GOES fan klub

Volné diskuse na libovolná témata...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: GOES fan klub

Příspěvek od HondaMan »

Frida píše:Ale goes je king, o tom žádná.
Nesouhlasím.
A očividně nejsem jediný kdo si to myslí.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: GOES fan klub

Příspěvek od goes »

ano souhlasim s HondaManem, par lidi s mindracky to nepochopi a musi to davat najevo, samozrejme toho mindraku se pritom nedokazi zbavit. No proc ne. Jen je skoda, ze to neumi rici primo a maskuji to. No co uz. Holt mindracky.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: GOES fan klub

Příspěvek od HondaMan »

A můžeš mi říct jaký mám mindrák? Co jsem nepochopil?
Co mi na Tobě vadí? Zasíráš tu diskuze prázdnýma tlachama, v oblasti techniky jsou Tvé znalosti žalostné a nejsi schopný si to připustit, o Fyzice jsi naposledy slyšel na základce, pokud nevíš kam dál, začneš ostatní diskutující urážet...

Našlo by se toho více, ale nebudu tu tím ztrácet čas.

ad Mindrák: Co takový mindrák z vysokoškoláků eventuálně z vysokoškolského vzdělání? Neslyšel jsi o něm?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: GOES fan klub

Příspěvek od goes »

no vzdyt to rikam, komplex goes :) ses ukazkovy priklad, ja necekam, ze to pripustis, to byl zazrak. Samozrejme, ze vedle tvych fundovanych reci nemam narok, to je mi jasne, ja to taky priznavam, ze v oblasti techniky, fyziky apod. ti nesaham po kotniky o tom zadna. Vzdy jsem ti zavidel, tvou krasu, tve jmeno, jak jsi prodaval plechove skrine, Clio, tvou prvni babu, tveho prvniho chlapa, chlupata zada tveho otce a nejen to. Vzdyt to pisu vsude a porad, jak moc tim trpim.

A ano, mam vazne desny mindrak ze vsech navic, z titulu, z synacku zajistenych rodinou, z Clia, z chleba apod. desne tim trpim.

Uplne jsi mne rozebral. Jen jaksi nemam potrebu vsude chodit a hlasat, jaky je ten druyh idiot a ja jsem king, jako nekteri ;) a pak tu vykladej o mindraccich.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: GOES fan klub

Příspěvek od HondaMan »

Ještě něco tu vypotíš?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: GOES fan klub

Příspěvek od goes »

az si zalozis fan klub, tak si tam taky prijdu vylit srdciko jako ty. Tudiz smele dal kaaamo
Uživatelský avatar
mager
Pan Řidič
Příspěvky: 389
Registrován: stř 16 úno 15:36

Re: GOES fan klub

Příspěvek od mager »

ja mam z teba komplex ale nenadavam ti ako ostatni
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: GOES fan klub

Příspěvek od goes »

oni mi nenadavaji, jenom se sami shazuji
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: GOES fan klub

Příspěvek od DoubleSix »

goes píše:no vzdyt to rikam, komplex goes :) ses ukazkovy priklad, ja necekam, ze to pripustis, to byl zazrak. Samozrejme, ze vedle tvych fundovanych reci nemam narok, to je mi jasne, ja to taky priznavam, ze v oblasti techniky, fyziky apod. ti nesaham po kotniky o tom zadna. Vzdy jsem ti zavidel, tvou krasu, tve jmeno, jak jsi prodaval plechove skrine, Clio, tvou prvni babu, tveho prvniho chlapa, chlupata zada tveho otce a nejen to. Vzdyt to pisu vsude a porad, jak moc tim trpim.

A ano, mam vazne desny mindrak ze vsech navic, z titulu, z synacku zajistenych rodinou, z Clia, z chleba apod. desne tim trpim.

Uplne jsi mne rozebral. Jen jaksi nemam potrebu vsude chodit a hlasat, jaky je ten druyh idiot a ja jsem king, jako nekteri ;) a pak tu vykladej o mindraccich.
Horší příspěvek jsem od tebe ještě neviděl. :-?
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: GOES fan klub

Příspěvek od goes »

ja vim, je to hodne slabe, ale Hondak to chtel, tak sem mu ho napsal. Taky ho pokladam za silne slaby, ale co naplat. neni forma :(
Odpovědět