Jak jednoduche :)

Volné diskuse na libovolná témata...
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Jak jednoduche :)

Příspěvek od Smrťák »

Obrázek
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jednoduche :)

Příspěvek od Caddy »

Smrťák píše:žádná levice a pravice není. Jsou jen zloději a ještě větší zloději :ymparty: :ymparty: :ymparty:
a naprosto otevreni komunisticky prasata bez pokusu to aspon zastirat...

http://www.novinky.cz/ekonomika/227225- ... -moci.html
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Jak jednoduche :)

Příspěvek od goes »

jandaxx píše:Ono je potřeba se na to koukat komplexně. Nesouhlasím s výkřiky ani na jednu stranu. Ani s těmi levicovými a ani a pravicovými. Docela dobrý koment je zde.
http://www.penize.cz/duchody/195874-tom ... d=20110308
Prouzu čtu velmi často a většinou se s ním ztotožňuji.
naprosto populisticke gesto s dividendami CEZu, kdo tim jen trochu operuje jen ukazuje, jaky je to kreten. a koukam, ze i kretenum se tleska a jeste to nekdo chvali. Uvedom si jednu vec, pokud se zisk Cezu vezme na neco jineho, bude chybet jinde. Takze ano, vezmou se penize cezu na duchody, ovsem pak stat bude muset ty penize stejne vybrat nebo si je pujcit, aby pokryl to, co nyni temtito zisky plati, pripadne zacne cez stagnovat, protoze nebude investovat do novych prilezitosti a nebude vytvaret rezervy na budovani zbytku temelinu v hodnote cca 500mld. korun.
Proste prvni co socani (ja vim, ze ty jim nejsi) hlasaji vzdy "zisky cezu chudym lidem" coz je pekne, ale jak sem psal, je to zacyklene, vezmes penize cezu, stejne si je budes muset pucit, abys opravil cesty, zaplatil navyseni mezd, udelal to ci ono.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Jak jednoduche :)

Příspěvek od Smrťák »

Komunistická prasata nejsou. Jsou jen prasata
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
trent
Řidič začátečník
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 17 úno 14:16

Re: Jak jednoduche :)

Příspěvek od trent »

Smyl Flek z Nohavic píše:Od postu s nejvíce nesouhlasnými hlasy bych čekal nějakou provokaci, ale rozhodně ne konstatování holého faktu. :-O
Také jsem čekal nějakou pěknou provokaci a ne něco s čím se dá souhlasit. Je vidět, že stačí málo.
...enyky benyky na holý pupíky...
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Jak jednoduche :)

Příspěvek od Smrťák »

o co jde?? Obrázek
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Jak jednoduche :)

Příspěvek od Deli »

Pickuper píše:celej problém u důchodový reformy spočívá v malý informovanosti veřejnosti, respektive chybí polopatické informace, které pochopí i obyčejný dělný lid..........další problém je v tom, že u nás neexistuje žádná veřejná kontrola ničeho. Tudíž si skutečně dovedu představit, že prachy vybraný zvýšením DPH skončej ledaskde. Neříkám, že je někdo rozkrade, říkám, že se z nich budou lepit jiný rozpočtový díry. A to je špatně.
s tim souhlasim, taky mi přijde, že se jim to strašně hodí do krámu a maskuje se to za důchodovou reformu :-s
jandaxx píše:Ono je potřeba se na to koukat komplexně. Nesouhlasím s výkřiky ani na jednu stranu. Ani s těmi levicovými a ani a pravicovými. Docela dobrý koment je zde.
http://www.penize.cz/duchody/195874-tom ... d=20110308
Prouzu čtu velmi často a většinou se s ním ztotožňuji.
u nás žádnou pravici nemáme, doufam, že nemyslíš Kalouska a spol. :D

jinak tohle je přesné...
Pokud by vláda dokázala přijít s vhodnou privatizační strategií, mohla být důchodová reforma mnohem odvážnější – a na sazby DPH by se nemuselo sáhnout. Jenže proč plnit předvolební sliby, když existuje pohodlnější cesta?
:)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Jak jednoduche :)

Příspěvek od DoubleSix »

goes píše:naprosto populisticke gesto s dividendami CEZu, kdo tim jen trochu operuje jen ukazuje, jaky je to kreten. a koukam, ze i kretenum se tleska a jeste to nekdo chvali. Uvedom si jednu vec, pokud se zisk Cezu vezme na neco jineho, bude chybet jinde. Takze ano, vezmou se penize cezu na duchody, ovsem pak stat bude muset ty penize stejne vybrat nebo si je pujcit, aby pokryl to, co nyni temtito zisky plati, pripadne zacne cez stagnovat, protoze nebude investovat do novych prilezitosti a nebude vytvaret rezervy na budovani zbytku temelinu v hodnote cca 500mld. korun.
Proste prvni co socani (ja vim, ze ty jim nejsi) hlasaji vzdy "zisky cezu chudym lidem" coz je pekne, ale jak sem psal, je to zacyklene, vezmes penize cezu, stejne si je budes muset pucit, abys opravil cesty, zaplatil navyseni mezd, udelal to ci ono.
+1 :ymapplause: :)
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Jak jednoduche :)

Příspěvek od Pickuper »

tak černobíle bych to neviděl..........všechno je otázka priorit a málokterej stát či firma má v jeden okamžik na úplně všechno...tudíž je to o prioritách a o práci s cash-flow, kterej momentálně mám. Tudíž apriori říct, že přesměrovat na nějakou dobu dividendy z ČEZu třeba do důchodovýho je píčovina dost dobře nejde. Ale je třeba mít nějakej čitelnej koncept, kterýho se držím a budu ho dodržovat napříč spektrem. Ne to každej rok všechno překopat jak je tady zvykem. To budem furt v prdeli a se vším.
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Jak jednoduche :)

Příspěvek od DoubleSix »

Pickuper píše:tak černobíle bych to neviděl..........všechno je otázka priorit a málokterej stát či firma má v jeden okamžik na úplně všechno...tudíž je to o prioritách a o práci s cash-flow, kterej momentálně mám. Tudíž apriori říct, že přesměrovat na nějakou dobu dividendy z ČEZu třeba do důchodovýho je píčovina dost dobře nejde. Ale je třeba mít nějakej čitelnej koncept, kterýho se držím a budu ho dodržovat napříč spektrem. Ne to každej rok všechno překopat jak je tady zvykem. To budem furt v prdeli a se vším.
+1. Já bych jen přidal "vytváření rezerv".
Odpovědět