Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvekod honziss » čtv 20 čer 07:55

Ja jel vcera na D1 nekde u Vyskova za octou co drzela levej, chvili vlevo, chvili vpravo, drzel jsem odstup podle rychlosti, neblikal, netroubil a jeli jsme takhle asi 7 km. Pak jsem mu zmensenim vzdalenosti naznacil, ze uz me to neba a fakt bych si jel po svejch, tak mi nejdriv bliknul brzdovkama, pak na me neco gestikuloval pri predjizdeni a kdyz me za dalsich 10 km dojel protoze jsem se vlekl za kamionem, tak prihodil jeste dalkovy.

Kdyby tak chudak vedel ze je mi to vsechno uplne jedno =))

Zpatky jsem jel pres HK a na dalnici se sjel s novou cernou 540d, krasna spoluprace az na cernej most :ymhug:
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Příspěvekod bojler » čtv 20 čer 10:17

Pochopim, kdyz je kratky vlacek za predjizdejicim kamionem a nikdy na vpredu jedouci netlacim, kdyz nemaji kam zrychlit nebo uhnout. Ale tento clovek vylozene uhnout nechtel, proste jel svych 145 a vsichni ostatni se treba zcvoknete.
bojler
Pan Řidič

Příspěvekod řidičBOB » čtv 20 čer 12:20

No s hlavně se netlačím na auto, které má už od pohledu víc koní, když nemá kam uhnout. Vždy mu nechám prostor ukázat, že chce jet rychleji.
No pain, no gain.
Milwaukee-Eight® 114
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod _sulcik_ » pát 28 čer 09:23

Normálně si nestěžuju, ale čekat na RZ při dovozu tři týdny je fakt úlet.....
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
_sulcik_
Řidič začátečník

Příspěvekod pavproch » pát 28 čer 15:49

pavproch 17.qětence píše:Chjo no, sem (už zase) pos.án strachy že sa ta sfiňa vrátila..... už týden mně divně pobolívá hlava, plíživě, víc a víc.... a k panu dochtorovi sem (už z dřív) objednaný až za šest neděl.... :ymblushing:

Tak těch šest neděl s občasným (v poslední době častějším a silnějším) divným dunihlavem (lezou mi ty nepříjemné pocity/bolesti zezadu do hlavy po páteři - není to třeštihlav "zevnitř" hlavy) sem neska vybečel na pana dochtora (co mě zbavil toho nádoru) a ten si je na 99% jistý že to není remise ale je to - cituji: Od "stařecké" (to si překládám, on řekl "nejste už nejmladší") demence (asi krční) páteře, to chce neurologa a (asi) léčebnou rehabilitaci krční páteře. Takže mi pomohl (tím že mně uklidnil) a nepomohl (tím, že mi kouzelně od dunihlavu nepomohl). Ale su hlavně ráth, že tam žádný důvod k obavám nevidí. Halt pudu za neurologem. A na magnet škeble i s krční páteří a k panu dochtorovi až zase za půlroku (sem ale neska připosratě do FNO jel preventivně s plnou polní, dyby si mě tam chtěl rovnou nechat). Takže vlastně ejchuchuchu. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod Lachende Bestien » pát 28 čer 16:32

Není se čemu divit, že jste se od alopatického lekaře nedozvěděl, že postižení nervového systému je ASI následek "vedlejších účinků" brutálních chemických koktejlů. Nic podobného se však člověk nikdy nedozví, protože upřímnost je v naší společnosti skoro sprosté slovo, a navíc by pak bezchybní kouzelníci v bílých pláštích mumlající svá úmyslně nesrozumitelná zhusta latinská zaříkadla ztratili auru dokonalosti.
Zdar a sílu a pokuste se trochu zvolnit životní tempo, i když s takovými radami asi u podobných sportovních závisláků nepochodím. :ymhug:
Lachende Bestien
Mistr volantu

Příspěvekod pavproch » pon 01 črc 09:37

Sousedovic kluk si (za horkých letních dní) večer před setměním kope mičudou o stodolu, přímo pod našima woknama do ložnice. Jak ta mičuda pleská o zeď, tak to dělá kravál, ale až tak moc to (večer) neva. Neska ráno si ale začal kopat 04:30, to sem myslel že ho roztrhnu.... :D

Ale vlastně dobře, že ňa tak brzo vyhnal z postele - před šestou sem už šlapal proti kopci (pěšo, za humny) abych mohl na vršku očumnout hafery (sou tam, je jich dost, jsou už převážně modré a sou pěkně ščavnaté). Už před šestou bylo nad dvacet, dyž sem vosum byl z5 doma, už to ukazovalo 32 (V strana ve stínu, 4 metry nad zemí). Chjo no, ešče že to je neska (snad) poslední den pekla na zemi. ^:)^
pavproch
Letec

Příspěvekod 970ka » pon 01 črc 10:14

Co je hafer ? To jsem ještě neslyšel.
Carrera S,ex Alpina B4 Biturbo , BMW X 5 3,0 D winter car, Ford Kuga 1,5 EB 2017 wife car, MB SL 320 žehlička summer car,ex Panamera 4S,ex Carrera 4
970ka
Mistr volantu

Příspěvekod pavproch » pon 01 črc 10:15

ta hafera = borůvka (valašsky)
pavproch
Letec

Příspěvekod 970ka » pon 01 črc 10:17

To u nás na Plzeňsku neznáme,díky. :-)
Carrera S,ex Alpina B4 Biturbo , BMW X 5 3,0 D winter car, Ford Kuga 1,5 EB 2017 wife car, MB SL 320 žehlička summer car,ex Panamera 4S,ex Carrera 4
970ka
Mistr volantu

PředchozíDalší

Zpět na Ring volný