Obšití volantu kůží

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Obšití volantu kůží

Příspěvek od aikoN »

Zdarec,
už mě štve plastový věnec, a tak bych se chtěl zeptat, jestli někdo nezná nějakou dobrou firmu, která by mi to potáhla kůží (nejlépe rožnovsko a nebo brno). Problém je, že to je na C4, která má volant s pevným středem, takže se mi to nechce samotnému sundávat. Ideálně bych si to představoval tak, že to k nim po předchozí domluvě dovezu, chvíli si pochodím po městě/okolí a vyzvednu si auto s už obšitým volantem zpět na místě. Chtěl bych, aby to vypadalo + - jako volant z C4 VTS.

Jinak, pokud by někdo měl tip, kde sehnat rovnou VTS volant za rozumné peníze, tak bych byl úplně nejradši - dal bych si to do servisu přehodit a hotovo.
Dík moc :-)
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Obšití volantu kůží

Příspěvek od jarka »

Akorát jsem si teď nechával pošívat semišák do hondy, nejdřív jsem chtěl alacantaru a pak mě přemluvili na obrácenou kůži a ještě ho trochu rošířily (o 2mm). Zpracování slušný a rychlý (prakticky to poslali obratem), jen jim ho tam musíš poslat, což pro tebe asi nebude. Firma: volantech.
Tady je výsledek:
Obrázek
Naposledy upravil(a) jarka dne úte 18 pro 13:01, celkem upraveno 3 x.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
DaciaFan
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 01 lis 12:04

Re: Obšití volantu kůží

Příspěvek od DaciaFan »

Néní pikčrz
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2426
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Obšití volantu kůží

Příspěvek od Brus »

před lety vím, že to dělal někdo přímo tady, ale za čerta si nemůžu vzpomenout kdo.. popřemýšlím ještě
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: Obšití volantu kůží

Příspěvek od Krysa »

aikoN píše:Zdarec,
už mě štve plastový věnec, a tak bych se chtěl zeptat, jestli někdo nezná nějakou dobrou firmu, která by mi to potáhla kůží (nejlépe rožnovsko a nebo brno). Problém je, že to je na C4, která má volant s pevným středem, takže se mi to nechce samotnému sundávat. Ideálně bych si to představoval tak, že to k nim po předchozí domluvě dovezu, chvíli si pochodím po městě/okolí a vyzvednu si auto s už obšitým volantem zpět na místě. Chtěl bych, aby to vypadalo + - jako volant z C4 VTS.

Jinak, pokud by někdo měl tip, kde sehnat rovnou VTS volant za rozumné peníze, tak bych byl úplně nejradši - dal bych si to do servisu přehodit a hotovo.
Dík moc :-)
Udělej si to sám
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Obšití volantu kůží

Příspěvek od aikoN »

jarka: jj, volantech vypadá solidně, ale je to až v Trutnově, takže si to nechám jako zálohu, kdyby nebylo nic bliž :-)

brus: pokud si někdy vzpomeneš, tak prosím napiš ;-)

krysa: na to jsem moc levý, vypadalo by to jak smažené cibulové kolečko z burgr kinga :D
Rychlost zabíjí!
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 455
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Obšití volantu kůží

Příspěvek od PepaSFI »

taky se dá koupit kožený potah a nemyslím tím takový ty tuningový navlíkačky. Je to předchystaný s dírkama na přišití šňůrkou. Ale je to samozřejmě univerzál, ne přesně na daný typ volantu, jen kruh na obvod takže hodně záleží na tvaru příček jak to tam sedne. Někde to vypadá blbě ale viděl jsem to třeba v Mini a sedělo to jak když to tam patří. Ono to auto je plný bizarností takže vůbec nevadilo že to nepokrývá i příčky.
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Obšití volantu kůží

Příspěvek od 406 Coupe »

Jedna firma prodává kožený potah , který se namočí, navlíkne na volant a nechá uschnout, takže pak pevně sedí. Prý to vypadá perfektně. Kupoval to někdo přede mnou ve frontě a prodavač se tvářil, že je to tutový. Jestli tě to zajímá, dám odkaz.
Odpovědět