Nokia mapy - hledani

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Nokia mapy - hledani

Příspěvek od goes »

jak funguje hledani v nokia mapach. kdyz chci najit napr. ulici Veslačka, Zadar, Chorvatsko. jak mam napsat dotaz do toho pole hledani (mam stahle vsechny mapy evropy). jsem polohou v brne napisu jen veslačka a napise to, ze hleda offline a nenajde. kdyz najedu na mape nad zadar tak to najde. kdyz napisu jen zadar tak to najde. kdyz napisu rovnou ulici tak ne. kdyz dam Veslačka, Zadar taky nenajde. Proste jak mam najit ulici v nejakem meste v nejake zemi aniz na mape nad to mesto najedu a pak v nem hledam?
mila6032
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: stř 16 úno 08:40

Re: Nokia mapy - hledani

Příspěvek od mila6032 »

Jo, tak s tímhle jsem taky chvilku bojoval. Je třeba vypsat jednotlivé názvy( město, ulice) a oddělit je čárkou. Např. Praha, Zborovská 44
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Nokia mapy - hledani

Příspěvek od goes »

ok, to mi funguje kdyz jsem jakoby najety na mape nad CR, ze to hleva v cr, ale nevyhleda mi to, kdyz jsem v brne ulici v blave treba...
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Nokia mapy - hledani

Příspěvek od goes »

proste kdyz jsem na mape jakoby nad uzemim cr umi to najit presnou adresu jen v CR, v jinych zemich co mam stahle to umi najit jenom mesto, ne ulici a cislo. kdyz sipkou napr. najedu nad uzemi SK, tak to umi najit presnou adresu jen z SK a z jinych zemi jen mesta... divne
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Nokia mapy - hledani

Příspěvek od goes »

tak uz vime jak na to, musi se tam vzdy dat po vyhledani zobrazit na mape... hm
Odpovědět