Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvekod řidičBOB » pát 03 kvě 10:54

Já myslím, že právní stát dostane s Benešovou pořádně na frak! Ostatně - proto tam byla dosazená...
No pain, no gain.
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod Stepan » pát 03 kvě 13:03

řB: V jeho firmách právě ne. Tam ví, jak se k lidem ve skutečnosti chová. Ale taková Boleslav...
jirka87: FAU může bejt taky všechno nahovno. GFŘ vesele ignoruje rozhodnutí ústavního soudu.
Nedávno jsem ve svý sociální bublině dostal bídu ohledně názoru na správu pohledávek. Východní blok prej nefičí a věřitel má přece vymáhat pohledávky soudně. Jedna zmíňka o Altnerovi a už se nikdo nesmál =))
2x dvojlitr dýzl, 0,5x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod jerry » sob 04 kvě 11:24

Ohledně preferencí ANO. Pohybujete se všichni ve své bublině. Stačí si to trochu nezávisle analyzovat. Medián mzdy je kolem 30 tis. hrubého, tedy něco málo přes 20 tis. čistého. Polovina lidí v ČR má tedy příjem menší. To si asi většina z nás tady neumí představit, jak s tím žít celý měsíc. Vyžít se dá, ale užívat si ne.

A tito voliči jsou naštvaní a za Babiše jim je přece jen trochu líp. I důchodci si hodně polepšili. Vůbec neřeší do hloubky proč, ale berou to jako fakt a volí ANO. K tomu má ANO výborný marketing a umí svoje kroky obyčejné veřejnosti prodat. Cestu k moci jim vydláždily ostatní partaje svojí neschopností. ANO ji pouze sebralo ze země, kde ležela, když se ostatní partaje praly.

A že se lidi nechlubí, koho volí? Proč? Považují to za soukromou věc. Závěrem jen, nejsem volič ANO, pouze jsem se nad tím snažil zamyslet. I když každý názor je vždy nutně subjektivní.
Naposledy upravil jerry dne sob 04 kvě 11:44, celkově upraveno 1
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod Stepan » sob 04 kvě 11:36

Medián x průměr ;)
2x dvojlitr dýzl, 0,5x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod jerry » sob 04 kvě 11:47

Stepan píše:Medián x průměr ;)

Chybička se vloudí, už opraveno ;) Jinak z psaného vyplývá, že vím, co je medián mezd. Právě proto operuji s ním a ne s průměrnou mzdou. Průměr je vždy ošidný, já sním celé kuře, ty nic, v průměru jsme se oba dobře najedli :D
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod pavproch » stř 15 kvě 13:18

Ty jo, a pak že nemáme inflaci - STK+ME = 2.100,- (brambor1 schopen, odveden = připraven k následnému prodeji)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod jerry » stř 15 kvě 17:43

Tak to jsi byl někde v Drahotově, já platil v únoru STK+ME 1.000 Kč. A koukal jsem, cena pořád stejně dobrá i teď.
jerry
Letec

Příspěvekod pavproch » stř 15 kvě 17:49

STK + ME v RpR - před koncem roku 2018 to tam bylo za 1850,-Kč, fčíl (prý od 1,5.2019) za 2100,-Kč.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod northwind » stř 15 kvě 20:06

To je fakt nějaká drahá STK, já byl včera STK Modřany a tam stále STK + ME 1850,- jako minulý rok.
northwind
Řidič začátečník

Příspěvekod jerry » stř 15 kvě 20:34

Nj, my jsme Valaši, jedna rodina :)
jerry
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Ring volný