Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mmira »

Tvl, to jsou story
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

Hlavně, že rozesílají pozvánky na STK
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

honziss píše:Tak jsem byl vcera s touaregem poprvy na dalnici od ty doby co mi ho u klokocky na 3x predacali po oprave a prezouvali na zimni pneu (=2200,- vc DPH, bez uskladneni + jako bonus odreny rafky). Od 120 kmh vejs, vibrace jak prase.

Dneska v pneuservisu: LZ kolo 50g na jedny, 80g na druhy strane a na rafku ani zavazi :ymparty:

Kdyztak nad tim premejslim, v tom servisu ma tom aute jeste neudelali ani jednu vec dobre, tvl proc ja? x_x
Jak velké ráfky má turek? My máme svoje mašiny a všechny auta si děláme sami. Do včerejška v pohodě, než jsem dal přezout Forda, vyvažovačka po každém nasazení hlásila jiné hodnoty. Naštěstí servis dorazil do hodiny. Stroj je v cajku, ale na velké, těžké kola Forda, je třeba mít už speciálnější kužel. Vyvážili to, jak to šlo, není to úplně stopro, ale dá se s tím valit i po dálnici. V týdnu se staví, doveze upínací kužel a uvidíme.

Takže pokud nepoužil servisák správné upnutí, tak velké kolo těžko dobře vyváží.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

M.Z. píše:
honziss píše:Tak jsem byl vcera s touaregem poprvy na dalnici od ty doby co mi ho u klokocky na 3x predacali po oprave a prezouvali na zimni pneu (=2200,- vc DPH, bez uskladneni + jako bonus odreny rafky). Od 120 kmh vejs, vibrace jak prase.

Dneska v pneuservisu: LZ kolo 50g na jedny, 80g na druhy strane a na rafku ani zavazi :ymparty:

Kdyztak nad tim premejslim, v tom servisu ma tom aute jeste neudelali ani jednu vec dobre, tvl proc ja? x_x
Jak velké ráfky má turek? My máme svoje mašiny a všechny auta si děláme sami. Do včerejška v pohodě, než jsem dal přezout Forda, vyvažovačka po každém nasazení hlásila jiné hodnoty. Naštěstí servis dorazil do hodiny. Stroj je v cajku, ale na velké, těžké kola Forda, je třeba mít už speciálnější kužel. Vyvážili to, jak to šlo, není to úplně stopro, ale dá se s tím valit i po dálnici. V týdnu se staví, doveze upínací kužel a uvidíme.

Takže pokud nepoužil servisák správné upnutí, tak velké kolo těžko dobře vyváží.
18" ...ty nejmensi co jsou na tom aute standard, guma 255/60...fakt to neni zadnej extrem, na dnesni dobu uz pomalu velikostni podprumer.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Nicmene hned jsem do klokana poslal foto vyvazovacky a scan faktury a budu to chtit zaplatit :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Tak 18 opravdu nejsou nic, s čím by si neměli poradit. Ono ty salony jsou občas velký, naleštěný prd a pod pozlátkem, se šetří na vybavení, kalibracích a hlavně na lidech.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

To mi připomíná: Tu svoji storku s brzdama jsem vykládal kamarádovi, servisakovi. A on mi povídá, že hele vole čemu se divíš? Oni jsou zvyklý na freecooliny pražský, ty zaplatí co se jim řekne a nepremysli o tom. Tak to zkusili.
Pak jsem tu storku vykládal rodilemu prazakovi, s novou 320d. Ten mi povídal, že mění co 20kkm předek zadek, že mu to v servisu dycky řeknou.
:D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Ja myslim, ze jsou spis nauceny od firemnich zakazniku, strednich a vetsich firem. Tam vetsinou neni zajem to resit nebo to plati leasingovka, apod..

+ lamy co tomu nerozumi a soucasne penize moc neresi

Ale muj tata je celej zivot mechanik, ja sam jsem se v servisu nabrigadnicil az az kdysi, navic se v automotive, primo u zdroje pohybuju uz skoro 20 let = chapu, ze jsem hotovy peklo pro beznyho prijimaciho technika :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

Dal jsem ducato do servisu neautorizaku, svitil tam vrtulnik, neprobihala regenerace dpf, pry spatne teplotni cidla kolem dpf, vymenili, nepomohlo, mesic se v tom vrtali, vyloucili cokoliv kolem elektriky, nevyresili, vratili nam to neopravene. Dovezl jsem to do autorizaku, za 2 dny opraveno- vymenili teplotni cidla kolem dpf.

Takze aktualne teda servis fiat :-bd ale ten prijimaci technik... ~x(
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

V kterém Fiatu jsi byl. Já jezdíval do AF Centrum v OV a tam byli dobří exoti. Chtěl jsem u nich vzít kdysi Ducato 2,3 (nakonec jsem koupil Jumper 3,0) a říkám, že ten interval 40tkm je masakr a že ho zkrátím. Prý zbytečný, ty auta jsou na to stavěný...

U Fiorina mi nchtěl cca 14 dní po záruce uznat únik oleje z vany, přitom auto bylo u nich měsíc zpět na garančce. To víte pane, ta tu dobu se mohlo stát cokoliv, u nás to bylo ok :-o
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět