Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvekod Honza42 » stř 20 čer 21:59

To Tě vůbec neomlouvá. Při vjíždění z vedlejší na hlavní máš povinnost dát přednost všem na hlavní silnici. Tečka.
Vjetí na hlavní a odbočení vlevo přímo pod kola auta které předjíždí je často poslední chyba neřidičů, kteří nějakým nedopatřením obdrželi ŘP.
Honza42
Mistr volantu

Příspěvekod rhinos » stř 20 čer 22:14

jeden případ byl i medializovan...jak si jeden stezoval ze ho malem smetl kamion co predjizdel na vyjezdu z tunelu. Dokonce si chlapec stezoval u PCR a dostal nakonec pokutu :D
BMW 535d Černá BESTIE
rhinos
Pan Řidič

Příspěvekod oxik » stř 20 čer 22:22

Honza42 píše: Při vjíždění z vedlejší na hlavní máš povinnost dát přednost všem na hlavní silnici. Tečka.
Vjetí na hlavní a odbočení vlevo přímo pod kola auta které předjíždí

No..jen za předpokladu, že toho předjíždějícího můžeš vůbec vidět. Docela lehce se stane, že se ti schová za kamion, a pak vidíš hovno. Zvlášť ve městě, kde to každej z vedlejší pošle pár metrů před toho na hlavní, jinak by tam stál půl hodiny.. samozřejmě to neomlouvá, jen bych předjíždění v křižovatce paušálně zakázal.
Všichni jsou blázni, jenom já jsem ponorka
oxik
Letec

Příspěvekod janjan » čtv 21 čer 10:14

mě baví, jak Štepán nikdy za nic nemůže, to všichni kolem jsou blbci...
janjan
Pan Řidič

Příspěvekod Stepan » čtv 21 čer 13:40

Honza: Ne vždycky, medializovalo se už několikrát, že pokud řidič na hlavni neočekávatelne poruší, chyba může jít 0-100% za ním. Třeba 150 na 70. Jak by se řešil zákaz netuším :) jestli tam zákaz byl nebo ne, neovlivňuje můj pohled na věc,mi nevadí, když lidi porusujou, mi vadí, když jezdí jak píče.
rhinos: toho typka mám smutnou čest znát osobně. Je to udavacskej zmrd a vždycky byl.
janjan: sám seš blbeček :ymparty:
Lítačka
Co je to za klauni?
Stepan
Letec

Příspěvekod janjan » čtv 21 čer 15:16

:ymapplause: jak píšu... ty to budeš mít, chlapče, ještě v životě těžký
janjan
Pan Řidič

Příspěvekod mattonecz » čtv 21 čer 15:38

spis ne. takovejch brouku pytliku je vsude spousta a dost lidi jim to basti :)
2016 Opel Astra K 1.4T 92kw - EDS Phase 1 185PS/290Nm
2018 Honda PCX 125
mattonecz
Mistr volantu

Příspěvekod Stepan » čtv 21 čer 17:20

O moje životní štěstí máš zjevně víc starostí než já :ymhug:
Dělat brouka pytlíku v politice by mě nebavilo, na smelinu nemám žaludek a oficiální platy jsou k smíchu
Lítačka
Co je to za klauni?
Stepan
Letec

Příspěvekod janjan » pát 22 čer 07:01

tak to tě zklamu, ale tvoje životní (ne)štěstí je mi maximálně ukradený, jen mě iritujou ego-sráči jako jseš ty :ymhug:
janjan
Pan Řidič

Příspěvekod driver » pát 22 čer 10:13

oxik píše:
No..jen za předpokladu, že toho předjíždějícího můžeš vůbec vidět. Docela lehce se stane, že se ti schová za kamion, a pak vidíš hovno. Zvlášť ve městě, kde to každej z vedlejší pošle pár metrů před toho na hlavní, jinak by tam stál půl hodiny.. samozřejmě to neomlouvá, jen bych předjíždění v křižovatce paušálně zakázal.

To jsi na velkém omylu.
Ty musíš předpokládat, že tam právě bude schované další vozidlo jedoucí po hlavní a nebo několik a musíš vykazovat známky jednání, že předpokládáš, že tam pojede i motorkář kteří běžně jezdí nad limit.

To, že mu nedáš přednost jen proto, že měl jet pade je vždy nedání přednosti v jízdě a možná i pokus o vraždu v extrému.

To, co zmiňuješ, vyvázání z nedání přednosti, platí jen tehdy, že nemůžeš dát přednost letícímu projektilu, který bys nemohl slyšet, vidět ani tušit a tam jsi hodně na vodě, dle toho, jak se kdo vyspí ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, §30: Znamení o změně směru jízdy MUSÍ řidič dávat VČAS PŘED ZAPOČETÍM jízdního úkonu.
driver
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Ring volný