Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvekod Stepan » úte 04 zář 13:46

oxik píše:Jo, víceméně jedinej pořad kterej si na TV zapnu jsou Mistři zastavárny, jinak mám TV jen jako monitor pro PC :D
Je to strašná sranda :D

Teď jsem našel ještě něco lepšího

Ještěže už začíná škola =))
1.3MPi --> 2.0CRDi --> 1.4 16V --> 2.0TDi + 1/2 2.5T -->R6T? :ymdevil:
Stepan
Letec

Příspěvekod pavproch » pát 07 zář 17:42

Neska asi byly skvrny na slunci nebo co.... takových zmatků a bezohlednosti na cestách sem už dlouho nezažil..... a už sem chtěl napsat, že pražská RZ = poukázka na demenci až ňa tady kousek od domu téměř vybrzdil ze silnice pyloth s místní RZ... takže nenapíšu... je ale fakt, že neska asi 5 či šest krizovek a kromě té poslední to vždycky bylo auto s A značkou....

Jinak ešče taky průlet Brunnem po D1 v pátek odpoledne, to byl zážitek..... páč světelné ukazatele už před brnem hlásily ucpávku 196 až 204 km, sjel sem na 196 na centrum brna, udělal jeden malý nákup u mammuta a pak chtěl tu kolonu naD1 "oscat" průjezdem skrz Brunn... enemže u Zvonařky je to nasi 2x stažené do 1 pruhu a byl tam 3/4hod špunt.... chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod HondaMan » stř 12 zář 09:10

Slováci na českých cestách. V poslední době na ně mám fakt smůlu.
Začalo to Slovákem v dodávce, který mi to na obchovatu Olomouce při připojování od Brna poslal z připojováku přímo do levého. Byli jsme tam 3 (slovy 3). Já, on a ještě jedno auto, které najíždělo. cca 11 večer. Všude volno. Já musel na brzdy cca 180 --> 80 a když jsem ho problikl, tak mě ještě vybrzdil do 0.
Pár dnů potom mi jiná slovena s obstarožním Cayenne nedala přednost v centru Brna a dnes na průtahu FM cca v kile (limit 50) málem spálil jiný slovák starší paní přecházející přes přechod. (2 pruhy jedním směrem; pravý stál; paní přecházela a v levém přes přechod probrzdil debil s žilinskou značkou).

Vážně chci věřit že mám smůlu, protože tolik píčovin na silnicích nevidím ani od poláků.

Nechci flame. Jen jsem si potřeboval postěžovat.
Ošlajfkovaný píííčus ve fleetovým autě s pražskou značkou, kerý straaaaašně spěchá zachraňovat svět pavprochovi navzdory! :-D
HondaMan
Letec

Příspěvekod Lachende Bestien » stř 12 zář 10:10

Lachende Bestien
Pan Řidič

Příspěvekod pavproch » čtv 13 zář 17:05

Za poslední cca týden sem měl 2x jednání s Telefonicou o2 - jednou jako jednatel firmy se zastupičem o2 , který přijel za mnou a podruhé jako občan na prodejně o2 - obojí v podstatě o tomtéž: prodloužení závazku o další 2 roky. Kura, to je rozdíl - jako jednateli s.r.o. mi málem vlezl až do zadku a ešče sa při tem blahem vrtěl, zatímco na prodejně jako občan sem měl pocit, že sem ten největší obtěžovatel a že je vlastně zdržuju.....chjo no.
pavproch
Letec

Příspěvekod Brus » čtv 13 zář 18:55

V roznovske prodejne? Ty pitky bych tam nakopal do zadnice vsecky a to jsem s nimi mluvil pouze jako firemni zakaznik, takze to nema vliv
Pravda vyděsí
Brus
Letec

Příspěvekod pavproch » čtv 13 zář 19:11

Jo, RpR. Chjo, no.
pavproch
Letec

Příspěvekod HondaMan » pát 14 zář 07:18

HondaMan píše:Slováci na českých cestách.
Dneska pokračování. Zelený Peugeot 106 CA332AI. Na autě nebyl jediný rovný plech a i při jízdě v přímém směru jelo auto bokem. Přední pružiny tam musely být snad z P607, protože předek to mělo o 10cm výš než normálně. Za volantem chlápek připomínající Macháčka v Horem Pádem.
- rychlost dalece přes možnosti auta
- rozestup dalece pod možnosti auta
- neustálé najíždění na auta v okolí. Především v koloně.
- pokusy o podjetí v situacích kdy to nemělo nejmenší smysl
- předjíždění na přechodu

Obzvlášť komické mi přišlo když najížděl a zkoušel "potlačit" Cayenne GTS poklidně čekající na předjetí jiného auta.
Ošlajfkovaný píííčus ve fleetovým autě s pražskou značkou, kerý straaaaašně spěchá zachraňovat svět pavprochovi navzdory! :-D
HondaMan
Letec

Příspěvekod vonkreuz » pát 14 zář 08:11

HondaMan píše:
HondaMan píše:Slováci na českých cestách.
Dneska pokračování. Zelený Peugeot 106 CA332AI.

To sú Cestný Akrobati. :)) z Čadce. Jak vidíš na autě CA nebo KM, tak rychle pryč. Hlavne KM, ještě pár roku zpátky jezdili cvičit kruhové objezdy do Žiliny, bo v tom městě nebyl kruhák a světelná byla jediná za řekou na hlavní tahu Žilina - Česká republika.
vonkreuz
Mistr volantu

Příspěvekod Stepan » včera, 19:06

Začal semestr. Na připuštění ke státnicím potřebuju mít zápočet z tělákui. Tak jsem vybíral nějakej tělák, co je pozdě odpoledne, aby mi to nerozdrbalo celej den. Ve výběru pouze pilátes a tai chi.
Jsem vyrazil na tai chi.
Cvičící se nám snažil vysvětlit něco o tom, jak nám taiči pomůže duševně překročit hranice, které nám nastavuje naše fyzické tělo. To se mi za hodinu a půl sice nepovedlo, za to jsem si asi zvrtnul kotnik 8-x

Jojo, já věděl proč ze sportů dělat jenom šachy \:D/
1.3MPi --> 2.0CRDi --> 1.4 16V --> 2.0TDi + 1/2 2.5T -->R6T? :ymdevil:
Stepan
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Ring volný