Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvekod Honza42 » čtv 17 říj 10:22

pavproch píše:Zdaleka ještě ne, ale dybych čekal až to spadne fšecko, tak bych potom na odklízení snad potřeboval bagr. To je každý rok, že celý říjen nesekám trowu, ale sbírám listí a to častěji než bych chtěl.

Nevymlouvej se. Prostě kapitalista. Potřebuješ mít nahrabáno. :D
My přízemní obyčejní na to kašlem. Na jaře času dost a je toho desetina. Vlastně první sekání ty vyřeší.
Vůbec nechápu lidi co na podzim hrabou listí a v zimě odhazují sníh. Listí je hezké a sníh je od toho, aby se v něm chodilo.
Honza42
Mistr volantu

Příspěvekod Spectral » čtv 17 říj 13:30

Arkis píše:Na facebooku pod naučným videem, jak používat připojovací dálniční pruhy... Pak to tak na těch silnicích taky vypadá. :-o
Obrázek
Mně to nic nezobrazuje, mohl bys to nahodit znovu?
Připojuji se ke stížnostem: máloco mě v posledních letech na silnici tak vytáčí, jako naprostá neschopnost 97 % řidičů používat připojovací pruhy. Nikdo v nich nezrychlí a každý se okamžitě cpe do průběžného pruhu, bez ohledu na auta v něm jedoucí, přičemž zcela automaticky očekávají, že jim auto v průběžném pruhu uhne do levého. A když neuhnu, protože vidím, že tam ten kretén má ještě půl kilometru připojováku, tak jsou ještě dotčení a nasraní, že jsem je "nepustil" ~x(
:ar!
Spectral
Mistr volantu

Příspěvekod řidičBOB » čtv 17 říj 13:34

Já, když se na 14. nájezdu připojuju na D5, tak jedu v tom připojováku sž na konec (je dlouhý jak Lovosice) a často se mi stává, že řidiči na mne troubí a blikají...
No pain, no gain.
Milwaukee-Eight® 114
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod pavproch » čtv 17 říj 14:57

Neska na těch 700 km tři krizovky, že mi tam někdo nepředvídatelně, nelogicky vletěl tak, že sem musel na brzdy tak, že abs.... a třikrát kundaj (i30, i40 a zase i30) ..... a třikrát pražská RZ 2AM xxxx (pokaždé jiné číslo za, ale vždy 2AM)... docela teda náhoda, že se to tak potkalo....

Ale na druhou stranu neska jen samí slušní kamjoňáci, uhýbali se, neblokovali, ukázali mi, že můžu předject atd.... \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod 406 Coupe » čtv 17 říj 19:34

Včera i dneska na stejným místě!!! na Ořechovce nedání přednosti zprava. Včera si na mně dokonce zablikal a zatroubil, tak se ve mně probudil silniční pedagog a vysvětloval jsem mu, která ruka je pravá. Dneska rozjetej rusáček v Cayenu, ubrzdil jsem to. U vjezdu do oblasti jsou přitom informační cedule jako kráva, tohle se stalo 100m za jednou z nich
406 Coupe
Řidič začátečník

Příspěvekod M.Z. » čtv 17 říj 20:29

Ocas v Berlingu, nebo Partneru mi to tam při předjíždění pošle, že visím v pásech, na troubení zareaguje vybržděním (to vše při předjíždění) a ještě hrozí pěstí #-o
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
M.Z.
Letec

Příspěvekod jožko » čtv 17 říj 21:04

To je ništ, mňa včera "vyfakovala" v Prahe nejaká babička +90r za to že som ju s Ducatom 2x predbehol. Bolo obmedzenie na 100km/h ale ona si to šinula svojich 70-80km/h tak som ju dal :-o
jožko
Řidič začátečník

Příspěvekod řidičBOB » čtv 17 říj 21:15

No jo no - na Ořechovce je to ready na pojistnou událost!
No pain, no gain.
Milwaukee-Eight® 114
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod GeneHawkins » pát 18 říj 11:14

To jo.
"To byla těžká písemná práce... I já jsem s tím měl problémy!"
GeneHawkins
Letec

Příspěvekod jirka87 » pát 18 říj 11:20

Zajímavé poslední příspěvky kluci...s těma krizovkama. Včetně Pavprocha.

Neuvěřitelné ! Vyprávějte dál...

Hlavně ž ekdyž jsem tady v podstatě totéž napsal já, všichni se na mě sesypali, že jsem kokot, co nejezdí defenzivně a jim se to nikdy neděje :-D Mohl bych jmenovat nicky, ale nemá to smysl.

Tak jsem "rád", že nejsem sám, komu se tyhle sračky dějou...Protože chvíli to tak skoro vypadalo.
jirka87
Mistr volantu

PředchozíDalší

Zpět na Ring volný