nabídly 195. Řekl jsem jim, že odcházím a zitra auto dám do ESA, že mě tam nabízejí 250. Odjel jsem a asi za 6 hodin telefon, ať dojedu, že mě dají 245. Tak sem jim ho prodal. A teď si jezdím v passatu b7 2.0tdi 130kw bmt 2015 v plné palbě po 1majiteli za 600 od TOP CENTRUM CAR.
Renault Clio V 1.0Tce - 2020
Honda PCX 125 - 2019
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: AAA

Příspěvek od Stepan »

myslíš toho, co jsi tady pár let zpátky přitáhl z AAAauto, 6 let starýho se 100% reálnýma 70 tis. na tachu? ;;)
neprodávala se v roce 2015 už B8?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: AAA

Příspěvek od k86 »

Zajda píše:
k86 píše:Pokud na to clovek ma dost casu (klidne 5 - 8 hodin) tak s cenou se jde dostat na royumnou mez.
:)) To si snad děláš prdel, strávit půl dne u nějakých zmrdů na dvorku.

Nedělám, funguje to tak.
Na druhou stranu pokud prodejce situace dohnala do takové nouze, že už je ochoten dojet na výkup do AAA tak holt už musí počítat s čímkoliv :))
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Uživatelský avatar
lupo222
Řidič začátečník
Příspěvky: 189
Registrován: úte 06 kvě 08:58

Re: AAA

Příspěvek od lupo222 »

Stepan píše:myslíš toho, co jsi tady pár let zpátky přitáhl z AAAauto, 6 let starýho se 100% reálnýma 70 tis. na tachu? ;;)
neprodávala se v roce 2015 už B8?
JJ, ale teď už měl skoro 90tis a po Vánocích bude mět 9 let, takže to chtělo obměnu . Jo prodával se už B8, ale ještě se prý doprodávala B7 za výhodnější cenu.
Renault Clio V 1.0Tce - 2020
Honda PCX 125 - 2019
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: AAA

Příspěvek od mattonecz »

k86 píše:kdyz si poslechnes prvni nabdiku a jdes do prdele tak se nediv, ze to zkusi
Nevidim důvod tam zůstávat a bavit se s tou špínou.
Já to auto nepotřebuju prodat, zvažoval sem, že bych to vyměnil za novýho Golfa, ale to bych si moc nepomohl..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: AAA

Příspěvek od k86 »

:D tak proc tam lezes kdyz to nepotrebujes prodat?
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: AAA

Příspěvek od mattonecz »

Jak sem psal, po telefonu nabidli rozumnou cenu za kterou bych to tam klidne rovnou nechal.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 870
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA

Příspěvek od 970ka »

lupo222 píše:
Stepan píše:myslíš toho, co jsi tady pár let zpátky přitáhl z AAAauto, 6 let starýho se 100% reálnýma 70 tis. na tachu? ;;)
neprodávala se v roce 2015 už B8?
JJ, ale teď už měl skoro 90tis a po Vánocích bude mět 9 let, takže to chtělo obměnu . Jo prodával se už B8, ale ještě se prý doprodávala B7 za výhodnější cenu.
Jsi dal 600 L za B7 ? To snad ne ? Tak jsi taky dobrej pacient :-) Nebo špatně chápu ? Spíše to bude už ten nový model,že ?
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
lupo222
Řidič začátečník
Příspěvky: 189
Registrován: úte 06 kvě 08:58

Re: AAA

Příspěvek od lupo222 »

970ka píše:
lupo222 píše:
Stepan píše:myslíš toho, co jsi tady pár let zpátky přitáhl z AAAauto, 6 let starýho se 100% reálnýma 70 tis. na tachu? ;;)
neprodávala se v roce 2015 už B8?
JJ, ale teď už měl skoro 90tis a po Vánocích bude mět 9 let, takže to chtělo obměnu . Jo prodával se už B8, ale ještě se prý doprodávala B7 za výhodnější cenu.
Jsi dal 600 L za B7 ? To snad ne ? Tak jsi taky dobrej pacient :-) Nebo špatně chápu ? Spíše to bude už ten nový model,že ?
Ne, je to ta B7. B8 poznám jak vypadá. Zdá se to moc peněz na B7 2 roky starou v plné palbě a s nejsilnějším naftovým motorem a nájezdem 26tis.km?
Renault Clio V 1.0Tce - 2020
Honda PCX 125 - 2019
Odpovědět