Odtah vozidla vs. MP

Volné diskuse na libovolná témata...
bitmap
Řidič začátečník
Příspěvky: 174
Registrován: stř 16 bře 11:12

Re: Odtah vozidla vs. MP

Příspěvek od bitmap »

Jj, kasiruji to jako o zivot.
Ja jsem se "neslusneho" parkovani podle obecni policie dopustil 15. ledna tohoto roku. Ke dnesnimu dni obsahuje slozka, kam si zakladam komunikaci s urady ohledne domneleho prestupku, presne 82 stran a zatim se nezda, ze by cela vec smerovala k uspesnemu vydani pravomocneho rozhodnuti :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Odtah vozidla vs. MP

Příspěvek od řidičBOB »

to je tak, když se bavíš s pitomcema ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Odtah vozidla vs. MP

Příspěvek od oxik »

jo...s tema obytnejma zonama to vymysli vzdy nejakej idiot. Za skolou mame taky nepochopitelne (zadna zakladka, zadna frekventovana ulice) ob. zonu, nicmene dojizdejici nebudou platit na namesti predrazeny parkovny, mesto neni schopne zaridit dalsi bezplatna parkovaci mista a kdyz clovek prijede ke skole a 30 minut beznadejne hleda misto v okruhu 3km a nakonec to da v obytne zone za skolou do rohu, kde nikomu neprekazi..dostane botu. A nejzajimavejsi na tom je, ze "spoluzacka" se zvucnym jmenem a autem skoro uprostred ulice..to mela na domluvu, ja za tri kilca..mestapo proste delaj jen exekutory mestu, ale kdyz pak potrebuje sluzbu, dostane akorat vynadano, ze je zatezuje..
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Odtah vozidla vs. MP

Příspěvek od řidičBOB »

Bráchovi, kterému vykradli navi a služebnu MP má cca 2 minuty od baráku taktně sdělili, že oni v té ulici dávají pouze parkovačky a trestná činnost je záležitostí PČR.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Dohda
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 16 srp 20:15

Re: Odtah vozidla vs. MP

Příspěvek od Dohda »

Dobrý den,
Mám takový dotaz, snad s tím bude mít už někdo zkušenost.

Umřel mi děda v prosinci 2020 a až letos se nám podařilo ukončit dědické řízení. S tím že jsme s bratrem zjistili že dědovo auto bylo letos v březnu 2022 odtaženo na odtahové parkoviště, tam jsem byla a bylo mi sděleno, že máme zaplatit okolo 60 000,- korun za úschovu vozidla a odtažení. Auto však má hodnotu do 20 000,- bylo nám sděleno na právním oddělení, že máme zažádat o tzv. “Odpuštění dluhu.” Auto jsme si však mohli odvést bez zaplacení nákladů, s tím že se to vyřeší až po rozhodnutí pražského magistrátu.

Má otázka zní, zda to už někdo zde řešil a došlo k údajnému odpuštění ze strany pražského magistrátu?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Odtah vozidla vs. MP

Příspěvek od petr_riha »

Tak pokud už bylo auta vyzvednuto, tak je pozdě to řešit. Počkej, jaké přijde rozhodnutí a podle něj se zařiď.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Dohda
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 16 srp 20:15

Re: Odtah vozidla vs. MP

Příspěvek od Dohda »

Diky moc Petře!
Odpovědět