Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvekod řidičBOB » čtv 28 čer 19:17

Ono toho v koncernu nejde objednat víc... S5/OctaRS/Sup 206kW/Golf GTD, atd...
Winners never quit and quitters never win.
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod driver » pát 29 čer 10:30

Bob: Zcela jasně jsem uváděl, že záleží na tom, zda státní zástupce shledá úmysl, překvalifikovat jeden případ na jiný je běžné a to byl kontext těch zcela jiných případů. Absurdní to není naopak zcela běžné, hlavně, když tam jsou tlaky shora.

Kavis: Chybami se člověk učí ale podcenit situaci není nikdy rozumné. Motorky jsou dnes tak rychlé, že se 6krát podíváš vlevo vpravo, a stejně tě sestřelí, protože 0-200 tam má asi za 8sec, a při 200kmh urazí 110m za 2sec a to je často násobně daleko za tím, co je očekávatelné. Drtivá většina když dávají přednost, tak jen berou v potaz vzdálenosti, né rychlosti. Lhostejno zda ve špíglu při jízdě nebo na křižovatce.
Někdo dává přednost vozidlům daleko 100m, někdo 25m, a někdo 5m. Minimum řidičů měří pohledem rychlosti vozidel, zná reakční časy a brzdné dráhy každého jednotlivého vozidla dle typu a zohlední, zda je řidič vůbec sleduje a co to je za řidiče a vůbec bude reagovat ale to je zbytečné rozebírat.
Kdo ví, tomu to připadá samozřejmé a kdo neví, to nikdy nepochopí natož aby to praktikoval.
Naposledy upravil driver dne pát 29 čer 11:00, celkově upraveno 1
Zákon č.361 o silničním provozu, §30: Znamení o změně směru jízdy MUSÍ řidič dávat VČAS PŘED ZAPOČETÍM jízdního úkonu.
driver
Letec

Příspěvekod GeneHawkins » pát 29 čer 10:58

.
Naposledy upravil GeneHawkins dne pát 29 čer 11:12, celkově upraveno 1
GeneHawkins
Letec

Příspěvekod driver » stř 11 črc 10:43

Dnes jsem byl přepisovat veterána, co byl v minulosti vložen do depozitu na druhé straně republiky.
Mám sice plnou moc, a přepsat mohu kde chci, ale vyzvednout depozit musím tam, kde byl vložen.
Jelikož je prodávající dlouhodobě mimo ČR tak ani není možnost to řešit jinak, než na již vystavenou plnou moc na mě...
Takže výlet 5+5h
To soudruzi moc nedomysleli :(
Zákon č.361 o silničním provozu, §30: Znamení o změně směru jízdy MUSÍ řidič dávat VČAS PŘED ZAPOČETÍM jízdního úkonu.
driver
Letec

Příspěvekod pavproch » stř 11 črc 17:18

Stěžuju si na sebe (že sem to nedomyslel) a na dopravní situaci v Ově a FM v odpolední špičce, okořeněné uzávěrou Rudné v Ově..... v podstatě celá Místecká v Ově od Makra až někam k Auto Heller stála v obou směrech, ditto průjezd Mistexu po Beskydské.... že já blb nejel jinudma nebo ráno/dopo. Hladový, čili nervózní sem byl jak pes.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod HondaMan » stř 11 črc 17:25

Těch alternativ není mnoho... pravděpodobně by sis moc nepomohl.
Ošlajfkovaný píííčus ve fleetovým autě s pražskou značkou, kerý straaaaašně spěchá zachraňovat svět pavprochovi navzdory! :-D
HondaMan
Letec

Příspěvekod pavproch » stř 11 črc 17:28

Myslíš, že i přes Fryčovice/Hukvaldy resp. Pálkovice/Kozlowizt by to bylo odpoledne kolem 4-té ucpané?
pavproch
Letec

Příspěvekod HondaMan » stř 11 črc 17:45

Ucpané ne. Zdali rychlejší je vždy otázka...

//jsem myslel, že jsi to jel opačným směrem...
Ošlajfkovaný píííčus ve fleetovým autě s pražskou značkou, kerý straaaaašně spěchá zachraňovat svět pavprochovi navzdory! :-D
HondaMan
Letec

Příspěvekod pavproch » stř 11 črc 17:48

Oběma.... tam sem ještě FM i Ovu projel jakžtakž (sem spjechál do Ludgeřowitz), z5 sem blbec nepoučitelná jel stejně..... a užil sem si to... :D
pavproch
Letec

Příspěvekod Honza42 » ned 22 črc 22:29

Taxem novým nešťastným majitelem nového PC. Teda PC skvělej nabušenej, ale trága je W10 (bohužel podmínka fungování mého CADU).
Nevyhovující vzhled jsem 3 hodiny ladil přes "zvýšený kontrast". Samotná práce s tím je čistokrevné utrpení, ale nakonec jsem doladil slušný kontrast aby to alespoň vzdáleně připomínalo xpéčka. Naivně jsem se domníval že ladím vzhled oken operačního systému.
Žel po otevření několik let staré excelovské tabulky jsem zjistil, že ji to nastavení zcela zkurvilo. Ono to mění i nastavení v aplikacích, takže kdysi pracně vytvořená barevná tabulka je v řiti. ~x( To by blbec nevymyslel.
Tož tudy ne přátelé. Nezbývá než hledět na tu difóltní hrůzu.

Já se snad na stará kolena zradikalizuju....... 8-x :ymalien: :ar!
Honza42
Mistr volantu

PředchozíDalší

Zpět na Ring volný