Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

bojler píše:Už se vám stalo, že jste na někoho vyjeli, ani nevíte jak? Dneska mě s dcerou na přechodu málem přejel maník. Zastavil asi 40 cm daleko. Vypadal, že je mu to šumák. Až po chvilce jsem si uvědomil, že jsem na něho řval a flákl mu pak rukou dvakrát do dveří. Docela mě to překvapilo a hrdej jsem na to nebyl. Tak jestli jste podobně šáhlí, tak mě to docela uklidní.
Transformace a kultivace emocí by měla být jeden z hlavních předmětů od základní školy, místo toho se tam memorují a papouškují naprosto zastaralé nesmysly a nedůležité stupidity. Nejvíce se neschopnost nadhledu nad emočními stavy a odložení prvotní reakce projeví v silně stresujících momentech. Pak se tzv. racionální a kultivovaný člověk nestačí divit, jak se z něj v mžiku oka stal vražedný opičák intenzivně soustředěný na co nejrychlejší zneškodnění hrozby fyzickým útokem.

Ve vašem případě to není žádná šáhlost, naopak jde o zcela přirozenou a normální reakci na potenciálně vážné ohrožení zdraví nejen vašeho, ale hlavně vaší dcery, do níž jste jako důležitého nositele vaší genetické informace vložil nemalé množství životní energie. Nějaké nepozorné otupělé hovádko za volantem si podobně hněvivou odezvu jistě zasloužilo. :(|)
to dám
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: úte 19 úno 21:38

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od to dám »

delphin píše:PP: Tak se pochlub, co to je za sadu. Ať víme, co nekupovat. Ono by mě obecně zajímalo, jakou gola sadu koupit. Mám už hodně starou a ráčny odchází. Z předchozí práce znám Stahlwille a Ko-ken, ale to jsou ceny úplně mimo občasné domácí použití.
Mám 21 letou zkušenost při každodenním používání 1/2" sady Proxxon a můžu jen doporučit. Tehdy jsem ji vyfasoval jako novou v plechovém (!) kufříku a celé ty roky všechno sloužilo, nic se nezlomilo, neprasklo.....ráčna všechno zvládla. I ten kufřík všechno ustál....panty, zavírací přazky, všechno bytelné. Jenom té zelené barvy na něm už bylo poskrovnu.
Skoro bych teď mohl napsat, že při vzpomínce zatlačím slzu :)), ale za ty roky má člověk i k tomu železu nějaký vztah, tak se moc netlemte.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

S Tonou(teraz uz "expert"), narexom a proxxonom chybu urcite nespravis, s tym sa nestalo nikdy nic ani pri kazdodennom pouzivani, az na malu zaseknutu racnu, po tom co sa s nou dotahovali sruby pod vodou v bahne... po rozobrati a vycisteni ale funguje dalsie roky


na doma by ale stacila aj nejaka lacnejsia yato, fortum, extool premium a pod... myslim ze v domacich podmienkach aj tieto vydrzia 20r
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Tak zkroucený (bit) torx T20 sem obešel jiným řešením - koupil sem celou sadu torxů ....

Tuhle:
Obrázek

Akoráth nevím, esli se mi nebudou plést (stařecká slepota) s (podobnou) sadou imbusů, co už doma mám...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch po prvním výletu 2020 na bajku píše:kuleno neprotestovalo (kuju... ^:)^ )
Hmmm, tak už je to tady zas - ta potfora už zase bolí jak čert, víc fklidu než při pohybu. Že já nemožu mít ani lyžařskou ani bajkerskou sezonu bez "peklíčka" v hlavě (která část těla se zase popsuje a esli to popsuté vydrží a umožní aspoň nějaký sport nebo ne).

Chjo no, já chcu být mladý a zdravý.

^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 388
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Jaggie »

jak je tedka valna cast clobrdu doma, pinglujou internet a streamujou, apod...
tak se dava dobre zabrat netu... dost se tim zpomaluje... uz aby se to vratilo do normalu, pomaly net ja nerad :((

Obrázek
A6 C7 3.0tfsi 310hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Jaggie píše:jak je tedka valna cast clobrdu doma, pinglujou internet a streamujou, apod...
tak se dava dobre zabrat netu... dost se tim zpomaluje... uz aby se to vratilo do normalu, pomaly net ja nerad :((

Obrázek
Podobné provokace si můžete strčit do pr.....ádelníku, prý pomalý internet - 600+ Mbit DL a +-500 UL, já bych vám předvedl pomalý internet, až byste se z toho pos.......mál.
Ou tů - rural style ADSL "UP TO" 8 Mbit DL, 0,5 UL.
Takže tady laskavě s pomalým netem moc nemachrujte! 8-}
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 388
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Jaggie »

Lachende Bestien píše:
Jaggie píše:jak je tedka valna cast clobrdu doma, pinglujou internet a streamujou, apod...
tak se dava dobre zabrat netu... dost se tim zpomaluje... uz aby se to vratilo do normalu, pomaly net ja nerad :((

Obrázek
Podobné provokace si můžete strčit do pr.....ádelníku, prý pomalý internet - 600+ Mbit DL a +-500 UL, já bych vám předvedl pomalý internet, až byste se z toho pos.......mál.
Ou tů - rural style ADSL "UP TO" 8 Mbit DL, 0,5 UL.
Takže tady laskavě s pomalým netem moc nemachrujte! 8-}
jak se to vezme, kdyby vam tech 8mbit sjelo o par desitek %, asi by se vam to taky moc nelibilo B-)
A6 C7 3.0tfsi 310hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Vcera dala dodavka DPD na vyjezdu z obce kratce blinkr doprava, zacal jsem tedy na rovince predjizdet. Dodavka zacala zrychlovat az do cca 150km/h. Nekdy opravdu zustava rozum stat.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Štvou mě řidiči, kteří nechávají trvale namontované závěsné zařízení, ač jde demontovat. A když k tomu navíc neumějí zaparkovat a koulí ničí přední nárazníky a SPZ za nimi stojících aut. Prasárna, fuj.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět