Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

Tak všude ve videich je vidět že těch 400Nm na kola stačí v pohodě :-??

Tak ořechy na to asi vliv mít budou. Tady frantík testoval Lidl 400Nm. Nastavil 200 Nm a na přibalený ořechy to sroub (130 Nm) nepovolilo. S ořechama na kolo to pak na těch 200 Nm dal jak prd.

Čas 5:58
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od rhinos »

na jinem autoforu tohle lidi kupujou jak housky a zatim si nikdo nestezoval
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2042
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od GeneHawkins »

Teď na to koukám, že je to aku. Mě nenapadlo, že jich má Lidl víc, my máme vzduchovku. Uvidíš...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

stavim se v lidlu odpol pro ty ořechy. Snad je tam ještě budou mít. Jinak bych je musel objednat z eshopu :/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

//edit: koupil jsem ty ořechy z Lidlu a už to šlo. Dva šrouby jsem musel povolit tyčí. Byly to ty na pojišťovák. I tak jsem ale musel chvilku počkat.. třeba trrr 10s a hotovo. Ale stejně přemýšlím, že koupím ten 400 Nm lidlu a tohle pošlu do světa. Měl by někdo zájem? Jednou použité :D Možná bych k tomu přibalil i aku vrtačku. Tak by to bylo v setu
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 247
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od spooon »

myslím že ten shitline bude shit. 400NM na kolo je naprosto v pohodě. Jinak s tím Lídlem záleží dost naštěstí, na co natrefíš. Kámoš tam bere skoro vše, a vše mu pracuje, já tam vzal 3 věci a všechny na hovno a skončilo to vrácením peněz potom, co se ty sračky po pár použití rozbily.
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

spooon píše:myslím že ten shitline bude shit. 400NM na kolo je naprosto v pohodě. Jinak s tím Lídlem záleží dost naštěstí, na co natrefíš. Kámoš tam bere skoro vše, a vše mu pracuje, já tam vzal 3 věci a všechny na hovno a skončilo to vrácením peněz potom, co se ty sračky po pár použití rozbily.
Ja vzal naposled kyblovej vysavac na mokry/suchu za 999,- a naprosta parada. Teda zvuk to ma jak startujici iljusin, ale tah jak svine \m/
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

Jak píšu - 300 Nm na obyč ořech nic. Na ořechy z lidlu už to povolil. Musel jsem na tom 10s stát, ale dal to. A i ty které jsem musel povolit tyčí byly de fakto na ruku. Ale 400Nm z lidlu za 2.000 co jsem chtěl objednat už nemají. Vyprodáno :( A úplně nejvíc bych chtěl ten Performance z lidlu co má povolovací skoro 2.000 Nm - pravda je asi za 4,5 tis Kč (a je teda taky nedostupný), ale to je monstrum. Až bude, tak si ten nesmysl koupím. Se s tím nebudu srát. S tímhle se na šroub jen podíváš a on odpadne. Neskutečný co to dokáže povolit.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:
pavproch píše:Něco je špatně. Doma sem po zimní uzávěře chtěl zprovonit ventil s vodou na zalívání kytek na terase (na zimu mu zavřu přívod a nechám ho otevřený, aby v něm nezůstala voda = nezmrzla) a zistil sem, že ten ventil (už po 20-ti letech bydlení) umřel. Protože na něm není vůbec žádné označení, nic, taxem naslepo zadal do gůglu ventil pákový zahradní 3/8" 1/2" a.... hned první odkaz byl přesně ten ventil, co sem hledal, to není normální se takle trefit napoprvé bez pracného hledání a gůglení ... ventil za 88 káčé, poštovné za 119,-, no nekup to (dyž já ho potřebuju). Už je na cestě ke mně.
NIKDY nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci.... neska sem přišel z práce dom a na terase čumím na loužičku na zdi pod tím (v úterý namontovaném) ventilu.... ta sfiňa levná teče tělem (= neopravitelně). No nic no, tekoucí ventil pude do koše a já du gůglit jiný. Doufám, že ne levný.... :ymhug:
Pokus č. 2: Neska mi přišel ten druhý, krásný, drahý, chromovaný ventil - už je namontovaný a (snad, kéžby) vypadá že neteče. Prozatím. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Garáže kde normálně parkuju, tak sou v rekonstrukci.
Takže druhej den stojím na ulici. A protože jsem neostrazity kluk z dediny tak moc neřeším, co kde nechávám válet.
To že mi ukradli bundu, koženou buzertasku, nabíječku na telefon a antiradar, to chápu.
Nechapu, proč v tom autě zůstaly earpody a nabíjecí kabel k antiradaru. A uz vůbec nechápu, proč mi ukradli servisu a celej ten koženej balíček s manuálama k vozidlu.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět