Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvekod honziss » ned 13 říj 06:26

Stepan píše:hele co vám vadí na čsob?
mám tam tu Premium věc, vybírám ve všech bankomatech zadarmo, prachy chodí rychle (...). Na běžný provoz za mě zcela ok

Poplatky, nemaj apple pay, silena mobilni aplikace, kvuli nekterym ukonum musis chodit na pobocku, navic jednu konkretni, nemaj slusny uroceni na sporicim uctu...vsechny tyhle veci jsou u konkurence o parnik lepsi.
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Příspěvekod blah » ned 13 říj 07:50

Ktera banka ma dneska slusny uroceni na sporicim uctu?
blah
Řidič začátečník

Příspěvekod honziss » ned 13 říj 08:31

blah píše:Ktera banka ma dneska slusny uroceni na sporicim uctu?

Zadna. Ale je rozdil mit 0,1 nebo 1,0 - 1,3. Soucasne se vyplati mit podnikatelsky/soukromy/sporici ucet od jedny banky, protoze se s tim snadno manipuluje tam a zpet. Je zbytecny napr nechat lezet 1m na podnikatelskym uctu na 1-2 mesice kdyz je nepotrebuju za 0%, kdyz se muzou nekde urocit 1% nebo s nima muzu sachovat na multimenovym uctu a udelat treba i vic jen na smenach.
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Příspěvekod Stepan » ned 13 říj 16:42

honziss píše:
mám tam tu Premium věc, vybírám ve všech bankomatech zadarmo, prachy chodí rychle (...). Na běžný provoz za mě zcela ok

Poplatky, nemaj apple pay, silena mobilni aplikace, kvuli nekterym ukonum musis chodit na pobocku, navic jednu konkretni, nemaj slusny uroceni na sporicim uctu...vsechny tyhle veci jsou u konkurence o parnik lepsi.

Poplatky za co?
Mobilní appka vadí na co?
Na pobočku kvůli čemu?

Díky
2x dvojlitr dýzl, 0,5x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod pavproch » ned 13 říj 17:03

Přesně tak. Mám (své hlavní) účty u čsob (kombo účtů - BU, SU, EUR) a za poslední rok sem byl na pobočce myslím raz quli nějaké hotovostní operaci. A banka v mobilu je dle mého nerozum - ref. potenciální rizika při ztrátě/krádeži mobilu....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod honziss » ned 13 říj 19:33

Stepan píše:
honziss píše:

Poplatky za co?
Mobilní appka vadí na co?
Na pobočku kvůli čemu?

Díky

Poplatky za vedeni, prikazy, sipo...mesicne to bylo v mem pripade 120-160 Kc, jinde to mam zadara.
Mobilni appka CSOB byla vysmech, rok po uvedeni iX bezela porad v orezu, face ID fungovalo tak na 50%, obecne funkcnost chaba a zabezpeceni? Nevim jak ted, ale jeste pred rokem nebyla appka vazana na konkretni zarizeni..
Do banky pro zmenu tarifu uctu, vyzvednuti nove karty, podani zadosti o zmenu karty, 1x reklamace transakce.
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Příspěvekod honziss » ned 13 říj 19:37

pavproch píše:Přesně tak. Mám (své hlavní) účty u čsob (kombo účtů - BU, SU, EUR) a za poslední rok sem byl na pobočce myslím raz quli nějaké hotovostní operaci. A banka v mobilu je dle mého nerozum - ref. potenciální rizika při ztrátě/krádeži mobilu....

Banka v mobilu kde mate nastaveny pristup pres face ID + alfanumericky kod je asi tak bambilionkrat bezpecnejsi nez z pc s win. Jak by mohl aplikaci nekdo zneuzit v nalezenem mobilu? To by me fakt zajimalo :-?
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Příspěvekod Stepan » ned 13 říj 21:32

honziss: neplatím poplatky za nic z toho co uvádíš :D
2x dvojlitr dýzl, 0,5x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod honziss » pon 14 říj 06:35

Stepan píše:honziss: neplatím poplatky za nic z toho co uvádíš :D

Pak te asi maj radsi. Ja mel u nich ucet od svych 18ti let, s nakym historickym tarifem, kde jsem platil tech 120/mesic. Kdyz jsem se konecne odhodlal to resit, tak jsem tam zavolal a oni mi rekli: pane, to musite prijit abychom to zmenili, nechtelo se mi (pobocka v jungmanovy), ale prisel sem a tam mi naka pani vysvetlila, ze s timhle tarifem muzu byt rad ze jsem rad. Ukazovani ceniku konkurence nepomohlo, furt jela svoji pohadku o velky stabilni bance s krasnou pobockou... Tak jsem ji tam nechal vypoved a sel jsem. Novej ucet jsem si zalozil vecer na gauci z telefonu, asi za 3 minuty i s naskenovanim dokumentu.

Ale jo, mozna jsem mel jen smulu na cloveka.

Ale apple pay nemaj do dneska a apple pay na hodinkach je bezkonkurencne ten nej tech upgrade kterej me potkal za posledni dobu...
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Příspěvekod mattonecz » pon 14 říj 07:51

Appka na Androidu v pohode, pred nejakou dobou byla nova verze. Jinak ucet jedine ten Premium a tam za nic neplatis a mas nejvyssi visu i mastercard.
2016 Opel Astra K 1.4T 92kw - EDS Phase 1 185PS/290Nm
2018 Honda PCX 125
mattonecz
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Ring volný